تالار گفتمان مانشت
به چی فکر می کنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: به چی فکر می کنی؟ - Eternal - 06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

[تصویر:  258827_377813_wild.gif] به این فکر میکنم که

من کارت ملیمو کجا گذاشتم ؟؟؟؟؟

[تصویر:  258827_2mo5pow.gif] [تصویر:  258827_347019_2mcsgfa.gif] [تصویر:  258827_306.gif]

به چی فکر می کنی؟ - masoomeh_s - 07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

به این که آخرش چی میشه

به اون چیزی که میخام میرسم یا باید تا آخر حسرتشو بخورم ، به این که بمونم اینجا که شاید نشه و تا آخر حسرتشو بخورم یا که برم

و مثله آدما کشورها دیگه حسرت این چیزا رو نخورم . آخهههه اینم یاید واسه ما بشه دغدغه !!!

خدایا خودت کمک کن

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

به یک خط راست ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــ

RE: به چی فکر می کنی؟ - Amoojan - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ

فرداچی بگم؟!ConfusedUndecided

RE: به چی فکر می کنی؟ - nazanin_sh - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

آنفورماتیک آری یا نه؟؟!؟!؟!مسئله اینست!HuhUndecidedIdeaExclamation

به چی فکر می کنی؟ - diligent - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

به این که کی میشه یه نفس راحت بکشم..... کی میشه دوباره مثل قبل شاد باشم......

به چی فکر می کنی؟ - yasemi - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ

به اینکه هر چی سنگه ، مال پای لنگه!!

به چی فکر می کنی؟ - انرژی مثبت - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ

به این که ان شالله خدا مثل همیشه همراهم باشه و دستم رو ول نکنه. به این که به چیزی فراتر از گرفتن دست نیاز دارم. همون جریان که از یه جایی به بعد فقط یه رد پا بود و خدا گفت اینجاها بغلت کردم و بردمت...

RE: به چی فکر می کنی؟ - paradis - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ

به اینکه راهی که فکر میکردم مشکلمو حل میکنه بدجور به بن بست خورد!! دارم به راه های دیگه فکر میکنم !! خدایاااا کمکم کن بفهمم حکمت بعضی کاراتو!!

به چی فکر می کنی؟ - sahar121 - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

به اینکه چرا من خودم تصمیم میگیرم میدونم چی درسته اما لحظه آخر باز حرف یکی دیگرو قبول میکنم!!!!!! آخه یه بار دو بار .همیشه این موضوع باید برام دردسر بسازه!! چقد دهن بین شدم!!!

به چی فکر می کنی؟ - زهرا سادات - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ

به این فکر میکنم که خدای خوب من چقدر مهربون و بخشنده س . خدای من هر روز به من فرصت دوباره ای برای زندگی میده و من هر روز این نعمت رو فراموش می کنم. خدایا کمک کن قدر زندگیمو بدونم .

به چی فکر می کنی؟ - ایزدی - ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ

به این فکر می کنم که چه غلطی کردم

برم نذر کنم ک سراسری قبول شم
:|

خدااااااااااااااااااا

به چی فکر می کنی؟ - sahar bano - 14 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ

دارم به این جمله فک میکنم

مقصد دائمی وجود ندارد باید رفت

خیلی قشنگه Heart

RE: به چی فکر می کنی؟ - good-wishes - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ

به یک خط راست ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـ​ـــــــــــــــــــــــــــ

چه صبری خدا دارد
ما انسانها از نیات هم مطلع نیستیم و نمی بینیم و سکوت نمیکنیم
اما خدا همه چیز را میداند و میبیند و سکوت میکند و هر لحظه به ما خاطیان بد عهد فرصت بازگشت میدهد

دلم گرم خداوندیست
که ....

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ ﴿١﴾
الْحَمْدُ لِلَّـهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿٢﴾
الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ ﴿٣﴾
مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿٤﴾
إِیَّاکَ نَعْبُدُ وَإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿٥﴾
اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِیمَ ﴿٦﴾
صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَلَا الضَّالِّینَ ﴿٧﴾

به چی فکر می کنی؟ - diligent - 17 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

به اینکه حروم خوری چقدر زیاد شده... و ما چقدر در برابر حقی که ازمون خورده میشه حاضریم دفاع کنیم؟

چند وقت پیش یه دارویی به تجویز پزشک از داروخانه گرفتم؛ امروز متوجه شدم از تاریخ انقضاش ۱ ماه گذشته؛ بردم پس بدم و تاریخ جدیدشو بگیرم؛ هر چی میگفتم آقا شما که نمونه داروی منو دارین، نمونه دروی خودمو بهم بدین، نداد!! به جای اون نمونه کانادایی شو داد (داروی من امریکایی بود)!! حالا این وسط قضیه چی بود من نمیدونم، فقط میدونم اون پول حرومه و اینجوری پول درآوردن عاقبت خوشی براش نداره.. البته فردا میخوام با صنفشون تماس بگیرم پیگیری کنم :-)

پانوشت: به تاریخ انقضای داروهایی که میگیرید حتما دقت کنید که بعدا مشکلی پیش نیاد واستون :-)