تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hamid88 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ

مرسی از مدیر و مدیران

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یک استکان قهوه هم از طرف من:

[تصویر:  251460_slide2.png]

admin?
تبعیض؟؟

نچ... نچ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - A V A - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ

آخیششش Smile
خدا قوت همگی

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ezra - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

بیخیال بابا

خیلی خیلی سخت تر از کنکور it بود
از کنکور پارسال هم خیلی سخت تر بود

لعنت به اون کسی که سوالای ساختمان رو طرح کرده بود

فقط نظریه یه کمی راحت بود [تصویر:  251498_129fs916747.gif]

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ

سوالاتش زمان گیر بودن نمیدونم من همچین حسی دارم یا همه ، امیدوارم نتیجه خیلی خوب بشه. مشترکارو وقت کم اوردم گفتم تو تخصصی معماری کامپیوتر جبران می کنم تخصصی رو که دادن کلا سوالای گرایش معماری داغون تر بودن . واقعا اکثرا زمانگیر بود حلشون .

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - deledivouneh - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

در مورد reorder و inorder بگم که در یک گزینه که h نوشته بود اشتباها بجای f اونو نوشته بود و مشکل کلی نداشت وتو دفترچه A گزینه ۱ درست بود.
تو سوال طراحی الگوریتم هم که داده بود به جای ضرب جمع و به جای جمع مینیمم بذارید دو گزینه مشابه بودکه گزینه درست نبودن.و احتمالا حذف میشه.
تو مدار منطقی هم سوال ترتیب شمارش غلط بودونمیشد به جواب رسید.اگه امتحان می کردین اصلا بعد از ۰ ، ۱ شمارش نمیشد.Huh
زبان خیلی راحت بود لغتاش چون که میدونستن مشترک جوریه که همه وقت کم میارن.AngryAngryAngry
ریاضی هم بد نبود.
تو مشترک سیستم عامل و نظریه راحت بودن ولی ساختمان بررسی زیادی می خواست.Blush
مدارمنطقی هم که طراحش می خواست انتقام سالهای گذشته رو بگیره.Big GrinBig GrinBig Grin
تو تخصصی هم فقط سعی کرده بودن با نکته ها داوطلب رو گیج بکنند و بازهم حیف که برا درس ضریب ۴ تخصصی سوال اشتباه داریم.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بیخیال بابا

خیلی خیلی سخت تر از کنکور it بود
از کنکور پارسال هم خیلی سخت تر بود

لعنت به اون کسی که سوالای ساختمان رو طرح کرده بود

فقط نظریه یه کمی راحت بود [تصویر:  251503_129fs916747.gif]

کنکور it متعادل بود . این همش زمانگیر و پیچیده بود.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zaxzax - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

منطقی چی میگف این وسط ؟؟؟؟ اونو هم نمیشد زد که!!
زبانم که کلا شده کلمه!تو ریدینگ ۵و۶ تا سوال کلمه بود
هوش و الگوریتمم نمیدونم واقعا!!من خنگم یا اینا خیلی سخت شده بودن! نیم ساعت اول پاسخنامم سفید سفید بود!!!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Fot30 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ

مشترک فوق العاده پوچ . . . . .
کاملا حس پوچی دارم.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - tayebe68 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  البته ممکنه مطمئن ها هم غلط شن تا پاسخنامه نیاد هیچی نمی تونم بگم
(شاید خیلی خراب شه و مجبور شم شبکه انتخاب رشته کنمBig Grin)

طوری میگین مجبور شم شبکه انتخاب رشته کنم ، آدم یاد شبکه یک سیما میفته ExclamationSmileExclamation

