تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  ۱استرس جدید به استرسم اضافه شده؛حس میکنم چشام داره لوچ میشه از بس درس خوندم

من الانمو با عکس ۵ ماه پیش مقایسه میکنم، شبیه چینیا شدم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

من ک زیر چشمام ی بند انگشت گود افتادهSad

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  صب بیدار شدم با یه قلب درد فاجعه اصلا استرس ندارم نمیدونم مشکل از کجاس کل قفسه سینم و کتف چپم تیر میکشه خلاصه خوبی بدی دیدی حلال کنیدConfusedدردش آروم بشو نیس دکترم که هیچی نمیفهمهHuh

همون استرسه اومده دیگه خواهر . به فکر ارامشت باش گل گاو زبون بخور Smile

ممکنه از استرس نباشه من چند سال پیش تقریبا همین درد را که میگفتین داشتم حس میکردم قلبم میخواد از قفسه سینم بزنه بیرون رفتم دکنر گفت جداره نمیدونم بیرونی یا درونی ریه هام سرما خورده دارو داد سریع خوب شدم اینقدر میترسیدم که نگو دکتر گف منم دردشو داشتم خیلی سخته اما چیز خاصی نیست خوب میشی واقعا هم زود خوب شدم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ

از مرگ رهیدم و فعلا زندم بابت دلداری دوستان ممنون شبکه جان آفرین تموم شو برات شکلات میخرم تموم شیBig GrinBig Grin
قبا دکتر رفتم برای نوار قلب و اکو گفت دریچه قلب بیشتر مردم نرمی داره برا تو یکم بیشتره و هر چی عصبی شی بدتره کاش آدم مشکلش فقط درس بود من که تا به آرزوهام نرسم قصد مردن ندارمBig GrinTongue

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  ۱استرس جدید به استرسم اضافه شده؛حس میکنم چشام داره لوچ میشه از بس درس خوندم

من الانمو با عکس ۵ ماه پیش مقایسه میکنم، شبیه چینیا شدم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

من ک زیر چشمام ی بند انگشت گود افتادهSad

من که ۵ کیلو چاق شدم کلا هروقت استرس داشته باشم چاق میشم به جای اینکه لاغر بشم.همه وقتی استرس دارن غذاشون کم میشه من غذام زیاد میشهUndecided
حالا ول کنید این استرسارو از الان دیگه باید به هم انرژی بدیم.من که همش به این فکر میکنم که رتبه ها اومده و من یه رتبه خوب آوردم حتی فکرشم قشنگهRolleyes
حرفای خوب و مثبت بزنید از الان هرکس موج منفی بده به خانوم مدیر میگم از تاپیک اخراجش کنه هاAngry
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ

همه دوستان رو دعوت می کنم به:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ ن: سوال درسی نیست.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  Smile) ترجیح میدم گوشی خاموش کنم که رتبم نبینم امشب !
باهال بود!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  طراح منطقیشو چی میگی. ۳ تا سوالش شمارنده بود
سرجمع ۲ دقیقه همه شمارنده ها وقت برد! چون ناشیانه گزینه ها رو داده بود و میخواست ۱ الی ۲ حالت رو چک کنی.
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  من یه نکته برای نظریه نوشتم کاملن نقضش کرده یعنی نکته هامم اطمینانی بهشون نیست
نظریه من تستای علوم رو سه سوته جواب میدم ولی نمیدونم توی پارسه باید همیشه یه ۲ تا غلط بزنم!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اخه من هر چی گشتم سوالای کامپیوتر رو داخل ۶۰۰ مسئله پیدا نکردم!
اگه با این دید که من فلان کتابو خوندم --------------> باید تستای ساختمان و طراحی رو بزنم بد بخت میشی! چون امسال مطمعنم که دکتر قدسی دیگه سوال طرح نمیکنه!

واقعا؟!!! یعنی منی که اینهمه نگرانم قدسی رو نخوندم نگران نباشم؟! چجوری ۴تا سواله ای تی پارسال از کتابش بود کاش میخوندمش...Sad

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  Smile) ترجیح میدم گوشی خاموش کنم که رتبم نبینم امشب !
باهال بود!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  طراح منطقیشو چی میگی. ۳ تا سوالش شمارنده بود
سرجمع ۲ دقیقه همه شمارنده ها وقت برد! چون ناشیانه گزینه ها رو داده بود و میخواست ۱ الی ۲ حالت رو چک کنی.
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  من یه نکته برای نظریه نوشتم کاملن نقضش کرده یعنی نکته هامم اطمینانی بهشون نیست
نظریه من تستای علوم رو سه سوته جواب میدم ولی نمیدونم توی پارسه باید همیشه یه ۲ تا غلط بزنم!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اخه من هر چی گشتم سوالای کامپیوتر رو داخل ۶۰۰ مسئله پیدا نکردم!
اگه با این دید که من فلان کتابو خوندم --------------> باید تستای ساختمان و طراحی رو بزنم بد بخت میشی! چون امسال مطمعنم که دکتر قدسی دیگه سوال طرح نمیکنه!

