تالار گفتمان مانشت
[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - reza6966 - 23 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ

سلام
دوستانی که قصد فروش کتابهای ( ساختمان داده پارسه و زبان تخصصی پارسه ) (ترجیحا چاپ ۹۲) دارند اطلاع دهند

سپاس

خریدار کتابهای (ساختمان داده پارسه, نظریه لینز+حل تمرین, هوش راهیان, گسسته گریمالدی) - spd14 - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ

سلام من کتاب لینزو دارم....

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - Eng_Sara - 29 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - amin_msd - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

سلام من زبان تخصصی پارسه چاپ ۹۰ رو دارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: [خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - reza6966 - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ

undefined

(۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  سلام من زبان تخصصی پارسه چاپ ۹۰ رو دارم.

بله پست شما رو دیدم , اما چون زبان تخصصی بررسی سوال های سال های قبل هست , اولویتم خرید چاپ ۹۲ هست

سپاس

RE: [خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - amin_msd - 11 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  undefined

(۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  سلام من زبان تخصصی پارسه چاپ ۹۰ رو دارم.

بله پست شما رو دیدم , اما چون زبان تخصصی بررسی سوال های سال های قبل هست , اولویتم خرید چاپ ۹۲ هست

سپاس

فک نکنم چاپ ۹۲ گیرت بیاد چون پارسه کتاب های قدیمیشو روانه بازار می کنه!

RE: [خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - reza6966 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  فک نکنم چاپ ۹۲ گیرت بیاد چون پارسه کتاب های قدیمیشو روانه بازار می کنه!

چاپ ۹۲ در همین مانشت چند تا از دوستان کتاب هاشون رو فروختند
اما چقدر تغییر کرده رو نمیدوم Huh

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - Good! - 16 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ق.ظ

منم ساختمان داده پارسه میخوام!:|

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - chaka - 16 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ

دوستان توی تهران خود انتشارات پارسه کتاباش رو به صورت تکی می فروشه توی خ اسد ابادیه چاپ ۹۲ هم هست من دیروز شبکه رو خریدم........ البته به شرطی که جزوه نباشه مثلا ساختمان داده گفتن چون جزوه است فروش تکی ندارن...

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - Good! - 17 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ق.ظ

مساله همینه دیگه!من زنگ زدم پارسه گفتن ساختمان داده ندارن:|

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - reza6966 - 21 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ق.ظ

من کتاب های مورد نظرم را خریداری کردم , لطفا این تاپیک را ببندید
سپاس

[خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - Good! - 21 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  من کتاب های مورد نظرم را خریداری کردم , لطفا این تاپیک را ببندید
سپاس
لطف میکنید بفرمایید چطوری؟منم ساختمان داده میخوام

RE: [خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه - reza6966 - 21 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  من کتاب های مورد نظرم را خریداری کردم , لطفا این تاپیک را ببندید
سپاس
لطف میکنید بفرمایید چطوری؟منم ساختمان داده میخوام

از یکی از کاربر های همین مانشت گرفتم دوست عزیز