تالار گفتمان مانشت
چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - saeed_435 - 27 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ

دکتر امکانش هس یه چند تا مقاله معتبر قابل پیاده سازی با این نرم افزارو واسه نمونه بذاری ؟ممنون

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - yasemi - 27 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

در IEEE بگردید بزنید OPNET کلی مقاله میاد

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - mammad_asir - 07 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ق.ظ

آفرین به شما مطمئنم مثل کامنت هاتون در مانشت کتاب منحصر به فردی باشه دنبال یادگیری اینم بودم احتمالا به کتاب شما شروع کنم البته اگه قیمتش در حد ما باشه!!!

RE: چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - hastiit - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ

سلام وقت بخیر
ببخشید آیا باید قبل از نصب opnet ویژوال استادیو نصب کرد؟
آیا باید ورژن خاصی نصب کرد؟
البته برای opnet ورژن دانشگاهیش میخوام.
ممنونم

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - yasemi - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ)hastiit نوشته شده توسط:  سلام وقت بخیر
ممنونم
نه نسخه دانشگاهی احتیاج به نصب ویژوال نداره خودشو به تنهایی نصب کنید

RE: چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - hastiit - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ)hastiit نوشته شده توسط:  سلام وقت بخیر
ممنونم
نه نسخه دانشگاهی احتیاج به نصب ویژوال نداره خودشو به تنهایی نصب کنید

خیلی ممنون از محبتتون.

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - mohsen.rn - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ

سلام ، اولا که باید ازتون یک تشکر ویژه بکنم ، که روی این کتاب وققتون رو گذاشتین ، واقعا چیز لازمیه..

اول یه سوال که تو کتابتون از چه ورژن از Opnet استفاده شده؟ ، آیا خیلی فرق خاصی با هم دارند؟

و یه درخواست که اگه میتونید ، ورژن اصلی کتاب رو هم قرار بدین ، چون بعضی اوقات رجوع لازم هست...

بعد تو انقلاب گیر میارم کتاب رو دیگه؟ ، اگه نه که آدرسی چیزی اگه بدید که عالیه.

بازم ممنون ، خیلی خبر خوبی بود Smile

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - yasemi - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ

سلام و ممنون

۱- از نسخه

OPNET IT Guru Academic Edition 9.1.A PL1 2012-04-04 2013-08-23

بله فرق داره نسخه Academic Edition رایگانه و امکانات کمتری داره اما با توجه به اینکه نسخه کرک شده اصلی این نرم افزار هم وجود داره میشه از اونم استفاده کرد البته هم هجمش بیشتره و باید نرم افزار ویژوال ۲۰۰۸ رو نصب داشته باشید. اگه هدف یادگرفتن اولیه هست از همین نسخه رایگان استفاده کنید بهتره چون به سرعت نصب میشه و بعد از اینکه یاد گرفتید برید و نسخه اصلی رو نصب کنید.

۲- کتاب رو چاپی و از سایت آمازون خریدم!

۳- بله در انقلاب به راحتی گیر میاد یه کتاب فروشی هست که کتاب های انتشارت دیباگران رو می فروشه اونجا برید حتما پیدا می کنید البته از سایت های اینترنتی مثل سایت انتشارت و ادینه بوک و ... هم می تونید خرید کنید.

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - bahareh - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ

با سلام میشه لینک دانلود OPNET IT Guru را بذارید
داخل سی دی کتاب OPNET IT Guru نیست ؟

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - bahareh - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ

خودم پیداش کردم
لینک دانلود opnet it guru :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - yasemi - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  با سلام میشه لینک دانلود OPNET IT Guru را بذارید
داخل سی دی کتاب OPNET IT Guru نیست ؟

سلام ییخشید که دیر جواب دادم. چرا داخل CD کتاب هست لینک هم که خودتون زحمت کشیدید. ممنون

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - bahareh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ

سلام آقای یاسمی نژاد
می خواستم ببینم opnet هیچ helpیی در کنارش نداره
با تشکر

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - bahareh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ

opnet modeler 14 داره تازه نگاه کردم

RE: چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - yasemi - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  سلام آقای یاسمی نژاد
می خواستم ببینم opnet هیچ helpیی در کنارش نداره
با تشکر

سلام . چرا داره اما مختصر!

چاپ کتاب شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با OPNET - bahareh - 04 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ

آقای یاسمی نژاد من می خواستم یه شبکه ساده سنسور بیسیم را در opnet طراحی کنم ممکنه کمی راهنمایی فرمایید