تالار گفتمان مانشت
کمک فوری فوتی در مورد رشته شناور - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک فوری فوتی در مورد رشته شناور - minavand - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ

سلام به همگی.
رشته من کتابداری است.میخواستم بدونم ایا ارشد میتونم جهانگردی یا هر رشته ای دیگه رو انتخاب کنم؟

RE: کمک فوری فوتی در مورد رشته شناور - good-wishes - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)minavand نوشته شده توسط:  سلام به همگی.
رشته من کتابداری است.میخواستم بدونم ایا ارشد میتونم جهانگردی یا هر رشته ای دیگه رو انتخاب کنم؟
بله میتونید .

جز برخی رشته های پزشکی در سایر رشته ها هیچ محدودیتی نداره و هیچ ارتباطی بین رشته کارشناسی و ارشدتون نیست و شما فارغ التحصیل هر رشته ای که باشید در هر رشته دیگری بخواهید میتونید شرکت کنید فقط یه سری پیش نیازها ممکنه لازم باشه بعدا پاس کنید

متنی که نوشتید هیچ ارتباطی با عنوان تایکتون نداره !!! اگر منظورتون این بوده که به عنوان رشته دوم می خواهید هر رشته دیگری رو انتخاب کنید :
در دفترچه یه سری رشته ستاره دار مشخص میشن و شما فقط میتونید اونها رو به عنوان رشته دوم و (یا به تنهایی به عنوان رشته اول - در صورتی که فقط در یک رشته امتحان خواهید داد ) انتخاب کنید
دوست عزیز ضمن خوش آمدگویی به شما ممنون میشیم پیش از اینکه ارسالی رو ثبت کنید ابتدا یه جستجو در انجمن انجام بدید
محل درست سوال شما در بخشی پرسش و پاسخ ثبت نام ارشد بود
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمن اینکه قوانین مانشت رو هم حتما مطالعه بفرمایید چرا که عناوین و محل نامناسب و پرسش سوالات تکراری منجر به بسته شدن تاپیک میشه

: )