تالار گفتمان مانشت
دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - Bakhtabad - 21 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

با سلام به کابران عزیز
همین ابتدا از جناب Fardad-A و سایر مدیران عزیز فروم واقعا عذر خواهی می کنم.راستش قوانین یادم رفته بود که لینک ها باید در موضوع خودشون ایجاد بشن.امیدوارم منو ببخشن.
خب برای همین ،این موضوع را در درس پایگاه داده ایجاد کردم که دوستانی که تمایل دارند فیلم های دکتر حق جو را دنبال کنند از لینک های زیر استفاده کنند.

لینک فصل اول و دوم: (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
لینک فصل سوم-مدل رابطه ای: دانلود کنید(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

ادامه دارد.....

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - pejvak61 - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

فکر کنم
بتونید کاملشو دانلود کنید.

لینک ها فورشرد هستند و باید بطور مجانی عضو بشید و اونوقت میتونید همه را دانلود کنید.

من کاملشو دانلود کردم.

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - farid92 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ق.ظ

salam
filteran ke!

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - sara901 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

تشکر دوست عزیز ولی مطمئنید لینک این سایتتون کار می کنه؟!!! ارور میده ها خواهشا تو فورشیرد آپلود نکنیدConfused

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - pooria10 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Bakhtabad نوشته شده توسط:  با سلام به کابران عزیز
همین ابتدا از جناب Fardad-A و سایر مدیران عزیز فروم واقعا عذر خواهی می کنم.راستش قوانین یادم رفته بود که لینک ها باید در موضوع خودشون ایجاد بشن.امیدوارم منو ببخشن.
خب برای همین ،این موضوع را در درس پایگاه داده ایجاد کردم که دوستانی که تمایل دارند فیلم های دکتر حق جو را دنبال کنند از لینک های زیر استفاده کنند.

لینک فصل اول و دوم: (
)
لینک فصل سوم-مدل رابطه ای: دانلود کنید(
)

ادامه دارد.....
سلام خسته نباشید
من به خاطر این فیلم ها عضو شدم ولی هر کاری می کنم دانلود نمیشه اگر میشود لینک دیگری معرفی کنید تا بتونم دانلود کنم خیلی ممنون

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - good-wishes - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)pooria10 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید
من به خاطر این فیلم ها عضو شدم ولی هر کاری می کنم دانلود نمیشه اگر میشود لینک دیگری معرفی کنید تا بتونم دانلود کنم خیلی ممنون

سلام . تو پست ۳ همین تاپیک یک آدرس دیگه داده اند. از اونجا میتونید دانلود کنید
برای دانلود از ۴Shared ابتدا باید عضو (عضو در ۴shared) بشید

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - m_j9000 - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ

برای درس برنامه سازی پیشرفته چیزی سراغ ندارید
قبلا از مجموعه آموزشهای دانشگاه علوم صنعت مبانی کامپیوتر و برنامه سازی دکتر رحمانی را دانلود کرده بودم
کسی برنامه نویسی پیشرفته شو نداره؟؟

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - aaram - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)m_j9000 نوشته شده توسط:  برای درس برنامه سازی پیشرفته چیزی سراغ ندارید
قبلا از مجموعه آموزشهای دانشگاه علوم صنعت مبانی کامپیوتر و برنامه سازی دکتر رحمانی را دانلود کرده بودم

این دو تا لینک رو ببینید.

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - m_j9000 - 26 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)aaram نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)m_j9000 نوشته شده توسط:  برای درس برنامه سازی پیشرفته چیزی سراغ ندارید

این دو تا لینک رو ببینید.

ممنون
البته دوتا آموزش در سایت مکتب خونه هست، ولی من آموزش دانشگاه علوم و صنعت، مد نظرم بود.
کسی لینک آموزش این سایت را ندارد؟

RE: دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - zahra.j - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)pejvak61 نوشته شده توسط:  فکر کنم
بتونید کاملشو دانلود کنید.

لینک ها فورشرد هستند و باید بطور مجانی عضو بشید و اونوقت میتونید همه را دانلود کنید.

من کاملشو دانلود کردم.

سلام
لینکتون خرابه
میشه درستش کنید?

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - Mohamad Abdi - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ

سلام
فیلم بخوره تو سرمون ......
فایل پی دی اف کتاب ویا انتشارات تشو بگین تا بتونیم حداقل کتاب بخریم یا دانلود کنیم ؟

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - ahmadzafari - 19 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ق.ظ

تو رو خدا من به این فیلم ها خیلی احتیاج دارم لطف کنید آدرس بدید بریم دانلود کنیم
خدا خیرتون بده

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - targol - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ

بچه ها مشکل شما چیه؟ چرا نمی تونید دانلود کنید؟ از همون سایت learningtv می تونید همه رو دانلود کنید.

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - dokhtare payiz - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ

خب ادامه فیلم ها را بزارید دیگه

دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران - targol - 19 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

یعنی چی؟ یعنی این سایت learningtv تو اون لینکی که گذاشتم کل فیلمها نیست؟
من نگاه کردم نرمال سازی هم تو درسها هست.
یعنی بیشتر از این باید باشه؟!!! ۶ فصل رو گذاشته دیگه.