تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ

باورم نمیشه
خیلی بد بود

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  در اون حد دیگه نمی شه Big Grin
(تخصصی خوب زدم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد)
ایشالا که همش شک دارهات درست از آب دربیاد که من به شخصه حلالت نمیکنم اگه شک دارهات غلط بشه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  آقا یه چیزی فقط، هر چیزی رو با ترازوی خودش بسنجیم Smile
کنکور آی‌تی واقعاً نسبت به سال‌های پیش متعادل نبود Wink
محمد جان منظورم از متعادل این نبود که راحته یا هر چیز دیگه منظور اینکه میانگین سوالای زمانگیر و معمولی متعادل بود اما تو کنکور امروز واقعا میانگین زمانگیراش بیشتر بود ، شاید این حسه منه اما با مقایسه سوالای دیروز و امروز اینو می گم .

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  هر چیزی رو با ترازوی خودش بسنجین لطفاً Smile
گسسته ی های پارسال آی تی رو با امسالش مقایسه کن
قسمت سخت آی تی گسسته اش بود که امسال خیلی آسون بود
یعنی شما اینقدر خوب دادی؟
فکر کردم واسه همه سخت بوده Undecided

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  در اون حد دیگه نمی شه Big Grin
(تخصصی خوب زدم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد)
ایشالا که همش شک دارهات درست از آب دربیاد که من به شخصه حلالت نمیکنم اگه شک دارهات غلط بشه
شما چطور دادین؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

دوستان سوالات درسی رو اینجا مطرح نکنید
برای هر درس یک تاپیک جدا مثل این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ایجاد کنید و برای هر درس در تاپیک خودش بحث کنید

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ

بچه ها، من به سوالات مدارمنطقی که رسیدم کنکور برام تموم شد،به نظر شما هم مدارمنطقی سخت بود؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - magnez - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بچه ها، من به سوالات مدارمنطقی که رسیدم کنکور برام تموم شد،به نظر شما هم مدارمنطقی سخت بود؟

دقیقا منم همین اتفاق واسم افتاد.چون تسلط کامل رو مدار منطقی و معماری داشتم.دیدم نمی تونم جواب بدم دست و پام رو گم کردم...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Fot30 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بچه ها، من به سوالات مدارمنطقی که رسیدم کنکور برام تموم شد،به نظر شما هم مدارمنطقی سخت بود؟

منطقیش سخت نبود
مزخرف یا مضخرف یا مظخرف یا ..... بود.امیدوارم تونسته باشم حس خودمو منتقل کنم.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ

دیروز زمان نمی گذشت امروز سر جلسه انگار ولتاژ باتری ساعت ۲ برابر شده بود ، باورم نمیشه ۲۳۰ دقیقه وقت اونجوری گذشت Sad

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ایزدی - ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

دوستان اصلا ای تی و مهندسی نداره
یه سال این بد می شه یه سال اون یه سال جفتش

همه زحمت کشیدن الانم فکر نکنم کسی ارامش کافی داشته باشه الان چای باید بخوریم اروم شیم نه که بدتر اعصاب خوردی کنیم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان
همگی خسته نباشید
سوالات خیلی خیلی فضایی بودن
نمی شد حلشون کرد
ایشا... که همگی موفق باشید

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  دیروز کنکور آی تی شرکت کردم و نسبتا آسان بود و حال نکردم!

امروز مهندسی کامپیوتر خیلی حال داد.

سوال ها جون دار بود.

همگی خسته نباشید.

با این جون دار گفتن حسه آدم منتقل نمیشه D:
لامصب یه چیز خفنی بود D:

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - frZne - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ

من الان دقیقا اینجوریم:
:|

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - amirgh142 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  هر چیزی رو با ترازوی خودش بسنجین لطفاً Smile
گسسته ی های پارسال آی تی رو با امسالش مقایسه کن
قسمت سخت آی تی گسسته اش بود که امسال خیلی آسون بود

قسمت سخت آی تی گسستس؟؟؟؟؟؟شبکش چی؟ مهندسی نرمش چی؟؟دیروز عمومی مشترکش افتضاح بود... امروزم سخت بود..اما با ساختمان و طراحی دیروز قابل مقایسه نیست..

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mahshidq - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ

سلام خسته نباشید همگی!
اون سوال مدار منطقی که مقاومت و بافر ۳ حالته داشت جوابش میشد abc??