تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ

من نگفتم برید عصر بیایید :
اینم سندش
توزیع کارت به عصر موکول شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - srmarjani - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ

سنجش کارتا رو نمیده. از این بدتر دیشت بارسا هم باخت. من با این روحیه چطور درس بخونم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - asiehmohammadian - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ

من عاشق این اعلام ساعت سنجشم
اینا ساعتاشون با چه وقتی تنظیم میشه؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosseintapesh - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

توکلی به عمه اعتقاد داری؟؟؟!!!!
به روح چی؟؟؟!!!
به قبر؟؟؟!!!
AngryAngryAngry

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

خدا لعنتشون کنه که مردم رو سر کار می زارن :| :|

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - asiehmohammadian - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  من نگفتم برید عصر بیایید :
اینم سندش
توزیع کارت به عصر موکول شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خداخیرتون بده برم باخیال راحت تست ساختمان بزنم Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

توی تویتر هم تویت شد ساعت ۱۸ می یاد !!!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

احتمالا می خوان ساعت کنکورا رو عوض کنن Smile) یه حال اساسی امسال به مهندسی بدن دیگه Smile)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ

میگم این سوالا که توی کلیدشون زدن با تاثیر مثبت یعنی چی؟ اگه غلط بزنیم چند نمره منفی داره؟ اصن با ۹۲ مشکل دارم !

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ

دوسای جونیم
میشه خلاصه هوش مصنوعیتونو بذارید پلییییز :-(

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ

پیراهن تیم ملی رو نمایی شد دقیقا شبیه پیراهن تیمی هست که قرار رکورد بیشترین گل خورده در جام جهانی از اول تا آخر تاریخ رو داشته باش

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - vanish - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

شما که اینقدر واسه کارت استرس دارین تا اردیبهشت که زبونم لال سکته میزنین همتون :دی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ

داستان از این قراره که صفدرقلی پسورد آدمین رو داشته رفته تو سایت، آمار کارت اقدس خانوم رو گیر آورده و دیده واویلا! این چرا تو عکس رسمی اینجوری هست! بعدش اعصابش خورد شده، پسوردُ عوض کرده، الانم طرفای انقلاب داره میچرخه، حالا هی توکلی زنگ میزنه که از دلش در بیاره و یه جوری پس آدمین رو ازش بگیره و .....

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mohammad.K - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ

بچه ها من میگم همه سایت سنجشو با t- پینگ کنیم سرورش داون بشه .خخخخخخخ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ

ایچکی مرام نمذاره خلاصه هوش مصنویشو بذاره
ثواب داره هاااا