تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)مهربان مادر نوشته شده توسط:  درووووووود

افتادم چمران اهواز..

پیشنهاد میکنم یکی از اینا که توی گوش میذارن که صدا نیاد حتما ببرید همراتون چون ممکنه با جمع کثیری از افراد با دماغ عمل شده مواجه بشید که صدای نفس کشیدنشون موجبات خورد شدن اعصاب میباشدBig Grin همچنین مراقبین به ظاهر محترم و خوشحال ممکنه چکمه پاشنه دار بپوشن بعد با اعتماد به نفسم هی راه برنBig Grin اگه سمعی بصری باشید خوبه صندلیاش راحته فقط بپا خوابت نبرهSmile
خلاصه ای از تجربیات بود

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hnarghani - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ

سلام .......بچه ها یک پیشنهاد و اینکه وقتی با سوال سخت مواجه میشید و نمیتونید حلش کنید..کیف کنید از اینکه این سوالو نمیتونین حلش کنید ...بگو دمت گرم نامرد عجب سوالی دادی(البته برای اینکه دچار استرس نشیم ).....TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

به رود گفتم چقدر زلالی
گفت :ششششششششششششش!
Undecided
Undecided
Undecided
چیه؟؟ صدای آبِ دیگه
توقع داشتی حرف بزنه؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - مهربان مادر - ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)مهربان مادر نوشته شده توسط:  درووووووود

افتادم چمران اهواز..

پیشنهاد میکنم یکی از اینا که توی گوش میذارن که صدا نیاد حتما ببرید همراتون چون ممکنه با جمع کثیری از افراد با دماغ عمل شده مواجه بشید که صدای نفس کشیدنشون موجبات خورد شدن اعصاب میباشدBig Grin همچنین مراقبین به ظاهر محترم و خوشحال ممکنه چکمه پاشنه دار بپوشن بعد با اعتماد به نفسم هی راه برنBig Grin اگه سمعی بصری باشید خوبه صندلیاش راحته فقط بپا خوابت نبرهSmile
خلاصه ای از تجربیات بود

سپاس از تجربیات بسیار غم انگیزتان Heart
"مراقبین به ظاهر محترم و خوشحال" اینو خوب اومدیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اصلا معلوم نیس با خودشون چند چندنCool خیلی سرخوشن واقعاTongue
قبلا که کنکور دادم کناریم انقدر عطسه و سرفه کرد که نگوDodgy

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ

من هنوز دارم سایت سنجش و رفرش میدم. چرا هنوز سوالات و نذاشتن پس؟ کارتِ خالی به چه دردم میخوره آخه؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ)مهربان مادر نوشته شده توسط:  سپاس از تجربیات بسیار غم انگیزتان Heart
"مراقبین به ظاهر محترم و خوشحال" اینو خوب اومدیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اصلا معلوم نیس با خودشون چند چندنCool خیلی سرخوشن واقعاTongue
قبلا که کنکور دادم کناریم انقدر عطسه و سرفه کرد که نگوDodgy

نوش جان مادر مهربانSmile ولی همون کسایی که پارسال اونجا کنکور دادن ۳ ، ۴ تاشون الان شریف و امیرکبیرن ان شاءا... قسمت شما هم بشهWink

دوستان من دیگه مخم کار نمیکنه والا. خدا خیرتون بده اینو واسه من جواب بدین. ایشالا سره کنکور امداد غیبی بهت برسهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

هر موقع بتونی به مرحله ای برسی که سازمان سنجش بگه چی از جونم میخوای اونوقت میتونی درخواست سوال کنی
همین طوری که نمیشه با رفرش به سوالات دست پیدا کنیSmile

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من هنوز دارم سایت سنجش و رفرش میدم. چرا هنوز سوالات و نذاشتن پس؟ کارتِ خالی به چه دردم میخوره آخه؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من هنوز دارم سایت سنجش و رفرش میدم. چرا هنوز سوالات و نذاشتن پس؟ کارتِ خالی به چه دردم میخوره آخه؟

خوب معلمومه که نتیجه نمی گیرید چون کارتون از پایه اشتباه هستش
اون قسمت که رفرش می کنید برای کارت هستش
باید قسمت سوالات رو رفرش کنید از من نشیده بگیر ولی بهتر لینکش رو از خانم مدیر بگیری Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  آقا داشتیم؟ Smile فرار مغزها از گیلان به مازندران؟ Wink میومدین دانشگاه گیلان در خدمت بودیم! Smile
البته شنیدم گیلان یکی دو ساله که دیگه به همراه کلوچه، ساندیس نمیده! Big Grin کاش منم میومدم علوم و فنون! Big Grin

هـــــــــــــــــــــــی Big Grin دزدیدنمون آقا دزدینمون. منم دیدم مازندرانیها تو کنکور خوب نتیجه میگیرن پاشدم اومدم اینجا شاید شفا بگیرم. شما کجا افتادین؟

برادر من هرکی اومد مازندران موندگار شد... شما هم امسال تلاش نکن بری شریف نمیزاریم بری اصلا فکر کردی اگه بری کی نوشیروانیو بگردونه برادر...!!!؟Big GrinBig GrinWink

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوستان من دیگه مخم کار نمیکنه والا. خدا خیرتون بده اینو واسه من جواب بدین. ایشالا سره کنکور امداد غیبی بهت برسهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من اگه مخم میکشید هم این سوال رو نمیتونستم و نمیخواستم حل کنم Big Grin
به جای این سوالا به نظرم طراح باید این سوال رو بپرسه

اگه گفتی الان تو ذهن من چی میگذره؟ Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  پرچم شیرازی ها بالاست
من نمیدونستم مانشت این همه شیرازی داره Smile
فقط همشهری های گرامی یه زحمتی بکشید این عکس هاتون بردارید شب کابوس میبینیم والله
کارت ما که نمیاد حالا دخترها کجان؟ البته کامپیوتر
شیرازی نیستم
دانشگاهش بودم
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  ۱- ارم مگه شهربازی نیست؟

۲- دوران دانشجویی چنتا رفیق شیرازی داشتیم ماه بودن. واقعا دلم تنگشون شده.با دیدن شیرازی های اینجا فهمیدم اونا استثنا نبودن

۳- دقت کردین من تنها جنبنده سخت افزاری مانشتم؟

۴- آیا میدانستید رتبه ۹۹ معماری روزانه شریف میشینه؟

۵- آیا میدانستید میانگین درصد تخصصی معماری ۶ درصدِ؟

۱-ارم محل استراحت دانشجو هاست (باغه)
۳- من هم سخت افزاری هستم ولی هوش امتحان می دم
۴-به خاطر اینکه این اتفاق نیافته ضریب تخصصی رو بالا بردن که کسی که تخصصی نمی زنه قبول نشه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ

موفق باشین دوستان

راستی اینو می خواستم بگم که از شما دوستان رشته کامپیوتر بعیده که بشینید هی ریفرش بزنید معلومه که هر بار ریفرش بزنی احتمال نهایی جواب گرفتن از درخواست ها کمتر می شه :|
خوب اخه این چ کاریه
نه به شما نه به من که اس دادن بهم یاد اوری کردن تا بلاخره پا شدم سیستم رو ساعت ۸ روشن کردم کارتو بگیرم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  موفق باشین دوستان
به همچنین Wink

دوستان این سوال پایگاه رو جواب بدن ممنون میشم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - abji22 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

مهمان اومد امشب!!!!!!!!!!!!!خدا بخیر بگذرونه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  مهمان اومد امشب!!!!!!!!!!!!!خدا بخیر بگذرونه

اینترنتت رو تمدید کردی؟؟Big Grin