تالار گفتمان مانشت
بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - atenaa - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

من هم هوش ۳ تا زدم و همش و غلط زدم سوالای هوش واقعا یجوریه همش و در حال شک زدم

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - vanish - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

اصلا سایتش برا من باز نمیشه!!

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - ali007 - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

بابا یکی نیست به این طراح سوالات مدیریت پارسه بگه منبع سوالات کنکور رابینز تو هم از همین رابینز بده دیگه ... خودمونو میکشیم کتاب مزخرف رابینز و میخونیم میریم میبینیم ۲و۳ تا سوال به زور ازش اومده... آخه این چه وضعشه ..آخه یکی نیست بگه تو کنکور که از کتاب شما سوال نمیدن.

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - Hassakrp - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ

درصد ها:
زبان : ۷۰
مشترک : ۵۳
تخصصی مشترک : ۴۸
معماری : ۹۱

رتبه امنیت شبکه : ۷
رتبه تجارت و مهندسی : ۲۱
از قبلی بدتر شد ولی باز هم خوبه.Undecided

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - نارین - ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  بابا یکی نیست به این طراح سوالات مدیریت پارسه بگه منبع سوالات کنکور رابینز تو هم از همین رابینز بده دیگه ... خودمونو میکشیم کتاب مزخرف رابینز و میخونیم میریم میبینیم ۲و۳ تا سوال به زور ازش اومده... آخه این چه وضعشه ..آخه یکی نیست بگه تو کنکور که از کتاب شما سوال نمیدن.

سوالا همش از مدیریت خوده پارسه میاد .البته من خودم هر دفعه که هیچی از این دوتا کتاب نمیخوندم بهتر جواب میدادم اینبار که کلا خراب کردم همه چی را به نظر من خوده کتاب پارسه را بخونید بهتره .

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)Hassakrp نوشته شده توسط:  درصد ها:
زبان : ۷۰
مشترک : ۵۳
تخصصی مشترک : ۴۸
معماری : ۹۱

رتبه امنیت شبکه : ۷
رتبه تجارت و مهندسی : ۲۱
از قبلی بدتر شد ولی باز هم خوبه.Undecided

خوش به حالتون من که از دیروز انگیزما از دست دادم الانم هیچ حس خوندن ندارم نمیدونم چیکار کنم ؟به منم یه کمی روحیه بدین

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - vanish - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ

سوال ۴۲ گزینه ۴ اشتباه چاپی داره و گزینه درست میشه ۴ و ۲

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - sonia1990 - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ

سوال ۵۲: میشه بگید روش های صوری کدوم میشه شاید من به یه اسم دیگه میشناسم!!
گزینه یک این که میگه نمونه اولیه دور انداخته میشه آخه این کجا ایده آل هست؟؟ این که نمونه اولیه قابل استفاده باشه و تکامل داده بشه بهتر نیست؟

من خیلی گسسته مشکل دارم هرچی میخونم انگار بی فایده است مثلا سوال ۳۱و۳۲و۳۳و۳۵ این تیپ سوالا رو هیچ وقت یاد نمیگیرم هردفعه یه نکته جدید یه راه جدید اگه راهنمایی کنید ممنون میشم یا لااقل بگید کیا مثل منن اینا رو یاد نمیگیرن؟

سوال ۱۰۵: من یه جور دیگه استدلال کردم مگه نمیگیم A-B اگر A<B نتیجه S xor V=1 ؟؟؟ گزینه۲ رو انتخاب کرده بودم!

سوال ۹۱: والا توی کتاب سیستم عامل مقسمی که من میخونم زمانبندی بخت آزمایی و تضمین شده رو ندیدم!!! اینا کجا بودن

سوال ۴۷: آخه اگه جایگشت این گره ها واسه شما فرقی نداشت(a,b,cنسبت به هم)(e,f,g نسبت به هم) دیگه چه معنی داره رابطه بزرگتر کوچکتری میدی یه سوال مشابه یه جا دیده بودم که گره بزگتر باید فرزند راست میشد گره کوچکتر فرزند چپ (نگفته بود که هافمن هم هستااا)

کاش میشد رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور پارسال اونایی که پارسه امتحان میدادن میگفتن چه رتبه و ترازهایی توی پارسه میاوردن آدم وضعیت خودشو بهتر بفهمه. کسی میدونه آیا؟؟؟

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - calm boy - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا من دو ازمون قبل تخصصی ها رو خراب میکنم
رتبم ۶۸ شد Sad

خدایی دوسدارم بدونم چطوری ۹۴ درصد تخصصی زدن

این آزمونا رو زیاد جدی نگیرین
تخصصی ها کنکور که اینا نیس
مثلا پایگاه داده همش sql و نرمال سازی میدن نه حفظی .. اونم در این حد آبکیDodgy