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  اصلا معلوم نبود هدفشون چیه روال معمولم اینجور بود
ریاضی مهندسی یک ی باید می زدم شد ۲ تا
آمار دوتا حداقلش باید می زدم شد یکی
محاسبات ۲ تا زدم
گسسته دیروز که آی تی بود همه رو حل کردم امروز دوتا یا سه تا زدم
ساختمان داده باید ۶ تاش رو می زدم شد۳ تا مطمئن ۳ تا هم شک دار
نظریه رو دوتا سرمایه گذاری کرده بودم ۴ تا مطمئن و یکی شک دار
منطقی همونجور بود که فکر می کردم
معماری رو ۶ تا سرمایه گذاری کرده بودم شد ۳ تا مطمئن و یکی شک دار
سیستم عامل رو یکی فکر می کردن ۴ تاش رو مطمئن زدم
طراحیش خیلی آسون بود ۵ تاشو مطمئن یکیش شک دار
مدار دوتاش شک دار
هوش هم ۶ تا زدم ۲ تاش به شدت شک دار بودن

البته ممکنه مطمئن ها هم غلط شن تا پاسخنامه نیاد هیچی نمی تونم بگم
(شاید خیلی خراب شه و مجبور شم شبکه انتخاب رشته کنمBig Grin)
داداش شبیه آزمون آخری مدرسانت نشه، خیلی شک دار زدی

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mohammadali1990 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

هرسال بحث مقایسه سختی و راحتیه آیتی و کامپیوتر هست...

شرایط واسه داوطلبا مساویه دیگه

کنکور هم همیشه غیرقابل پیش بینی و مذخرفه ... هم ایتی هم کامپیوتر

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maziyar_king - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  در مورد reorder و inorder بگم که در یک گزینه که h نوشته بود اشتباها بجای f اونو نوشته بود و مشکل کلی نداشت وتو دفترچه A گزینه ۱ درست بود.
تو سوال طراحی الگوریتم هم که داده بود به جای ضرب جمع و به جای جمع مینیمم بذارید دو گزینه مشابه بودکه گزینه درست نبودن.و احتمالا حذف میشه.
تو مدار منطقی هم سوال ترتیب شمارش غلط بودونمیشد به جواب رسید.اگه امتحان می کردین اصلا بعد از ۰ ، ۱ شمارش نمیشد.Huh
زبان خیلی راحت بود لغتاش چون که میدونستن مشترک جوریه که همه وقت کم میارن.AngryAngryAngry
ریاضی هم بد نبود.
تو مشترک سیستم عامل و نظریه راحت بودن ولی ساختمان بررسی زیادی می خواست.Blush
مدارمنطقی هم که طراحش می خواست انتقام سالهای گذشته رو بگیره.Big GrinBig GrinBig Grin
تو تخصصی هم فقط سعی کرده بودن با نکته ها داوطلب رو گیج بکنند و بازهم حیف که برا درس ضریب ۴ تخصصی سوال اشتباه داریم.

من اون سوال مدار منطقی هر کاری کردم بعد صفر ۵ شمارش می شد و من اومدم طبق این روش که کلاک فلیپ فلاپ آخر از خروجی طبقه قبل بود و حساس به لبه مثبت و ورودی T-FF هم ۱ ( فرکانس رو نصف می کنه) گزینه هارو دونه دونه امتحان کردم تو A فک کنم گزینه ۳ شد.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ایزدی - ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

فقط همه تمرکزم رو اینه که گریه زاری نکنم
Smile
این چی بود دیگه ؟
به خودم اومدم دیدم کلا ۷ تا سوال مشترک زدم و نیم ساعت مونده

یه چیزایی یادم رفته بود مسخره مثلا یادم نبود VDD می شه زمین یا های ولتاژ!!!
از اون سوال که کلاک فلیپ فلاپا رو نکشیده بود از کجا دریافت می کنن نگذشتم واسش وقت گذاشتم واسش
سوالا ایراد داشتن اما ایراد بزرگتر این بود که واسشون وقت گذاشتم فکر کردم سرشون به کل سیستم و نصف ساختمان و کل معماری نرسیدم!!!
پارسال ک احتمال می دادم قبول شم نشدم امسال که اصلا دیگه هیچ امیدی ندارم

خسته نباشید می گم به همه دوستان
موفق باشین انشالله

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad.arshad - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ

آیتی راحته؟!
خوب دوستان بیان آیتی کنکور بدن. کسی مجبورشون نکرده برن نرم

من نمی دونم چه اصراریه هی این ۲ مقایسه بشن
بله اگر راه کنکور آیتی برای نرم ها بسته بود، این مقایسه ها درست بود