تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ

بچه ها اینقدر نقل قول های طولانی نگذارید سرگیجه گرفتم خوب : (

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  اگه مدار و ریاضی مهندسی رو بخونی تو هر ۸ تا گرایش کامپیوتر و ای تی یک می شی
البته به جای این دو زبان رو بخونی بهتره
آی تی نه مدار میخونیم و نه ریاضی مهندسی

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  نگران نباش اگه آرمونای اولو بد دادی باید روشتو عوض کنی درس میشه

چی رو عوض کنم؟ کتاب؟ ساعت مطالعه؟ ..Undecided

هرچی که فک میکنی مشکل روشته
کتابته , ساعتته , تمرکزته ...........

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ

از ساعت ۷ تا الان یه ۵ ساعتی خوندم که تست ریاضی بود و مرور منطقی و معماری وسیستم عامل.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Elena_71 - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ

منم از ۸تا حالا ۵/۵ساعت مفید خوندم
نظریه آمار ساختمان نیم ساعتی هم زبان D-:

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara901 - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ

خب میریم که هفته ای دیگه رو داشته باشیم و برا همگی ارزوی موفقیت می کنم به سوی موفقیت حححححملهBig Grin
راستی من یه سوال دارم از حضور دوستان یه نفر من رو توجیح کنه در مورد ترازها من همونطور که قبلا گفتم میخوام گرایش امنیت یا شبکه بخونم اما برا معماری اصلا وقتی نگذاشتم و یکم مباحثش سنگینه شاید کنار بزارمشConfused ولی برام سواله مثلا اصول مبانی که ضریبش صفره برا این گرایشها تو رتبه کل تاثیری نداره ؟ در کل موندم چیکار کنم این دو تارو کنار بزارم یا نهHuh

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ

نظریه ی زبان ها و ماشین ها به علاوه ی مبانی احتمال و ریاضیات گسسته در این هفته باید به پایان برسند Wink

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - pejvak61 - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ

سلام دوستان.

من تازه واردم تو این انجمن.

خوش به حالتون که وقت دارید و بکوب برای کنکور میخونید. من هم امسال میخوام در امتحان ارشد IT شرکت کنم. من سال ۸۳ فارغ التحصیل شدم و پارسال کتابها و امتحانات دوره ای مدرسان شریف را برای کنکور ۹۲ خریدم ولی به دلیل مشغله کاری خاصی که برام پیش اومد نتونستم به جز یکی از آزمون ها را که اون هم اولیش بود پشت سر بگذارم. کنکور پارسال را هم نفهمیدم چطور دادم. خدا نکنه من یه تصمیمی بگیرم اونوقت تمام اتوبوسهای جهانگردی که سالی یه بار هم از مسیر من رد نمیشدن از سرو کله ام بالا میرن!

امسال کمی دیر شروع کردم ولی از آرامش روانی بیشتری نسبت به پارسال برخوردارم. قصدی برای شرکت در آزمون های جامع ندارم و همون کتابها را برای این دوره میخونم. کتابهای خوبی هستن.

فقط خواستم سلام و خسته نباشید بگم و عرض خاصی نداشتم.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tarane1992 - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  این دوست عزیزمون tarane1992 خواست به ما خانوما یاداوری کنه که ما میتونیم منم تایید کردم یه عده هم تکذیب! حالا چرا الله اعلم Smile
یکی از عواملی که باعث میشه آدم موفق نشه وارد حاشیه شدنه . مث فوتبالمون که از بس حاشیه داره موفقیت نداره!
دلیل اینکه اکثر خانوما موفق نمیشن اینه که زیادی تو حاشیه هستن.
کلا دختر پسر نداره بی حاشیه تلاش کنیم ایشالا نتیجشو هم ببینیم .....
به امید موفقیت همه
نازنین جان من فقط خواستم به همه خانما بگم که ما هم میتونیمSmile

حالا نمیدونم چرا بعضیا چشم ندارن موفقیت ماهارو ببیننConfusedBlush

خانما تلاشاتونو بیشتر کنید ایشالله سال دیگه با هم هم کلاس میشیمTongueTongueBig Grin

ما میتونیم پیش به سوی موفقیت های بالاترBig Grin

در این تاپیک واقعا" درس خوندن آقا حمید ۸۸ رو تحسین میکنم واقعا با اراده هستن که همش به دانشگاه تهران فکر میکنن که قبول شن آفرین.Smile

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - shokofe - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ

سلام
امیدوارم همتون موفق باشیدBlush
من تابستونو خوب خوندم ولی از اول مهر تقریبا هیچی نخوندم هفته دیگه هم مجبورم به یه مسافرت یه هفته ای برم میترسم کلا از درسم سرد بشم نمیدونم چکار کنم!
واسم دعا کنید دوباره شروع کنم

