تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ایزدی - ۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ

ممنون الهه خانوم
دوستان لطفا دباره بالا رفتن سرعت هم راهنمایی کنین
چون هم تمرکزم پاینه و هم وقتی متمرکز میشم میبینم کلی زمان می بره تا یه پارگراف رو بخونم
کلا سرعت مطالعه درسیم پایینه

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad7soft - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ق.ظ

الان که ساعت دیدم تازه فهمیدم چرا خون به مغزم نمیرسه شب همگی‌ خوش Smile)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ

سلامو صُب بـِ خیر

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - aamitis - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ

اگر هدف مهمی در پیش دارید ، ابتدا برای تحقق آن به دعا متوسل شوید و سپس آن را به خدا واگذارید. بعد در ذهنتان واقع شدن آن را مجسم کنید و به این تصویر ذهنی تا آنجا که می توانید قوت بخشید. آنوقت از خدا بخواهید هرطور به صلاح شماست عمل نماید و عنایت خود را شامل حال شما سازد.

با هوشیاری و سختکوشی هدفتان را دنبال کنید تا نقش خود را در این قسمت ایفا کرده باشید.تمام مدت به خود تلقین کنید که به هدفتان خواهید رسید و ذهن خود را از افکار مثبت و امیدوار کننده لبریز سازید. به این کار ادامه دهید، به مرحله ای می رسید که از تحقق تصویر ذهنی خود شگفت زده می شوید. در این حالت،تصویر به واقعیت تبدیل شده آنچه '' دعا'' کرده اید و در ذهن '' مجسم '' نموده اید، بر اساس آرزوی واقع بینانه شما و سپردن آن به دست پروردگار و تجسم تصویر کامل موفقیت در ذهن ، به '' واقعیت'' مبدل شده است.

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mojhde - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ

سلام به دوستان یه سوال داشتم کسی هست که نظریه رو از کتاب پوران پژوهش مجتبی پورمحقق خونده باشه؟؟
اونطوری که من شنیدم این کتاب خوبه و از کتاب آقای سهرابی خیلی بهتره
اگه کتابو دیدید یا چیزی ازش شنیدید ممنون میشم کمکم کنین

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - pesaredelsokhte - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام به همه دوستان !

منم دارم میخونم مثل شما ، از شماها خیلی عقب ترم و شاید کمتر بخونم ولی خوب دارم میخونم Smile

سخت ترین مشکل ترک کردن بازی هست (مثل بعضی از دوستان دیگه که گفتن) و نیومدن به نت !

هدفم خیلی مهمه پس تلاشمو دارم خیلی بیشتر می کنم !

همه واسه هم دعا کنیم ... !

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  گسسته فصل لاتیس شبکه اینا!
جالبه منم الآن یه نگاه کلی به این فصل انداختم، هر چند جزء سر فصل های ما نیست و توی درس های دیگه مثل جبر خطی و آنالیز کامل تر میخونیمش، اما برای دوره و همچنین علاقه ی شخصی فردا میخونمش. اما برام سواله که بچه های مهندسی چرا باید این چیزها رو بخونند!؟ Huh

حرف زور شنیدین تا حالا . اینم به همین دلیلهSmile
البته کلا درس ساختمان گسسته برای بالا بردن منطق و تحلیل و این چیزاست و توانایی ساده سازی مسائل و خیلی چیزای دیگه که هرگز توی کشور ما به کار نمیاد فقط موقع کنکور مهمن!

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - master of net - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ

بچه ها یادتونه آقای جهانی گفته بود اسلایدهای امیرکبیرو برا نرم میذارن؟؟کسی خبر داره؟ گیر آورده؟؟؟من واقعا کارم گیره! ازپوران میخونم

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara901 - 08 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ

سلام به همگی پیش به سوی موفقیت Wink جمعه شب میام گزارش میدم Cool فعلاBig Grin

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - bahar1369 - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  من شدیدا با اینکه چندتا کتاب واسه یه درس میخونن مخالفم! مگه اینکه کتابه از ریشه مشکل داشته باشه، مثل نظریه پوران!
یه کتاب رو خیلی خوب بخونید و تستا رو خوب کار کنید به نظر من خیلی بهتره...