شبکه هم که شنیدم کلا از کتاب حقیقت نمیدنSleepy
مهندسی نرم افزارشم من چک کردم پارسه رو بخونید خیلی راحت میشه تستاشو زد.. بعد جالبه بدونید کتاب مهندسی نرم افزار پارسه خیلی از قسمتا رو کلا نگفتهCool
کافیه فصل ۳ کتاب پارسه و مدرسان رو مقایسه کنید تا متوجه بشین.
این آزمونا طوری طراحی شده که اگه همه کتابا رو از پارسه بخونید بتوینن تستا رو بزنید..کلا همه آزمون آزمایشی ها همینطورن
ولی کنکور ارشد از کتاب پارسه نیست !!
از نظر رتبه هم روش حسابی نیست . پارسال یکی از بچه ها مانشت زیر ۵۰ پارسه بود کنکورش بالای ۳۰۰ شد .

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - ka arman - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ

۵۲-صوری همون روش های رسمی(formal) هستند...
مدل نمونه سازی دو جوره که به یکیش میگن دورریختنی که تو این مدل نمونه اولیه ای که ساخته میشه واسه اینه که مشتری و مهندس نرم افزار با پروژه آشنا بشن...
منم همین مشکل شما رو تو گسسته دارم...
تو سوال ۱۰۵ هم وقتی که A رو منهای B می کنیم اگه A<B باشه و V=0(یعنی عمل تفریق درست انجام شده باشه و سرریز نداشته باشیم)باشه پس باید S=1 بشه یعنی بیت علامت ۱ بشه ولی اگهCnXORCn_1=1)V=1) یعنی سرریز رخ داده و S=0 میشه... و تو این سوال اگه از B مکمل ۲ بگیری و A رو منهاش کنی گزینه ۴ که جواب درسته بدست میاد...
۹۱- تو کتاب پارسه هست...

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - niloofar_68 - 02 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)vanish نوشته شده توسط:  سوال ۴۲ گزینه ۴ اشتباه چاپی داره و گزینه درست میشه ۴ و ۲
گزینه ۴ اصن BST نیست چون کلید تکراری داره نباید بررسی کنه.اشتباها این کارو کرده

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - sonia1990 - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  ۵۲-صوری همون روش های رسمی(formal) هستند...
مدل نمونه سازی دو جوره که به یکیش میگن دورریختنی که تو این مدل نمونه اولیه ای که ساخته میشه واسه اینه که مشتری و مهندس نرم افزار با پروژه آشنا بشن...
منم همین مشکل شما رو تو گسسته دارم...
تو سوال ۱۰۵ هم وقتی که A رو منهای B می کنیم اگه A<B باشه و V=0(یعنی عمل تفریق درست انجام شده باشه و سرریز نداشته باشیم)باشه پس باید S=1 بشه یعنی بیت علامت ۱ بشه ولی اگهCnXORCn_1=1)V=1) یعنی سرریز رخ داده و S=0 میشه... و تو این سوال اگه از B مکمل ۲ بگیری و A رو منهاش کنی گزینه ۴ که جواب درسته بدست میاد...
۹۱- تو کتاب پارسه هست...

مرسی از توضیحاتتون ممنون
تازه فهمیدم سوال ۱۰۵ واسه مکمل۲ یادم رفته بود با یک جمع کنم
همه میگن سیستم عامل پارسه خوبه اما من مقسمی دارم اگه خیلی فرق داره تا گیر بیارم از اون بخونم!!! Huh

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - ka arman - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

فکر نکنم لازم باشه...
ولی میگن اگه هر دوش باشه خیلی بهتر جواب میده...

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - calm boy - 03 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  همه میگن سیستم عامل پارسه خوبه اما من مقسمی دارم اگه خیلی فرق داره تا گیر بیارم از اون بخونم!!! Huh

من هر دوتاشو دارم
پارسه خیلی توضیحات بیشتری داره
اصل مطلب یکیه اما پارسه هر مطلبی رو خیلی بیشتر توضیح داده , مثالای قشنگتری داره
و وقت بیشتری واسه خوندن میطلبه

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - atenaa - 03 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  سوال ۵۲: میشه بگید روش های صوری کدوم میشه شاید من به یه اسم دیگه میشناسم!!
گزینه یک این که میگه نمونه اولیه دور انداخته میشه آخه این کجا ایده آل هست؟؟ این که نمونه اولیه قابل استفاده باشه و تکامل داده بشه بهتر نیست؟

خدایی ایده ال رو خوب گفتیBig Grin منم این ایده ال باعث اشتباهم شد

RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه - khosrow1 - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ

دوستان می توانند برای دانلود آزمون ۵۰ درصد اول پارسه در رشته ی IT روی لینک زیر کلیک کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.