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mojhde - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ

سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
الان ۲ روزه شروع کردم فصل اولو که بیخیال شدم فصلای ۲ و ۳ بد نبود اما فصلای بعدیو هر چی میخونم متوجه نمیشم انگار خیلی خلاصه کرده به نظرتون اگه از موریس مانو بخونم متوجه میشم؟؟؟
کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟؟
اگه کسی هست که می تونه کمکم کنه من منتظرم
ممنون

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
الان ۲ روزه شروع کردم فصل اولو که بیخیال شدم فصلای ۲ و ۳ بد نبود اما فصلای بعدیو هر چی میخونم متوجه نمیشم انگار خیلی خلاصه کرده به نظرتون اگه از موریس مانو بخونم متوجه میشم؟؟؟
ممنون
اصلا موریس مانو رو نخون که الکی وقتت رو هدر میدی! همون پوران ، فصلای ۳و۴و۵ که من خوندم رون گفته، نکته اینه که سوالای کنکور رو باید فکر کنی و اصلا با محتویات این کتابا نمیشه جواب داد و باید فکر کرد!

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - aaa@hgg.com - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
ممنون

معماری درسی است که نمی توان آن را بدون زمینه ی قبلی صرفا از کتب کنکوری فرا گرفت.
دانلود و مشاهده فیلم درس معماری دانشگاه شریف که توسط دکتر گودرزی ارایه شده است، مفید و راهگشا خواهد بود.

لینک دانلود یا مشاهده فیلم ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمنا مشاهده سایر دروسی که در مباحثی از آنها مشکل دارید در این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مفید خواهد بود.

موفق باشید.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ

منفی ۲۰؟؟ :ی

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  خدا صبرت بدهBig Grin
(معمولا چون دخترا بعد لیسانس شوهر می کنن دیگه بیخیال درس و کار می شن و میرن سراغ پرورش کودکان:هاهاهاها

واقعا جای این حرفاست اینجا؟!
------------------------------------------------
یه خوبی که این مانشت داره و من الان بهش پی بردم اینه که یه وقتا واست پیش میاد نمی تونی درس بخونی، ناامید میشی. بعد میای اینجا میبینی فقط تو نیستی که نتونستی درس بخونی، واسه بقیه هم پیش میاد. بعد دوباره انگیزه میگیری!

تجربیات من از این چند ماه درس خوندن:

۱/ حتما حتما حتما وقتی یه فصل رو میخونید از اول یه نگاه کلی بهش بندازید.

۲/ حتما وقتی یه کتاب رو تموم میکنید، یه دوره ی کلی بهش بندازید

۳/ حتما بعد از تموم کردن یه فصل، چند تا از تستاش رو بزنید. (من تابستون مشترکا رو تموم کرده بودم بدون تست، ولی الان...)

۴/ حتما فصل هایی که خیلی سنگینه، خلاصه برداری کنید، در حد ۲-۳ صفحه... به من که خیلی کمک میکنه.

۵/ به نظر من روزی حداکثر ۲-۳ درس مختلف رو بخونید، بیشتر که میشه، آدم تو هیچ کدوم به هیچ جایی نمیرسه! بعد کم کم بی انگیزه میشه...
۶/ وقتی چند روز درس نخوندین و ناامیدین، یه روز که درست حسابی بشینید بخونید، کلی انگیزه میگیرین...

۷/ وقتی واسه دور دوم دارید یه مطلبی رو میخونید، سعی کنید حالت پرسشی باشه. مثلا من دور دوم که دارم مدار رو میخونم، دیگه سعی میکنم درس هایی که در قالب مثال گفته شده خودم حل کنم کامل، تجزیه تحلیل کنم، بعد به متن نگاه بندازم.

همگی موفق باشید Smile

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - aaa@hgg.com - 27 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  ۵/ به نظر من روزی حداکثر ۲-۳ درس رو بخونید، بیشتر که میشه، آدم تو هیچ کدوم به هیچ جایی نمیرسه! بعد کم کم بی انگیزه میشه...

سایر گزینه ها تا حدودی قابل هضم است، منتها این گزینه پنج را از کجا در آوردید !؟
با چه استدلالی به این نتیجه رسیدید !
خواندن عمیقتر فصل منطق-استنتاج ریاضی گسسته و بکارگیری و پیاده سازی آن در امور روزمره و استدلال های غیر ریاضی هم مفید خواهد بود !

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 27 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  سایر گزینه ها تا حدودی قابل هضم است، منتها این گزینه پنج را از کجا در آوردید !؟
با چه استدلالی به این نتیجه رسیدید !

حالو ۴ تا، نه، اصن ۵ تا!