تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  یعنی این زمانی که من برای خوندن مهندسی نرم افزار گذاشتم برای هر درسی میذاشتم ۱۰۰ درصد جواب نمیدادم ۹۰ رو حتما میزدم. ولی حس میکنم اصلا تسلط ندارم روش.
من فکر میکنم یه علتی داره سوالای سیستم عاملو یه جوری میدن کسی نتونه حل کنه . چند روزه دارم فکر می کنم چه هدفی دارن طراح سوالا؟؟؟؟؟؟

دقیقا منم نمونه دیگه ای از شمام این وقتی که من واسه مهندسی گذاشتم خود پرسمنو دوستش سامرویل و دوست دیگشون مایرز نذاشت
اما نگران نیستم چون خودشونم سر این کنکور میومدن ۲تا تست زورکی میزدن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  مگه میخواین برین خواستگاری که قبلش طرفو شناسایی کنین؟
شما هم مگه کنکوری هستین؟

Big Grin
باید یه کنکوری رو برسونم اونجا اما چون اینجا خیلی برف اومده و از طرفی نمیدونم اونجا بیراهه هست یا سرراسته پرسیدم که بدونم کی راه بیفتیم.

امروز صبح برفهای روی در حیاط رو اندازه گرفتیم ۸۵ سانت بود !

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

استرس من میگیره ول میکنه true و false میشه وقتی میگره در حد تپش(طپش) نیس در حد تشنج خخخ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  Big Grin
باید یه کنکوری رو برسونم اونجا اما چون اینجا خیلی برف اومده و از طرفی نمیدونم اونجا بیراهه هست یا سرراسته پرسیدم که بدونم کی راه بیفتیم.

امروز صبح برفهای روی در حیاط رو اندازه گرفتیم ۸۵ سانت بود !

خودم و شما را دعوت می کنم به استفاده از Google Map Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا رو ببینید

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خودم و شما را دعوت می کنم به استفاده از Google Map Big Grin
Big Grin
میگم یخبندانه که ، مخم یخ زده ، قد نداد به این امکانات Cool

یاد اون جوکه افتادم ، خیلی وقته کسی از من دعوت نکرده بود جز اسپانسرهای تلویزیونی Tongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  استرس من میگیره ول میکنه true و false میشه وقتی میگره در حد تپش(طپش) نیس در حد تشنج خخخ

میتونی یه خازن سر راه استرس بزاری شارژ دی شازژ شه استرسه نفوذ نکنه
میگن الگوریتم سطل سوراخ دارم جواب میده

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  ای ول چه جای خوبی افتادم مهندسی ۲ (ملاصدرا) Smile
دیگه کوه نوردی ارم هم لازم نیست
نمیدونم صندلی هاش چطوره؟ از اون میزهای صنعتی شیراز نداره؟ خیلی چیزهای خوبی هستن

اره میزهای صنعتی شیراز خیلی خوب بودن.دانشگاه شیراز نداره از این چیزا.من شنیدم صندلی هاشم خوب نیست.ولی ما باید در هر شرایطی کنکورو خوب بدیم...بایدددد

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  ای ول چه جای خوبی افتادم مهندسی ۲ (ملاصدرا) Smile

اره میزهای صنعتی شیراز خیلی خوب بودن.دانشگاه شیراز نداره از این چیزا.من شنیدم صندلی هاشم خوب نیست.ولی ما باید در هر شرایطی کنکورو خوب بدیم...بایدددد

یه سوال: این قضیه باغ و کوه و ارم چیه؟؟؟Huh

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

اره قرص ها اروم میکنن ولی تمرکز و کارایی مغز رو میارن پایین واسه امتحان(اینو دکتر بهم گفته).اصلا استفاده نکن.اگه خیلی استرس داری یه کم داروی گیاهی مثل گل گاوزبون بخور.من از هفته پیش هر شب میخورم خیلی خوبهTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  ای ول چه جای خوبی افتادم مهندسی ۲ (ملاصدرا) Smile

من پارسال که ارم بودم صندلی ها خوب بودن مشکلی نداشتن ولی نمیدونم مهندسی ها چجورن باید از بچه ها بپرسم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ

بچه ها یه جور در مورد خوابگاه ارم بیچاره حرف زدید که دوستان فکر میکنند دانشگاه شیراز قله ی قافه و قراره طی مسیر از یه باغی به نام ارم عبور کنید تا به کوه مورد نظر برسید!!! Big Grin
دیدن شیراز از حوزه امسال(دانشکده حقوق و علوم سیاسی ) دیدنیه Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  چرا اصلا حس درس خوندن دیگه نیست؟
کاش امتحان چهارشنبه بود...

زبونتو گاز بگیر !!!!!!Cool

یعنی اینقدر این دو روز میشه درس خوند؟!!!Angel

از ما ۳ روز و نیم دیگس آخه Tongue

منظور از دو روز اختلاف بین چهارشنبه تا جمعه بود!!!Cool

آهان از اون لحاظ ...فک کردم IT هستید !

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  

یه سوال: این قضیه باغ و کوه و ارم چیه؟؟؟Huh

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

چیزی نیست.دانشگاه شیراز فلکه ارم هستش. باغ ارم هم همون جاست.ما وقتی رسیدم دانشگاه شیراز باید با سرویس بریم تا دانشکده ها (تقریبا رو کوه میشه دیگه!!).
به همین سادگی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  ۰۴ بیرجند رو عشق است ...

اگه آموزشی اونجایی باور الان یکی از بهترین پادگانهای آموزشی ارتش هستش
اولین جایی بود که تو عمرم دیدم به تحصیلکرده احترام میزارن
لیسانسا فقط تا ساعت ۲ اونجا آموزش دارن
کلا خیلی جای خوبیه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

بروبچ آی تی
یه نیگا به این سوال الگوریتم پارسال آی تی بندازید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.