تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

ای بابا شما که گرایش معماری این، ولی همون مشترکام خوبه، من هنوز جدی نخوندم این امتحانا مگه میزارن
نمیتونم اصلن همزمان کنکوری بخونم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

گروه های درسی خوب نیس..حداقل اون سبک پارسال خوب نیس...یه سوال..کسی قصد کلاس رفتن نداره تابستون؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ

من دارم میرم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک پیشنهاد دارم
تاپیکی درست کنیم واسه درس خوندن گروهی.برای هر درس جدا.مدت زمانی بذاریم هرکسی درس و بخونه بعدش توی زمان مشخص بیایم واسه رفع اشکال از همدیگه و یا سوال.شایدم خودمون بتونیم ازمون بذاریم واسه خودمون
اینکارو جای دیگه دیدم که انجام شده پس شدنیه

دوستان
من تا ۵ شنبه برای دروس ریاضی مهندسی و مدار منطقی.دو تا تاپیک جدا درست میکنم و قوانینی میذارم البته با مشورت شما.و در این تاپیک بازه های زمانی و فصلی برای هر درس مشخص میکنم.اگر موافقید اعلام کنید که من شروع کنم.و خواهشمندم اگه عزیزی اعلام حضور و موافقت میکنه تا اخرش باشه

من نمیدونم پارسال چجوری بوده.ولی جای دیگه دیدم اینکارو کرده بودن و موفق بوده

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - shahin_cr7 - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ

پس لطفا لینک تایپیک هارو بگذارید تا دوباره تایپیک ایجاد نشه.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ

فقط یک سوال از مدیریت محترم دارم که دقیقا این تاپیک رو کجا ایجاد کنم که خلط مبحث پیش نیاد

(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ)shahin_cr7 نوشته شده توسط:  زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چشم دوست عزیز حتما

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - NP-Cσмρℓєтє - ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ

یک پیشنهاد دارم
تاپیکی درست کنیم واسه درس خوندن گروهی.برای هر درس جدا.مدت زمانی بذاریم هرکسی درس و بخونه بعدش توی زمان مشخص بیایم واسه رفع اشکال از همدیگه و یا سوال.شایدم خودمون بتونیم ازمون بذاریم واسه خودمون

پیشنهاد خوبیه , منم هستمSmile
از بین دوستان کسی هست که تو دروس تخصصی هوش قوی باشه؟؟ مدار الکتریکی - هوش مصنوعی و یا الگوریتم؟؟؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ

قبول نیست.من آیتی ام Sad

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  قبول نیست.من آیتی ام Sad
دروس مشترک که مشترکه دیگه

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ

دروس مشترک که مشترکه دیگه
[/quote]

اون که بله. گفتم یه موقع دل غیرمشترکا میشکنه.Cool

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  دروس مشترک که مشترکه دیگه

[/quote]

Smile))))))
عزیزم
میتونی این تاپیک که ماله کامپیوتراس از مشترکاش استفاده کنی، یه تاپیکم هست همینطوری برا ایتی ها
البته هنوز که چیزی شروع نشده
من فکر کنم با روندی که دارم پیش میرم اصلن فارغ نشم که ارشد برم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  دروس مشترک که مشترکه دیگه

Smile))))))
عزیزم
میتونی این تاپیک که ماله کامپیوتراس از مشترکاش استفاده کنی، یه تاپیکم هست همینطوری برا ایتی ها
البته هنوز که چیزی شروع نشده
من فکر کنم با روندی که دارم پیش میرم اصلن فارغ نشم که ارشد برم
[/quote]

منم همینطورم دوست عزیز
ترم اخرمه اینجوری که دارم پیش میرم میترسم فلن لیسانس نگیرم
ولی ایشالا بتونیم

یک پیشنهاد دارم

دوستان گرامی و دوست داشتنی
تاپیک مورد نظر ایجاد شد.بیاین سر بزنین و به دوستانتونم بگین
اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فعلن واسه درس معماری درست کردم.قوانینشو بخونین.
در اینده ای نزدیک و با همکاری شماها واسه بقیه درسا هم درست میکنیم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  فعلن واسه درس معماری درست کردم.قوانینشو بخونین.
موفق باشی دوست عزیز...من که فک نکنم بتونم طرف معماری برم فعلا...فقط اینقد درگیر اینا نشی که خودت از خوندن بمونی..

من که امروز دیگه با سیستم عامل شروع می کنم..دیگه دارم نامید میشم از خودم که چرا شروع نمی کنم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  فعلن واسه درس معماری درست کردم.قوانینشو بخونین.
موفق باشی دوست عزیز...من که فک نکنم بتونم طرف معماری برم فعلا...فقط اینقد درگیر اینا نشی که خودت از خوندن بمونی..

من که امروز دیگه با سیستم عامل شروع می کنم..دیگه دارم نامید میشم از خودم که چرا شروع نمی کنم

مرسی .نه ایشالا خودشونم همکاری میکنن.ماهی رو هروقت از اب بگیری تازه است.غصه نخور دوست عزیز.اتفاقا واسه سیستم عامل و ریاضی مهندسی هم میخوام درست کنم

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - shahin_cr7 - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  دوستان گرامی و دوست داشتنی
تاپیک مورد نظر ایجاد شد.بیاین سر بزنین و به دوستانتونم بگین
اینم لینکش

فعلن واسه درس معماری درست کردم.قوانینشو بخونین.
در اینده ای نزدیک و با همکاری شماها واسه بقیه درسا هم درست میکنیم

ایده ی خوبیه، تشکر از شما دوست عزیز.

فقط به نظر من اگر یک تاپیک کلی هم درست کنید و مواردی مثل:

- اسم همه دروس کنکوری
- درصد تقریبی پیشرفتش
- لینک تاپیک ایجاد شده برای هر درس
- و منابعی که برای هر درس مشخص شده(در صورت نیاز)، باشه جالب درمیاد و از ایجاد تاپیک های تکراری جلوگیری میشه.
البته این یک نظر بود و برای هماهنگی نیازمند نظرات بقیه بچه ها هست.