تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - kh.jafarzade - 28 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  دوست عزیز نیازی به اپلای گرفتنوشن نیست که حتما ما بتونیم فوق بشیم !!!

اونا حتی اگه نخوان از ایران برن بدون کنکور مقاطع فوقو تا دکتری طی میکنن کاری به کار ما نداره که!!! برای چی پس سد کنکور شکسته شده فوق بهتر میتونن بچه ها وارد دانشگاه های خوب بشن تا نسبت به کارشناسی...
من خودم بارها فکر کردم دیدم چطور بچه ها از هر نقطه ای از کشور شانس قبولیشون بیشتر شده و شریف میرن برای اینکه این موقعیت اون هایی که بعد از بچه های شریف در اولویت قرار میگیرن همین بچه های شهرستانین که تو دانشگاه سطح درسیشون خوب بوده اونوقت این بچه ها وارد دانشگاه های خوب میشنو کمی ضعیفتر میرن طبق قانون صف از ساختمان داده میرن انتهای صف یا پشت بچه زرنگا هر کسی جلوی صف باشه طبق قانون اولین ورودی اولین خروجی بچه های شهرستانی به دانشگاه های خوب بیشتر نزدیکترن اونا میرن و بقیشو خدا میداند....خوشتون اومد الان مسئله جا افتاد دیگه....

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  من اگه این سیستم عاملو اگه خوب بلد باشم، رتبه ۱ میشم. اصلا تو دانشگاهم باهاش مشکل داشتم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
واقعا مشکلت سیستمه منم مشکل دارم .ولی اگه پایگاهو هوشو فولی تقریبا ۶۶ خورده ای میشه گفت زدی تا اینجا اونوقت فقط ۳۰ درصد عمومی رو هم بزنی با ۲۰ درصد مدیریت که میدونم ۱۰۰ میزنی بعد زبانم مشخصه فولی اونم ۷۰ درصد بزنی یا نه ۵۰ درصد کلن رتبه یک چه حتما میشی دیگه نگران نباش هیچ وقت به پایین نگاه نکن اگه نمیتونی بپرSmile

چی شد الان شهرستانیا ته صفن یا جولو !!!!!؟؟؟ انقدر تفسیره پیچیده ای بود که یهو حس کردم هیچی از صف نمیدونم Big Grin باس یه دور دیگه بخونننمBig Grin

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

کاش مشکل منم فقط سیستم عامل بود :دی
اونموقع دیگه غمی نداشتم

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ

مشکل من فقط و فقط مشترکاس Big Grin اگه ۶۰-۷۰ بزنم بسمه Big Grin

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Riemann - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ

این آزمون نستب به آزمون قبلی خیلی شرایطم بهتره، حداقل از لحاظ جسمی، چون ازمون قبلی سرماخورده بودم، درضمن تا حدودی هم مرور داشتم امیدروارم همه چیز خوب پیش بره.

یه چیز دیگه این که آزمون جامع اول خورده به فاینال یکی از درسام، خیلی زد حال خوردم، از اونجایی که امتحان جمعه هست احتمال میدم استاد خودش هم با این روز مشکل داشته باشه به قول خودش روز جمعه سگ هم پر نمیزنه! و تاریخ رو عوض کنه.

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - kati - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

این فصل گراف های گسسته هم دیگه شورش رو درآورده هاااا... Confused هی میخونی هی نکته و فرمول جدید.... هی نکته و فرمول جدید.....خب بسه دیگه بابااااا Dodgy

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ

امروز صبح دانشگاه بودم فقط تونستم لغط بخونم. میخوام شروع کنم مرور ۲۵ درصد چهارم. گسسته و مدیریتم گذاشتم واسه هفته بعد.

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - فرید - ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ

دیگه داریم نزدیک میشیم به روز موعود. اشتباه نکنم هفت هفته دیگه این موقع آی تی ها کنکورشون را دادن.
دیگه این دور آخر را باید با تمام نیرو دوید. و گرنه دوباره یه سال الاف میمونیم.

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - izadan11 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ

این آزمون بدتر از آزمون قبله فکر کنم حداکثر رتبه ام شبیه آزمون قبل شه

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ

دوستان توجه کنید ۴۷ روز مونده Big GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ

باو ما یه بار اینجا تایمر -۱۰۰ زدیم ملت شاکی شدن
شما هم نندازید Big Grin
JUST 47 DAYS Big Grin

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tayebe68 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ

از دیشب تا الان زیاد رو فرم نیستم، جسته و گریخته می خوندم
ولی الان می خوام برم سر وقت لایتنرهام و اصلا هم به بی حوصلگی بها ندم ...

من هرجور حساب می کنم ۴۹ روز مونده(حالا یه روز قبلش رو هم اگه حساب نکنیم و نخونیم ۴۸ روز)، چجوری حساب کردین ۴۷ شده!!

Re: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ

میگم منم شدم مثل مسیله ۵ فیلسوف. فقط درس میخونم غذا میخورم Big GrinBig Grin

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - masoud67 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ

سلام بر تمام کنکوریهای پرنشاط. منم از امروز به سفارش دوستام به جمعتون اضافه شدم و بریم که کنکور بترکونیم

RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  از دیشب تا الان زیاد رو فرم نیستم، جسته و گریخته می خوندم
ولی الان می خوام برم سر وقت لایتنرهام و اصلا هم به بی حوصلگی بها ندم ...

من هرجور حساب می کنم ۴۹ روز مونده(حالا یه روز قبلش رو هم اگه حساب نکنیم و نخونیم ۴۸ روز)، چجوری حساب کردین ۴۷ شده!!

خو ما تا ۱۶ که شروع فرایند کنکوره حساب کردیم اگه ۱۷ کنکور IT باشه حرف شما درسته میشه ۴۸ Big Grin

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  میگم منم شدم مثل مسیله ۵ فیلسوف. فقط درس میخونم غذا میخورم Big GrinBig Grin

تو فیلسوف پیشرفته ای تبلتم داری Big Grin

Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hoomanab - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  سلام بر تمام کنکوریهای پرنشاط. منم از امروز به سفارش دوستام به جمعتون اضافه شدم و بریم که کنکور بترکونیم

خوش اومدی Smile