تالار گفتمان مانشت
[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 11 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ

فکر کردید همه مث محبوبه خانوم با مرامن؟Tongue
فقط ۱ محبوبه داریم که اونم واسه بچه های کامپیوتره Cool

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - mahdiazadbar - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام به تمام دوستان مانشتی که در راه کنکور ۹۳ دارن قدم بر میدارن Shy

این تاپیک رو درست کردم تا سوالات ازمون های حضوری پارسه رو در دسترس دوستان قرار بدم Rolleyes هر بار همین پست اول تاپیک رو آپدیت میکنم و ازمونای جدید رو اضافه میکنم.

تاریخ ازمون های پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بودجه بندی ازمون پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمون اول - ۲۵ درصد اول
دفترچه اول

دفترچه دوم

پاسخنامه

واقعا ممنون

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - Nasi Be - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

خیلی ممنون میشه لطفا آزمون ۲۵ % دوم هم بذارید و ۵۰ % اول ؟؟

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - hadi8963 - 19 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

ممنون میشم اگه هر چه زودتر بقیه قسمت ها را آپ کنن تا دوستان استفاده کنند
با تشکر

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - m@hboobe - 20 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

آزمون ۲۵% دوم اضافه شد.

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - bahman2000 - 20 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  آزمون ۲۵% دوم اضافه شد.
RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - keywan78 - 20 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  آزمون ۲۵% دوم اضافه شد.

مرسی

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - mr_asadi - 23 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ

ممنون برای آپلود آزمون دوم

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - m@hboobe - 01 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ

سلام
ازمون سوم اضافه شد.

یه توضیح کوچیک بدم فقط من اسکن همین چندتا صفحه ازمون حدودا یک ساعت وقتمو میگیره اگر گاهی دیر میشه لطفا دوستان تحمل داشته باشن من نهایت تلاش خودمو برای زود در دسترس قرار دادن فایلها میکنم.
مرسی Smile

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - milad.ebrahimi@gmail. com - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ

دانلود نمیشه!!کلا با دراپ باکس جدیدا مشکل پیدا کردم

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - pooyaa - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ)milad.ebrahimi@gmail. com نوشته شده توسط:  دانلود نمیشه!!کلا با دراپ باکس جدیدا مشکل پیدا کردم

لینکشو بنداز تو IDM تا خودش دانلودش کنهBig Grin قابلیت resume ام که دارهWink

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - hoda ahmadi - 07 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ

من نمیتونم دانلود کنم .چرااااا؟

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - Dr.Cnet - 07 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ)hoda ahmadi نوشته شده توسط:  من نمیتونم دانلود کنم .چرااااا؟

من نیز هم!
نمیشه چرا>!

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - mj.net - 08 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام
ازمون سوم اضافه شد.

یه توضیح کوچیک بدم فقط من اسکن همین چندتا صفحه ازمون حدودا یک ساعت وقتمو میگیره اگر گاهی دیر میشه لطفا دوستان تحمل داشته باشن من نهایت تلاش خودمو برای زود در دسترس قرار دادن فایلها میکنم.
مرسی Smile

به هر حال لطف میکنی عزیزم. دیر یا زودش مهم نیست

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - behnam.m - 15 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

ممنون