تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ

اطلاعیه سنجش در خصوص انتشار دفترچه و کلید در روزهای آتی +
یک اعلان مهم در خصوص ممنوعیت انتشار شایعات اخیر در مانشت که حتما توجه بفرمایید لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  کسی فیلم خوب و تازه چیزی سراق نداره
انمیشن باشه عالی می شه
آوای باران و دانلود کن ببین. اون موقع کنکور داشتی نتونستی خوب درکش کنی.

Big GrinBig GrinBig Grin خیلی بامزه بود

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ

با تشکر از unicornux (بابا یه اسم آسونتر بزار دیگه ) که همراه من بیداره Tongue

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بابا یه اسم آسونتر بزار دیگه
خاطره :
یه مدت اسمم تو توییترم unicorn بود. طرف بهم مسیج داد :

" سلام آقای اسب تک شاخ. بابت توییت های خوبتون ممنون "

در جا بلاکش کردم. مردیکه مزخرف Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  البته ما هم هستیم، اگه مارو همراه بدونی!

شما تاج سری عزیز
ولی خب یه اهنی یه اوهونی (پستی سپاسی) که ما خبردار شیم Wink

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بابا یه اسم آسونتر بزار دیگه
خاطره :

الان دیگه بچه هایی که ناله میکردن نیستن یه ذره بگیم بخندیم دلمون وا شه Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

با عرض پوزش از مانشتی های عزیز و مدیران محترم

من به یه نکته ای برخورد کردم که نمی شه نگم حتی اگه تهدیدم کنین !!!

یواشکی می گم Big Grin

دقت کردین که امروز دفترچه هامونو که دادن بر خلاف سالهای قبل که باید خودمون روی دفترچه اسم و فامیلمون رو می نوشتیم خود سازمان سنجش این کارو کرده بود و دفترچه هر کسی به نام خودش بود!

الان من این دفترچه سوالو که بچه ها گذاشتن و خیلی تمیزه نگاه کردم مثل آزمون های ما نبود!! مثل سال های قبل روش نوشته
نام :
نام خانوادگی :

در حالیکه دفترچه های ما امروز اسممون و شماره داوطلبی و اینها روش تایپ شده بود بالای صفحه اول

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ

در ۱۵ دقیقه اخیر ۲۰۰ نفر آن بودن. این دقیقا کجان؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  البته ما هم هستیم، اگه مارو همراه بدونی!

شما تاج سری عزیز
ولی خب یه اهنی یه اوهونی (پستی سپاسی) که ما خبردار شیم Wink

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بابا یه اسم آسونتر بزار دیگه
خاطره :

الان دیگه بچه هایی که ناله میکردن نیستن یه ذره بگیم بخندیم دلمون وا شه Big Grin

من هستم! این چه سوالایی بود آخه!! Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ما چاکریم
آقایی
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  تلفات زیاد داشتیم، من میترسم به چن تا از رفقا زنگ بزنم:دی

خمیازه میکشم که فکم میخواد بشکنه ولی نمتونم بخوابم

بزن نترس دادا
من از صبح هنوز نخوابیدم دلم نمیاد Big Grin

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  دقت کردین که امروز دفترچه هامونو که دادن بر خلاف سالهای قبل که باید خودمون روی دفترچه اسم و فامیلمون رو می نوشتیم خود سازمان سنجش این کارو کرده بود و دفترچه هر کسی به نام خودش بود!

اصلا حتی از این که این اراجیف رو باور کنم هم بدم میاد متاسفانه ولی مدیرا نیستن ما هم علاقه ای به شنیدنش نداریم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - samaneh@90 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  با عرض پوزش از مانشتی های عزیز و مدیران محترم

یواشکی می گم Big Grin

دقت کردین که امروز دفترچه هامونو که دادن بر خلاف سالهای قبل که باید خودمون روی دفترچه اسم و فامیلمون رو می نوشتیم خود سازمان سنجش این کارو کرده بود و دفترچه هر کسی به نام خودش بود!

الان من این دفترچه سوالو که بچه ها گذاشتن و خیلی تمیزه نگاه کردم مثل آزمون های ما نبود!! مثل سال های قبل روش نوشته
نام :
نام خانوادگی :

در حالیکه دفترچه های ما امروز اسممون و شماره داوطلبی و اینها روش تایپ شده بود بالای صفحه اول
چه نکته هایی که کشف نمی کنینSmile پارسال هم من کنکور دادم همین بود ۹۰هم همین بود!!!!!!!!!!!Big GrinTongue

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  دقت کردین که امروز دفترچه هامونو که دادن بر خلاف سالهای قبل که باید خودمون روی دفترچه اسم و فامیلمون رو می نوشتیم خود سازمان سنجش این کارو کرده بود و دفترچه هر کسی به نام خودش بود!
یعنی ما پارسال کنکور دادیم؟ Big Grin
یا کنکور امسال پارسال بوده، یا امسال پارساله ....یکی منو روشن کنه.

-----------------------------------------------------------------------------
ولی سوالا رو اینجا بحث نکنید لطفا

فکر کنم همه گزینه ها Big Grin سوال سخت می پرسینااااااااااااااا Tongue

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  در ۱۵ دقیقه اخیر ۲۰۰ نفر آن بودن. این دقیقا کجان؟

حال کردی دوباره همه اومدن میتونی از خودشون بپرسی Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ

Smile
یا الله یاالله

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  با عرض پوزش از مانشتی های عزیز و مدیران محترم

یواشکی می گم Big Grin

نام :
نام خانوادگی :

چه نکته هایی که کشف نمی کنینSmile پارسال هم من کنکور دادم همین بود ۹۰هم همین بود!!!!!!!!!!!Big GrinTongue

بله هر سال همینطوری بود اما امسال اسم و فامیل و شماره داوطلبی من که رو دفترچه بود! یعنی کسی به این نکته توجه نکرده امروز ؟!!!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ

آقا من یکشنبه دارم میرم ایالت بیرجینیا
کسی امری فرمایشی داره در خدمتیم
بعدشم برگشتم میرم تو دل و جیگر PHP