تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - ریحان - ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ق.ظ

یعنی با وجود خواندن رانکوهی نیازه پارسه راهم خوند؟؟؟ زنگ زدم نایندگی پارسه شهرمون گفتم کتاب پایگاهشونو میخوام گفت تکی نداریم.با صدای وحشتناک گفت.خخخخ انگار میخواست تیکه گوشت بدنشو بکنه بده ما.خخخخخ.گفتم از سایت تهیه کنیم؟ گفت بکینیننننننننننننن. یاد ضربه های کشتی کچ افتادم.خخخخ بچه ها منتظ جوابما.میخوام تا دیر نشده اینترنتیشو سفارش بدم.کلی هم طول میکشه تا برسه خونمون...

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahniya - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ

دوستان سلام خسته نباشید
راستش من چند هفته پیش یه تاپیک خوندم که قرار بود یکی از کاربران یه سری فیلم آموزش آپلود کنه اما الان اون تاپیک پیدا نمی کنم می خواستم ببینم فیلما چی شد اگه کسی خبر داره لطفا منم در جریان بذاره

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - shahryar711 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ

منم که برنامه زیزیم این جوریه که درس هایی مثل ساختمان و طراحی الگوریتم و مدار منطقی و سیستم عامل و نظریه و محاسبات و تا حدودی گسسته را تا قبل کنکور آزاد بتونم تمام کنم و بعد کنکور آزاد تا حدود ۲۰ شهریور مدار الکتریکی و هوش مصنوعی و آمار و معماری بخونم و در پاییز هم ریاضی مهندسی بخونم
برای تست هم بعضی از درس ها مثل ساختمان و مدار منطقی را بعضی از فصل ها شونو تست هم زدم فکر کنم می تونم تا آخر تابستان اکثر درس ها هم از لحاظ تست تموم کنم
اینکه می گم گسسته انقدر طول می کشه چون دارم از روی کتاب گریمالدی می خونم
فقط من یکم آدم وسواسی هستم تو انتخاب منابع مثلا درس سیستم عامل حقیقت رو دارم می خونم و احتمالا تا قبل کنکور آزاد تموم می شه ۱۰۰% مشکل اما اینجاست یکباره می گم نکنه سوالی بیاد تو کنکور دولتی که تو کتاب حقیقت نباشه می خوام تابستان و پاییز بشینم هر سه منبع تنبام-سیلبرشاتس-استالینگز رو کتاب اصلیشو بخونم البته می شه ۴ تا چون تنبام ۲ تا کتاب داره چون هم ردینگم فکر کنم قوی شه هم سیستم عاملم
بچه ها بنظرتون مثلا خوندن ۴ تا کتاب مرجع برای درسی مثل os کار خوبیه یا نه؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mostafa122 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون مثلا خوندن ۴ تا کتاب مرجع برای درسی مثل os کار خوبیه یا نه؟
به نظرم در کنار سیستم حقیقت کتاب استالینگ و بخونید
و بجایی خوندن سه تا مرجع برای ی درس میتونید مرجع دیگه ای رو جایگزین کنید مثل clrs و معماری و ..

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mcse2010 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

اشتباهه بزرگی هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۰ تا درس هست.اگر بخواهیم فقط برای سیستم عامل ۴ تا بخونیم که هیچیییییییییی

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - SHayAN_567 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ

به امید موفقیت هممونSmile

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - دختر مهربان - ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)sot35n نوشته شده توسط:  سلام منم تازه اومدم
میخوام شروع کنم
راهنماییم کنید

hاول منابعتون را مشخص کنین سپس طبق برنامه مطالعاتی که کاربر AFSHIN.DAM همینجا زحمتشو کشیدن و لینکشم هست ببینین که مربوطه به برنامه ی مطالعاتی رتبه ی ۱۱ ایتی.خیلی کامل و جامع و روان نوشته شده.و طبق اون جلو برین.

سلام بی نهایت ممنونم از راهنماییتون
و بابت معرفی لینک هم ممنون
تلاشم رو خواهم کرد
امیدوارم با راهنمایی دوستان بتونم پیش برم
خیلی وقته فارغ التحصیل شدم
حتی اسم کتاب ها رو فراموش کردم
اما نا امید نیستم Heart Heart Heart

سلامی مجدد
یه لینک مفید پیدا کردم
دیدنش ضرر نداره
دوستان چک کنید

منابع کتب و سرفصل دروس ارشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - ریحان - ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

دوستان پیشنهادتون برای خوندن محسبات عددی چیه تاحالام پاس نکردم.و کتابهای پوران و راهیان رشدش را دارم...نگرانشم

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - nlp@2015 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان پیشنهادتون برای خوندن محسبات عددی چیه تاحالام پاس نکردم.و کتابهای پوران و راهیان رشدش را دارم...نگرانشم
سلام.راهیان ارشد به نظرم زیاد از حد خلاصس کافی نیست ولی چزوه پارسه که تو نت هم هست به نظرم خوبه

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahniya - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mahniya نوشته شده توسط:  دوستان سلام خسته نباشید
راستش من چند هفته پیش یه تاپیک خوندم که قرار بود یکی از کاربران یه سری فیلم آموزش آپلود کنه اما الان اون تاپیک پیدا نمی کنم می خواستم ببینم فیلما چی شد اگه کسی خبر داره لطفا منم در جریان بذاره

یعنی هیچ کس یه همچین تاپیکی ندیدهHuhHuh

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahniya - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ)mahniya نوشته شده توسط:  یعنی هیچ کس یه همچین تاپیکی ندیدهHuhHuh

فکر کنم قضیه منتفی شد. ایشون جناب AI بودن

مرسی کم کم داشتم فکر می کردم خیالاتی شدم
چه طور می تونم این کاربر پیدا کنم ؟؟؟ جستجو کردم نشد

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - مهرانگیز - ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ق.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)mahniya نوشته شده توسط:  مرسی کم کم داشتم فکر می کردم خیالاتی شدم
چه طور می تونم این کاربر پیدا کنم ؟؟؟ جستجو کردم نشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mrboss - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ

بچه ها من خیلی وقته از کنکور ارشدم میگذره

یکی هست ضرایب دروس ارشد نرم رو بهم بگه

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - e2000 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ

زبان عمومی و تخصصی ۱
ریاضی ۲
مشترک ۴
تخصصی ۴

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - tayebeh1991 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ)mrboss نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی وقته از کنکور ارشدم میگذره

یکی هست ضرایب دروس ارشد نرم رو بهم بگه

ضرایب پارسال به این صورت بوده
زبان عمومی و تخصصی ضریب ۱
ریاضیات(ریاضیات مهندسی - آمار - محاسبات - گسسته) ضریب۲
دروس مشترک(ساختمان داده - نظریه - مدار منطقی - معماری - سیستم عامل) ضریب۴
دروس تخصصی نرم افزار(کامپایلر - زیانهای برنامه سازی - طراحی الگوریتم - پایگاه داده)ضریب۴