تالار گفتمان مانشت
موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - elham_sh219 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ

اگه کسی در زمینه Transfer Learning کار کرده ، لطفا من رو راهنمایی کنه:

این موضوع، موضوع نسبتا جدیدیه ، آیا این موضوع، موضوع خوبی برای پایان نامه ارشد نرم افزاره؟
آیا منابع کافی در موردش وجود داره؟
چه بخشی از این موضوع برای پایان نامه مناسب تره؟ و به راحتی میشه روش کار کرد؟
و روی چه موضوعاتی قابل پیاده سازیه؟

از راهنماییتون ممنون

موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - vesta - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ

میشه یکم توضیح بدهید. ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک یک survey هست شاید براتون مفید باشد

RE: موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - elham_sh219 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  میشه یکم توضیح بدهید. ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک یک survey هست شاید براتون مفید باشد

تشکر از مقاله...
البته این مقاله رو خودم قبلا دیده بودم! میخواستم ببینم تا حالا کسی عملا در این زمینه کار کرده یا نه !
چون من تازه با این موضوع آشنا شدم و گفتم اگه کسی تو این زمینه کار کرده باشه میتونه راهنماییم کنه که اصلا ارزش داره روش وقت بذارم یا اصلا قابل پیاده سازی هست یا نه؟
بازم از راهنماییتون ممنون

موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - ghaderiyaser - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ق.ظ

سلام چرا graph mining کار نمی کنید؟

RE: موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - elham_sh219 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  سلام چرا graph mining کار نمی کنید؟

سلام شما تو این زمینه کار کردید؟ میشه یه کم توضیحش بدین؟
من تا الان ابن موضوع رو نشیده بودم!
Transfer Learning، موضوع پیشنهادی استاد راهنمامه! ولی هنوز قطعی نشده!
بابت راهنماییتونم ممنون

موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - ghaderiyaser - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ

pragh mining بیشتر تو ساختار مولکولی کاربرد داره از جمله موارد عملیش هم تشخیص بیماری هایی مثل سرطانه اینو به استادتون بگید ببینید چی میگه توضیحات بیشتر هم خواستید تا حدودی میتونم راهنمایتون کنم. موفق باشید

RE: موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ - elham_sh219 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  pragh mining بیشتر تو ساختار مولکولی کاربرد داره از جمله موارد عملیش هم تشخیص بیماری هایی مثل سرطانه اینو به استادتون بگید ببینید چی میگه توضیحات بیشتر هم خواستید تا حدودی میتونم راهنمایتون کنم. موفق باشید

بازم تشکر از راهتماییتون

من با استاد راهنمام صحبت می کنم ، در صورت موافقتشون ازتون دقیقتر می پرسم...

خیلی ممنون