تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ

در برید مدیر اومد.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  با عرض پوزش از مانشتی های عزیز و مدیران محترم

من به یه نکته ای برخورد کردم که نمی شه نگم حتی اگه تهدیدم کنین !!!

یواشکی می گم Big Grin

دقت کردین که امروز دفترچه هامونو که دادن بر خلاف سالهای قبل که باید خودمون روی دفترچه اسم و فامیلمون رو می نوشتیم خود سازمان سنجش این کارو کرده بود و دفترچه هر کسی به نام خودش بود!

الان من این دفترچه سوالو که بچه ها گذاشتن و خیلی تمیزه نگاه کردم مثل آزمون های ما نبود!! مثل سال های قبل روش نوشته
نام :
نام خانوادگی :

در حالیکه دفترچه های ما امروز اسممون و شماره داوطلبی و اینها روش تایپ شده بود بالای صفحه اول
چه نکته هایی که کشف نمی کنینSmile پارسال هم من کنکور دادم همین بود ۹۰هم همین بود!!!!!!!!!!!Big GrinTongue

بله هر سال همینطوری بود اما امسال اسم و فامیل و شماره داوطلبی من که رو دفترچه بود! یعنی کسی به این نکته توجه نکرده امروز ؟!!!

راست میگه بنده خدا !!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  در برید مدیر اومد.

عجب !

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - samaneh@90 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  با عرض پوزش از مانشتی های عزیز و مدیران محترم

یواشکی می گم Big Grin

دقت کردین که امروز دفترچه هامونو که دادن بر خلاف سالهای قبل که باید خودمون روی دفترچه اسم و فامیلمون رو می نوشتیم خود سازمان سنجش این کارو کرده بود و دفترچه هر کسی به نام خودش بود!

الان من این دفترچه سوالو که بچه ها گذاشتن و خیلی تمیزه نگاه کردم مثل آزمون های ما نبود!! مثل سال های قبل روش نوشته
نام :
نام خانوادگی :

در حالیکه دفترچه های ما امروز اسممون و شماره داوطلبی و اینها روش تایپ شده بود بالای صفحه اول
چه نکته هایی که کشف نمی کنینSmile پارسال هم من کنکور دادم همین بود ۹۰هم همین بود!!!!!!!!!!!Big GrinTongue

بله هر سال همینطوری بود اما امسال اسم و فامیل و شماره داوطلبی من که رو دفترچه بود! یعنی کسی به این نکته توجه نکرده امروز ؟!!!

راست میگه بنده خدا !!

الان بنده خدا منظورتون کیه؟؟؟؟به خدا پارسال اسم منم رو دفترچه بود جدید نیست این!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - IT93 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ

سلام.
چرا اینقدر تن تن جلو میره این صفحه ها
خواب ندارید !:دی

میگم این همه منتظر کنکور ۹۳ موندیم اینم امد و رفت حالا منتظر چی باید باشیم ؟
رتبه ها
بعدشم انتخاب رشته و... تمومی نداره جرا ؟

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  عجب !

خیلی کوچیکیم خانوم مدیر Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

یواشکی می گم Big Grin

نام :
نام خانوادگی :

راست میگه بنده خدا !!

الان بنده خدا منظورتون کیه؟؟؟؟به خدا پارسال اسم منم رو دفترچه بود جدید نیست این!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به این خانومه! خب ایشونم همینو میگه دیگه! میگه اگه سوالارو بچه ها گذاشتن چرا رو سوالا اسم نداره؟! بن نشم! Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Good! - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بیرجینیا

یه لحظه گفتم خوش بحال....Sleepy Big Grin آخه هم وزن یه اسم دیگه بود الان یادم نیست حوصله فک کردن هم ندارمBig Grin
خوبه دستتون درد نکنه یه ذره میخنیمBig Grin با این که خستگیم تو تنم موند از دیروز

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بیرجینیا
بیرجند!
من که این ترم ۲ تا آزمایشگاه بیشتر ندارم، یکی از سیستم دیگری از شبکه، پروژه و کار اموزی مونده اونم میزاریم بعد از اردیبهشت :دی

آره ویرجینیای فقرا
نه من میرم کارای فارقی رو انجام بدم در معیت دوستان یه عشق و صفای مشتی کنیم دلمون اینقدری وا شه که دیگه کش بیاد اصلا

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  در برید مدیر اومد.

عجب !

من هستم حسش نیست در برم دیگه بخشید

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خیلی کوچیکیم خانوم مدیر Big Grin

اختیار دارید.
بزرگوارید : )

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - samaneh@90 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ

به این خانومه! خب ایشونم همینو میگه دیگه! میگه اگه سوالارو بچه ها گذاشتن چرا رو سوالا اسم نداره؟! بن نشم! Big Grin
[/quote]

ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mostafa122 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ

امروز تو حوزه ما یارو وسط ازمون بلند میشه میره کنار اون یکی دوستش که چند صندلی جلوتر بود میسته بهاش حرف میزنهBig Grin
مراقبا انگار نه انگارUndecided
بعد ۱۰ دقیقه مراقبه میاد که تذکر بده با احترام میگه لطف کنید برید سر جاتون بشنید Smile
داوطلب گرامی ما هم در جواب میگه بزار یکم خستگیم در بره الان میرم سر جامBig Grin
بعد نمیدونم چی خوردن این داوطلبا ۱۰ نفر۱۰ نفر میرن دستشویی و بر میگردن راهرو شده بود عین خیابون Wink

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

یواشکی می گم Big Grin

نام :
نام خانوادگی :

راست میگه بنده خدا !!

عزیزم خب دقت کن! خوب نمی خونی دیگههههههههههههه
گفتم امسال همه دفترچه ها اسم داوطلبا روشون بود
این دفترچه سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر امروز رو بچه ها چند ساعت پیش واسه دانلود روی مانشت گذاشتن سوالاش با سوالای دفترچه های ما یکیه اما صفحه اولش مثل دفترچه های ما نیست! روش اسم داوطلب ننوشته ... گرفتی الان چی شد؟؟!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ

آقایون بانوین
از این به بعد هر کی در مورد کنکور ناله کرد جون من جوابشو ندین دیگه اگه میخواست امیدوار بشه تا الان شده بود. دیگه تو این سن قبول نشدن تو کنکور والا یه مشکل کوچیکه واسمون
لطفا از این به بعد هر کی چیز ناله کرد این گزارش رو بزنید مدیران عزیز عصبی شن حسابشونو ببندن ما به خندمون ادامه بدیم

پ.ن: دیگه از رحم و مروت خبری نیست Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  میگه اگه سوالارو بچه ها گذاشتن چرا رو سوالا اسم نداره؟! بن نشم! Big Grin

به این دلیل اسم نداره :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.