تالار گفتمان مانشت
آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - ف.ش - ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ

برای اطلاع از شرایط استخدام
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کلیک کنید.

من که این شرایط رو نداشتم:

۱- معدل بالای ۱۶
۲- حداقل ۵ سال سکونت در تهران
و .....

آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - sal_dovomi - 18 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ

ممنون خانم آفاق از اینکه اطلاع دادین.من نفهمیدم بند۸ شرایط عمومی یعنی حتما باید جانباز یا ایثارگر یا خانواده شهید باشیم؟یا ایناسهمیه دارن؟بعدم امیدی هست بریم ۲۵ تومن بریزیم یا اینجام پارتی بازیه؟

آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - ف.ش - ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ

منم متاسفانه این بند رو نفهمیدم ولی فکر کنم باید یا خودتون ایثارگر باشین یا فرزند شهید و جانباز و ....
ولی خیلی جالبه چون گفته حداکثر سن ۴۰ سال یعنی جانباز زیر ۴۰ سال !!!

من اطلاعی ندارم اتفاقی این خبر توی سایت سنجش دیدم!!

آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - sal_dovomi - 18 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ب.ظ

فکر کنم کلک پول باشهSmile کنکور سراسریش انقد پول نمیگیره واسه ثبت نام،اینجامیگیره!
ولی خیلی لطف کردین اطلاع دادین.
ممنون

RE: آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - Jabar-Asadi - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ

عجب شرایطی !!! حداقل ۵ سال سکونت در تهران !!!

RE: آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - ف.ش - ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  عجب شرایطی !!! حداقل ۵ سال سکونت در تهران !!!
آره من ربطشو نمیفهمم! مثلا اگه کسی از بدو تولد تا ۵ سالگی توی تهران زندگی کرده باشه چه تاثیری داشته که به این شغل مربوط بشه؟!

RE: آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - Maryam-X - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ

شماها مگه می خواین شرکت کنید که اینقدر با دقت شرایط رو بررسی می کنید؟TongueCoolBig Grin

RE: آزمون استخدامی مجلس شورای اسلامی!!! - Jabar-Asadi - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  عجب شرایطی !!! حداقل ۵ سال سکونت در تهران !!!
آره من ربطشو نمیفهمم! مثلا اگه کسی از بدو تولد تا ۵ سالگی توی تهران زندگی کرده باشه چه تاثیری داشته که به این شغل مربوط بشه؟!

=====================
این مورد رو احتمالا به جای اون بند معروف "۵ سال سابقه‌ی کار " که در استخدامی‌ها مطرح میشه گذاشتن !!!