تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: به چی فکر می کنی؟ - nima88 - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  پفک نمکی مینو

ما رو هم تو فکر بردی Big Grin

RE: به چی فکر می کنی؟ - zorro - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ

به اینکه چرا کتاب طراحی الگوریتمم داره گوشه ی اتاقم اونجوری نگام میکنه؟ Tongue

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)zorro نوشته شده توسط:  منم مثه تو بودم.و به شدت علاقه مند به ادبیات Undecided اما میدونی اگه خانواده ها هم چیزی میگن به حساب خودشون واسه آیندمون میگن.من یا یکی از اساتید دراین باره صحبت کردم گفت بعضی رشته ها تا تهشم بری تو ایران جایگاهی نداره در حالی که کشورای دیگه شاید سرش دعوا هم باشهBig Grin.واسه همینم میخوام آیتی شرکت کنم اما بعد از گرفتن مدرکم برم دوباره کنکور انسانی بدم.آرزومو رها نمیکنم چون مگه ما آدما چندبار فرصت زندگی کردن داریم؟هیچکی هم به ما دلسوزتر از خودمون نیست.پس خودمون دنبال رویاهامونو بگیریم Blush اینم بگم ناراحت نباششش.یکم به معنی امضات نگاه کن.منو که آروم کردTongue
ممنون از همدردیت
اره واقعا، تو ایران مثلا همین رشته نقاشی رو میگن چی رفته خونده و کلی حرفا... اصلا ارزش قائل نمیشن برای هنر ایرانی...

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  عزیزم اگر واقعا اینقدر از رشته کامپیوتر بدتون میاد. بهتره با خانواده بطور جدی صحبت کنید و برید سمت علایق خودتون.بجای غصه خوردن توکل به خدا کنید. همه چیز درست میشه، مطمئن باشید.
باخانوادم صحبت کردم قبول نمیکنن فقط حرف خودشون میزنن مخصوصا پدرمSad
به نطرشما چکارکنم؟Sad

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  عزیزم اگر واقعا اینقدر از رشته کامپیوتر بدتون میاد. بهتره با خانواده بطور جدی صحبت کنید و برید سمت علایق خودتون.بجای غصه خوردن توکل به خدا کنید. همه چیز درست میشه، مطمئن باشید.
باخانوادم صحبت کردم قبول نمیکنن فقط حرف خودشون میزنن مخصوصا پدرمSad
به نطرشما چکارکنم؟Sad

خوب نمیشه خارج از دانشگاه علاقه تو دنبال کنی؟ مثلا کلاس بری؟ Smile
نمیشه اخه هزینه ی کلاساش ریاده Sad وپدرم هم مخالفن
خیلی ناراحتم نمیدونم چیکارکنمSad

به چی فکر می کنی؟ - diligent - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  نمیشه اخه هزینه ی کلاساش ریاده Sad وپدرم هم مخالفن
به نظر من حالا که علاقه نداری شما هم هیچ جوره ادامه نده! بیشتر افسرده میشی!
ببین حرف کی بیشتر روی پدرتون تاثیر داره، شرایطتو بهش بگو و بگو که در موردش با پدرتون حرف بزنه و راضیشون کنه.

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  نمیشه اخه هزینه ی کلاساش ریاده Sad وپدرم هم مخالفن
ببین حرف کی بیشتر روی پدرتون تاثیر داره، شرایطتو بهش بگو و بگو که در موردش با پدرتون حرف بزنه و راضیشون کنه.
خیلی ممنونم ازت خانومی،

به چی فکر می کنی؟ - خانه سبز - ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ

کسی که واقعا عاشق چیزی باشه هیچ سدی براش وجود نداره.. با پشتکار بهش میرسه مشکل مالی بهانه هستش برا توجیه کردن منفعل بودن و بی حرکتی خودمون.. ادمای تنبل معمولا همچین توجیهایی می کنن...

RE: به چی فکر می کنی؟ - anyone - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  نمیشه اخه هزینه ی کلاساش ریاده Sad وپدرم هم مخالفن
خیلی ممنونم ازت خانومی،

سلام
اگر شما رتبه یک رشته مورد علاقه اتون بودید به نظر شما باز هم خانوادتون مخالف شما بودن
اگر براتون مقدوره تو کنکور مورد نظرتون شرکت کنید و خودتونو با عمل به خانواده اتون هم اثبات کنید.
به جای لج کردن با خودتون و اسیب زدن به ایندتون منطقی عمل کنید.
حانواده شما فقط صلاح شما رو می خواند اما به روش خودشون با اثبات خودتون اجازه بدید بهتون اعتماد کنند

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام
اگر شما رتبه یک رشته مورد علاقه اتون بودید به نظر شما باز هم خانوادتون مخالف شما بودن
اگر براتون مقدوره تو کنکور مورد نظرتون شرکت کنید و خودتونو با عمل به خانواده اتون هم اثبات کنید.
به جای لج کردن با خودتون و اسیب زدن به ایندتون منطقی عمل کنید.
حانواده شما فقط صلاح شما رو می خواند اما به روش خودشون با اثبات خودتون اجازه بدید بهتون اعتماد کنند
خیلی ممنونم ازحرفاتون ،درسهای هنر رو بخونم و کنکور هنروبدم برای لیسانس؟

(۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  با نظر diligent عزیز موافقم. اگر رشته کامپیوتر را دوست ندارید به هیچ عنوان ادامه ندهید. چون بجز ناراحتی و دلزدگی بیشتر، نتیجه دیگری نخواهد، داشت.
و همچنین موافقم با نظر anyone عزیز . باید خودتون را به خانواده ثابت کنید و من مطمئنم با این علاقه ای که دارید حتما می تونید، رتبه برتر را در رشته مورد علاقتون بیارید.
عزیزم هر چیزی بدست آوردنش سخت هست اما غیر ممکن نیست. و اینم بدونید علاقه های انسان راحت بدست نمیاد. مطمئن باشید این سختی هایی که میکشید هم حتما حکمتی در آن نهفته است. پس به هیچ عنوان نا امید نباشید و محکم و استوار هدفتون را دنبال کنید.
شک ندارم که موفق خواهید شد. انشاءالله Smile
وای مرسی مرضیه جونم خیلی اروم شدم

بچه ها باهمه وجودم اتون خیلی خیلی ممنونم که باهام همدردی کردین اروم شدم...امیدوارم خانوادم راضی بشن...
ازهمتون خیلی متشکرممممم

به چی فکر می کنی؟ - anyone - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ

اینکه در چه کنکوری شرکت کنید تصمیم با شماست و به هدف و خواسته شما از ایندتون بستگی داره.شاید اگر هدف از رشته مورد نظرتون علاقه اتون باشه در کنکور لیسانس شرکت کنید و با لذت بهش بپردازید ولی اگر علاوه بر علاقه مدرک و عمر هم برای شما اهمیت داره شاید تصمیم دیگه ای بگیرید.
با تلاشتون خودتون رو به خودتون اثبات کنید.
در مورد عمری که گذشت
به جای نفرت از رشته فعلیتون به فکر هدایش به سمت علاقه اتون باشید. رشته فعلی شما انعطاف پذیری زیادی داره که می تونید به جای اینکه با نفرت از کنارش بگذرید با علاقه در رسیدن به هدفتون ازش استفاده کنید.

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  اینکه در چه کنکوری شرکت کنید تصمیم با شماست و به هدف و خواسته شما از ایندتون بستگی داره.شاید اگر هدف از رشته مورد نظرتون علاقه اتون باشه در کنکور لیسانس شرکت کنید و با لذت بهش بپردازید ولی اگر علاوه بر علاقه مدرک و عمر هم برای شما اهمیت داره شاید تصمیم دیگه ای بگیرید.
با تلاشتون خودتون رو به خودتون اثبات کنید.
در مورد عمری که گذشت
به جای نفرت از رشته فعلیتون به فکر هدایش به سمت علاقه اتون باشید. رشته فعلی شما انعطاف پذیری زیادی داره که می تونید به جای اینکه با نفرت از کنارش بگذرید با علاقه در رسیدن به هدفتون ازش استفاده کنید.
خیلی متشکرم از راهنماییهای خوبتون

به چی فکر می کنی؟ - happy07 - 19 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ق.ظ

به این دارم فکر می‌کنم که چقدر ماه امشب قشنگه، اگه بیدارید یه سری از پنجره بیرون کنید و ببینیدش Wink

شبتون روشن، پر چلچراغ ستاره‌های زنده Heart

RE: به چی فکر می کنی؟ - لنیا - ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  به دوست داشتنهای راستین

تفاهم به این میگن
منم همین طور
ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﺪ!
ﻣﺮﺍﻗﺐ ﻫﻤﯿﻦ “ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ” ﻫﺎ
“ﻋﺰﯾﺰﻡ” ﻫﺎ
“ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﻢ” ﻫﺎ
ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﺪ!
ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻨﺪ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﻫﻢ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ !
ﻫﻤﯿﻨﻬﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺯﺟﺎﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﻭ ﺩﻟﺒﺮﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ!
ﻫﻤﯿﻨﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ “ﺁﺷﻖ” ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﺗﺎ ﺍﺩﺍﯼ”ﻋﺎﺷﻖ” ﺭﺍ ﺩﺭﺁﻭﺭﻧﺪ!
ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﻋﺸﻖ!
ﺑﺎﺯﻫﻢ ﺳﺮﺵ ﮐﻼﻩ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﻧﺪ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ،
ﻧﻪ ﻻﯾﻖ ﻋﺸﻘﻨﺪ ﻭ ﻧﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ !

به چی فکر می کنی؟ - Menrva - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)لنیا نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  به دوست داشتنهای راستین
تفاهم به این میگن
منم همین طور
ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﺪ!
ﻣﺮﺍﻗﺐ ﻫﻤﯿﻦ “ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ” ﻫﺎ
“ﻋﺰﯾﺰﻡ” ﻫﺎ
“ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﻢ” ﻫﺎ
ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﺪ!
ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻨﺪ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﻫﻢ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ !
ﻫﻤﯿﻨﻬﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺯﺟﺎﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﻭ ﺩﻟﺒﺮﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ!
ﻫﻤﯿﻨﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ “ﺁﺷﻖ” ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﺗﺎ ﺍﺩﺍﯼ”ﻋﺎﺷﻖ” ﺭﺍ ﺩﺭﺁﻭﺭﻧﺪ!
ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﻋﺸﻖ!
ﺑﺎﺯﻫﻢ ﺳﺮﺵ ﮐﻼﻩ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﻧﺪ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ،
ﻧﻪ ﻻﯾﻖ ﻋﺸﻘﻨﺪ ﻭ ﻧﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ !
عشق حقیقی و راستین هنوز هم هست...توش نه دوزوکلکی هست نه دروغی نه خیانتی...صاف و ساده و خالصانه...
اما هیچکس ازجنس مذکر لایق عشق پاک و حقیقی نیست...جنس مذکر معنی عشق پاک وحقیقی را نمیفهمد