نه
من درس رو خوندم و ب نظر خودم تسلط پیدا کردم هم نظریه مقسمی رو خوندم هم مال پارسه رو وقتی تست می زنم به نظرم می تونم حلشون کنم
صحبت اینه که می خوام تمرین کنم
ایا چندین بار تستای کنکور که توی کتاب مقسمی هم اوردتشون و بزنم ؟
یا حالا دیگه برم کتاب تالیفی و تست تالیفی سعی کنم پیدا کنم ؟
البته دیدم کتاب تالیفی ولی هیچ وقت تعریفی از تستای تالیفی نیست خداییشUndecided
[/quote]

الهه: دقیقا منم با چندتا کتاب خوندن مخالفم چون هرکدوم به شیوه خودش گفته.
ایزدی: به نظرم اگه تو تستای کنکور مشکلی نداشتی و میخوای بازم تست بزنی، حالا دیگه برو سراغ تالیفیا، هر سوالی ممکنه بیاد تو کنکور.
ولی اگه میدونی تو تستای کنکور که قبلا زدی اشکال داشتی، همونا رو تکرار کن که اشکالات برطرف شه.

(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  ممنون الهه خانوم
دوستان لطفا دباره بالا رفتن سرعت هم راهنمایی کنین
چون هم تمرکزم پاینه و هم وقتی متمرکز میشم میبینم کلی زمان می بره تا یه پارگراف رو بخونم
کلا سرعت مطالعه درسیم پایینه

خوب راهنمایی کردنش خیلی سخته، واسه همین شاید کسی چیزی نمیگه. شما پارسال ۱بار کنکور دادی، تقریبا دیگه باید بدونی کجاها بیشتر مهمه، سعی کن بیشتر روی اون قسمتا تمرکز کنی، بقیه قسمتا رو هم که اهمیت چندانی نداره، داستانی بخون.
این نظر من بود.

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

[فصل اول معماری] میخواستم خلاصه بگیرم ار خود پورانم بیشتر شد Big Grin
تمومی نداره که ....بقیش واسه فردا حوصلشو ندارم
در ادامه آمارررCool

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - elisa - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

سلام و اوقات خوش .

خواستم بگم من هستمااااا .... کم و بیش در هر حال خوندن ..... خدا قوت به هممون .

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - bestgirl - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)elisa نوشته شده توسط:  سلام و اوقات خوش .

خواستم بگم من هستمااااا .... کم و بیش در هر حال خوندن ..... خدا قوت به هممون .

منم ایضااا حرفای بالا Big Grin

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - arezoo174 - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  فردا دارم میرم به شهرم [تصویر:  heart.gif] (اهواز) [تصویر:  heart.gif]
وای دلم براش خیلی تنگ شده
دو روزه میرم و برمیگردم. فقط برم لب کاروووونِ خومون بشینم و یاد دوستان ......!!!
رقبا الان وقتشه از من بزنین جلو [تصویر:  wink.gif]
همگی ایشالا موفق باشیم
سلام دوست عزیز
خوش اومدی .. اهواز الان هواش خیلی خوب شده جون میده غروب بری لب کارون پیاده روی
شما هم موفق باشی

واقعا اینروزا اهواز هواش عالیه

RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 08 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ

(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  اگر هدف مهمی در پیش دارید ، ابتدا برای تحقق آن به دعا متوسل شوید و سپس آن را به خدا واگذارید. بعد در ذهنتان واقع شدن آن را مجسم کنید و به این تصویر ذهنی تا آنجا که می توانید قوت بخشید. آنوقت از خدا بخواهید هرطور به صلاح شماست عمل نماید و عنایت خود را شامل حال شما سازد.

با هوشیاری و سختکوشی هدفتان را دنبال کنید تا نقش خود را در این قسمت ایفا کرده باشید.تمام مدت به خود تلقین کنید که به هدفتان خواهید رسید و ذهن خود را از افکار مثبت و امیدوار کننده لبریز سازید. به این کار ادامه دهید، به مرحله ای می رسید که از تحقق تصویر ذهنی خود شگفت زده می شوید. در این حالت،تصویر به واقعیت تبدیل شده آنچه '' دعا'' کرده اید و در ذهن '' مجسم '' نموده اید، بر اساس آرزوی واقع بینانه شما و سپردن آن به دست پروردگار و تجسم تصویر کامل موفقیت در ذهن ، به '' واقعیت'' مبدل شده است.

چی میگی؟Huh

میگه تصور کن امسال رتبه ۱ میشی یه ۳-۴ ما همین فکرو ادامه بده حله دیگه Big Grin