واقعا؟!!! یعنی منی که اینهمه نگرانم قدسی رو نخوندم نگران نباشم؟! چجوری ۴تا سواله ای تی پارسال از کتابش بود کاش میخوندمش...Sad

آخ گفتیWinkاز بس که بچه ها میگن کتاب قدسی منم نگران شدم که چرا نخوندم با اینکه مشترکامو خوب میزنم ولی نگرانمConfused

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

بچه های پارسه(IT) بیایید به این تاپیک...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ

به نظرم امروز پارسه خیلی استاندارد بود سوالاش اما زبانش واقعا نامردی بود!!!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  به نظرم امروز پارسه خیلی استاندارد بود سوالاش اما زبانش واقعا نامردی بود!!!
چرا نامردی؟
فک نکنم زبان کنکور به این اسونی باشه...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  به نظرم امروز پارسه خیلی استاندارد بود سوالاش اما زبانش واقعا نامردی بود!!!
چرا نامردی؟

نمیدونم اما منیکه همش زبان رو ۵۰ میزدم امروز اینو ۲۱ زدم!!! شایدم مشکل از مغز من بودBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  به نظرم امروز پارسه خیلی استاندارد بود سوالاش اما زبانش واقعا نامردی بود!!!
چرا نامردی؟

نمیدونم اما منیکه همش زبان رو ۵۰ میزدم امروز اینو ۲۱ زدم!!! شایدم مشکل از مغز من بودBig GrinBig Grin

:دی
من حواسم نبود :دی
شما آی تی ..من سوالای مهندسی دیدم
لازم شد یه نگاه بندازمConfused

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  به نظرم امروز پارسه خیلی استاندارد بود سوالاش اما زبانش واقعا نامردی بود!!!

موافقم باهاتون بدجور ، خداییش زباناش انگار مشکل داشتند، اما به نظر من بقیه سوالا خوب بودند کاش فقط من سر جلسه بعد از زدن جوابایی که مطمئن بودم نمینشستم اونایی را که ۷۰ درصدم مطمئنم بزنم دیگه باید سر کنکور فقط اونایی را که ۱۰۰ درصد مطمئنم بزنم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  دروس مشترک سال ۸۷ اگه اشتباه نکنم،(سراسری) ۷ تا سوال گزینه ۱ بود. اونم مشترک!

دیگه از این خبرا نیست من یه نگاه سر سریع کردم دیدم تقریبا سال‌های اخیر کنکور سراسری سوالا پخشن مثلا ۸ ج ۸ ب ۷د ۷ الف تقریبا هم پخش بودن تو پاسخنامه این که گفتم مشترک بود حالا من فقط یک نوع دفترچه دیدم ۴ دفترچه دیگه چک نکردم احتمالا اونا هم همینه

اینجوری فکر کنم جلوی خطی‌ زدن شانسی خواستن بگیرن

البته من یک بار درس استراتژیک تستی تمام بود نخونده ۱۷ شدم و گزینه هارو فقط شانسی هرکدوم حسم میگفت درسته زدم

۱۵ و ۱۴ اینا هم داشتیم اما اونجا نمره منفی‌ نداشتSmile) کنکور میترسم ریسک کنم شاید سر معماری کردیم اینکارو

احتمالا خیلیا میدونن ولی گفتم بگم که اونایی که نمیدونن بدونن Big Grin اونایی که عقبن برسن و اونایی که رفتن برگردن

طراح سوال سوالش رو طرح میکنه و هنگام تحویلش به سنجش میگه فلان گزینه درسته
اما سنجش همونجوری سوال رو نمیذاره. همه سوالا رو گزینه هاشو به صورته تصادفی جا به جا می کنه یا به اصطلاح Shuffle می کنه یعنی هیچ ترتیبی واسه اینکه گزینه درست کدومه وجود نداره Wink

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  دروس مشترک سال ۸۷ اگه اشتباه نکنم،(سراسری) ۷ تا سوال گزینه ۱ بود. اونم مشترک!

دیگه از این خبرا نیست من یه نگاه سر سریع کردم دیدم تقریبا سال‌های اخیر کنکور سراسری سوالا پخشن مثلا ۸ ج ۸ ب ۷د ۷ الف تقریبا هم پخش بودن تو پاسخنامه این که گفتم مشترک بود حالا من فقط یک نوع دفترچه دیدم ۴ دفترچه دیگه چک نکردم احتمالا اونا هم همینه

اینجوری فکر کنم جلوی خطی‌ زدن شانسی خواستن بگیرن

البته من یک بار درس استراتژیک تستی تمام بود نخونده ۱۷ شدم و گزینه هارو فقط شانسی هرکدوم حسم میگفت درسته زدم

۱۵ و ۱۴ اینا هم داشتیم اما اونجا نمره منفی‌ نداشتSmile) کنکور میترسم ریسک کنم شاید سر معماری کردیم اینکارو

احتمالا خیلیا میدونن ولی گفتم بگم که اونایی که نمیدونن بدونن Big Grin اونایی که عقبن برسن و اونایی که رفتن برگردن

طراح سوال سوالش رو طرح میکنه و هنگام تحویلش به سنجش میگه فلان گزینه درسته
اما سنجش همونجوری سوال رو نمیذاره. همه سوالا رو گزینه هاشو به صورته تصادفی جا به جا می کنه یا به اصطلاح Shuffle می کنه یعنی هیچ ترتیبی واسه اینکه گزینه درست کدومه وجود نداره Wink

اره برای جلوگیری از استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس هم خیلی تدابیر اندیشیده شده!Cool
فقط برای سوالای غلط تدبیری اندیشه نشده ...خب البته این موضوع چندان مهم نیستBig Grin