تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - minami - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ

میشه لطفا دوستانی که IT هم شرکت کردن، یه سر به اینجا بزنن و اگه هم دفترچشون درست بوده بگن که بدونم که فقط دفترچه من غلط بوده، مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - abji22 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من راستش ، اینترنتم یه ۴۰ مگ ازش مونده، شبا بیشتر میامBig Grin روزا هم مصرفم رو سعی میکنم بیارم زیر ۲ مگ!

الهی شکرررBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mehrdad7soft - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ

دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

میگم موهامو ۰ بزنم بعد سیخش کنم که فشن بشه یا ۴ بزنم این جلوش افشون کنم

لطفا نظر بدید تو مدل مو گیر کردم که نظرات شما باعث پیشرفت علم و افزایش برکات کنکور است

بچه‌ها هوش مصنوعی تا چند تهران می‌شه قبول شد؟ خدا چه دیدی شاید رتبه هوشم از فناوری بهتر شد

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

آخه خدمت هم تمرکز میخاد؟!Wink فقط باید مثل اسب(دور از جون!Big Grin) کار کنی...Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mehrdad7soft - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

آخه خدمت هم تمرکز میخاد؟!Wink فقط باید مثل اسب(دور از جون!Big Grin) کار کنی...Big Grin

عزیز دلم جمله طنز بود خدمت به کنکور تمثیل داده شده بود آره عمو جون الهی قربونت برم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mehrdad7soft - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

میگم موهامو ۰ بزنم بعد سیخش کنم که فشن بشه یا ۴ بزنم این جلوش افشون کنم

لطفا نظر بدید تو مدل مو گیر کردم که نظرات شما باعث پیشرفت علم و افزایش برکات کنکور است

بچه‌ها هوش مصنوعی تا چند تهران می‌شه قبول شد؟ خدا چه دیدی شاید رتبه هوشم از فناوری بهتر شد

بیا تو بزن هوش منم میزنم آی تی بعد سهمیه هامون رو عوض کنیمBig Grin
ok
I'm satisfied

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - goodcrazygirl69 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ

سلام به همه ......! خسته نباشششیییییییییدHeart و خدا قوتAngel
یه سوال دارم چطور میشه تاپیک جدید باز کنم ؟؟اصلا من میتونم تاپیک بذارم ایا؟؟؟؟HuhHuh
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک واسه بچه های کنکور ازاد ۹۳ بذاره تا دیر نشده؟؟
چه کسایی که مثل من تازه شروع کردن واسه ازاد بخونن و اصلا سراسری شرکت نکردن چه اونایی که هم سراسری شرکت کردن هم میخوان ازاد شرکت کنن
میخوام ببینم تو این فرصت چه درسایی حذف کنم ایا بهتره ازدروسی که میخونم همه مباحثش کامل خونده شه یا میشه از بعضیا صرف نظر کرد؟؟؟؟؟
دفترچه کنکور ازاد چطوریه چندتاس تو هر دفترچه چه درساییه و از این چیزا دیگه با تشکر
HeartHeartBlush

Re: RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - negar.v - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط:  سلام به همه ......! خسته نباشششیییییییییدHeart و خدا قوتAngel
یه سوال دارم چطور میشه تاپیک جدید باز کنم ؟؟اصلا من میتونم تاپیک بذارم ایا؟؟؟؟HuhHuh
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک واسه بچه های کنکور ازاد ۹۳ بذاره تا دیر نشده؟؟
چه کسایی که مثل من تازه شروع کردن واسه ازاد بخونن و اصلا سراسری شرکت نکردن چه اونایی که هم سراسری شرکت کردن هم میخوان ازاد شرکت کنن
میخوام ببینم تو این فرصت چه درسایی حذف کنم ایا بهتره ازدروسی که میخونم همه مباحثش کامل خونده شه یا میشه از بعضیا صرف نظر کرد؟؟؟؟؟
دفترچه کنکور ازاد چطوریه چندتاس تو هر دفترچه چه درساییه و از این چیزا دیگه با تشکر
HeartHeartBlush

منم از آبان شروع کردم به خوندن فقط واسه آزاد!!!!
بهتره از خانوم good wishes بپرسم که جای درست ایجاد این تاپیک کجاست

Sent from my ME172V using Tapatalk

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - soheila2012 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ

دوستان همچنان هستن اینجا؟؟
من که بعد کنکور تا امشب یکم بیکار شدم!! فردا که کلید میاد فکر کنم باز شلوغ باشه.
ما بریم به برنامه نویسی برای ربات!...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mehrdad7soft - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  ما بریم به برنامه نویسی برای ربات!...
بابا ربات!

بابا مهندس

.

.

.

دوستان ما الان در منزل چراغ‌های اتاق خاموش کردیم چون سر مبارک بنده چون خورشید میدرخشه

همسایه‌ها زنگ می‌زنن میگن آقا این نور افکن خاموش کنید چشم ما کور شدSmile))))))))))))))

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ

واقعا درصد بالا تو مانشت زیاد شده ها!!!!
هر تاپیکی و باز میکنم میبینم ۵ ۶ نفر همه رو بالای ۵۰ زدن تهشم نوشتن یعنی من قبول میشمممممم؟؟؟؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  واقعا درصد بالا تو مانشت زیاد شده ها!!!!
هر تاپیکی و باز میکنم میبینم ۵ ۶ نفر همه رو بالای ۵۰ زدن تهشم نوشتن یعنی من قبول میشمممممم؟؟؟؟؟

نه بابا زیاد نیستن که... کلا ۵ ، ۶ نفر هستن که تو همه تاپیک ها میرن!Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  نه بابا زیاد نیستن که... کلا ۵ ، ۶ نفر هستن که تو همه تاپیک ها میرن!Big Grin
نمیدونم والا. مبارکشون باشه! Smile

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - explorer - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  واقعا درصد بالا تو مانشت زیاد شده ها!!!!

درصد آن است که سنجش بگوید نه آن که داوطلب بگوید
Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  دوستان ببنید چقدر سوال ها امسال خفن بودن که موسسه هایی مثل ماهان و مدرسان و ... اخر نتونستن یک کلید اولیه بگزارن. یک هفته وقت داشتن نتونستن سوال ها را حل کنن!!
کلید سازمان سنجش ۱ اسفند اعلام می شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آخه مدرسان گورش کجا بود که کفنش باشه . واقعا باید به جسارت پارسه احسنت گفت که سوالا رو هرچند غلط بازم جواب داده .
ولی واقعا ما تو چه رشته ای داریم درس میخونیم که موسسات و اساتید جرات حل سوالات کامپیوتر را ندارن. حتی آی تی هم شامل این قانون رشته ما نمیشه.

ببخشیدا ولی مدرسان واسه رشته های:" الهیات و معارف اسلامی" "علوم ارتباطات اجتماعی" و تربیت بدنی و ...... همینو نوشته.
الان با توجه به این قانون رشته تون که شامل حال آی تی نمی شه یعنی مثلا تربیت بدنی و مهندسی کامپیوتر یه قانون دارن دیگه؟ Tongue