تالار گفتمان مانشت
TOEFL - نسخه‌ی قابل چاپ

TOEFL - polarisia - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ

تو مانشت کسی هست که تا حالا امتحان TOEFL شرکت کرده باشه؟! یا IELTS؟!

TOEFL - Maryam-X - 12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ

اگر سوال خاصی داری بگو شاید بچه‌ها بتونند کمکت کنند.!

TOEFL - ahmad8726 - 12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ ب.ظ

من میخوام امسال تافل شرکت کنم . کجا باید ثبت نام کرد .

TOEFL - ف.ش - ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ

من شرکت نکردم اما شاید این سایتها به دردتون بخوره‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

TOEFL - polarisia - 12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ

میخوام یکی که شرکت کرده تجربیاتشو بگه! که چطور بوده؟! چی انتظار داشته، چی شده؟! چه چیزایی رو خونده بوده؟! سطح سوالا به نظرش چطور بودن؟! چطوری ثبت نام کرده؟ کجا امتحان داده؟ چطوری امتحان برگزار شده و ...

TOEFL - Fardad-A - 13 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ

من یکبار IELTS شرکت کردم. البته از مدتها قبلش هم جمعه‌ها می رفتم در امتحانات شبیه سازی شده اش یا همون mock شرکت میکردم.
چون یه چهار سالی گذشته خیلی جزئیاتش رو یادم نیست. نمره‌ام اون موقع حدود پنج و نیم(خرده ای) شد.من تلاش داشتم حدود ۷ بگیرم ولی خب نشد. امتحان خوب برگزار میشد . توسط بخش فرهنگی سفارت انگلستان در تهران ثبت نام میکردیم. اگه اشتباه نکنم هر دو ماه یا ۴۵ روز یکبار برگزار میشد . اون موقع هزینه اش اگه اشتباه نکنم ۹۰۰۰۰ تومان بود. در کل زبان مداومت و پیگیری میخواد که البته خودتون بهتر میدونید.بعدا" دیگه موسسات و بعد سازمان سنجش هم وارد ماجرا شدند. مهارتی که از اون برام باقی موند همان درک مطلب یا خوندنه که شاید بعلت سر وکار داشتن هر روزه تا حدودی باقی مونده. کتاب هم که تا یک سطحی زبان عمومی بود و بعد از اون ۲ تا کتاب بود واسه آیلتس. من کلاسهاش رو شرکت نمیکردم . شاید بتونم بگم منطقی ترین امتحانی بود که من تا حالا دیده ام. تافل اون موقع در ایران ثبت نام داشت ولی انگار امتحان خارج ایران بود و دیگه شرایطی پیش اومد که من رهاش کردم.

TOEFL - Maryam-X - 13 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ب.ظ

توضیحات مفید در مورد امتحانات زبان:

آزمون تافل و مراکز برگزار کننده: