تالار گفتمان مانشت
اصلی و ذخیره در اعلام نتایج استخدامی به چه معناست ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

اصلی و ذخیره در اعلام نتایج استخدامی به چه معناست ؟ - Parva - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

تو نتایج استخدامی عنوان "اصلی" و"ذخیره" که میزنن، تحت چه شرایطی ذخیره ها دعوت میشن به مصاحبه؟
مثلا عنوان شغلیت یک نفر پذیرش داره و دو نفر اعلام کردن "اصلی" و"ذخیره"؛ که فقط از اصلی ها مدارک خواستن!

RE: اصلی و ذخیره در اعلام نتایج به چه معناست ؟ - good-wishes - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

در هر یک از مراحل مصاحبه و گزینش اگر به هر شکلی نفر اصلی از دور خارج بشه یا انصراف بده از نفر ذخیره دعوت به مصاحبه می کنند

یکی از دوستان در مانشت بودن که سال ۹۰ آزمون استخدامی قبول شده بودن اما امسال فکر کنم شروع به کار کردند اونم به خاطر اینکه ذخیره بودند شاید خودشون بیان بهتر بتونن توضیح بدن

اصلی و ذخیره در اعلام نتایج به چه معناست ؟ - sahar121 - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ

زمانی از ذخیره دعوت به عمل میشه که
۱- اصلی انصراف بده
۲- اصلی ،مدارکی رو که تحویل داده مغایر با چیزی باشه که سازمان نیاز داره
۳-اصلی سو پیشینه ای چیزی ایرادی داشته باشه
۴- اصلی تو مصاحبش رد بشه(خیلی پرت باشه)
.
.
.

اصلی و ذخیره در اعلام نتایج استخدامی به چه معناست ؟ - mammad_asir - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ

سلام
اگه یکی بخواد قبولیشو تو آزمون استخدامی بفروشه چقد از ذخیره ها بگیره خوبه؟
بنده خدا پول لازم داره اگه گیرش بیاد نمیخواد استخدام شه ۱۰ میلیون خوبه؟

اصلی و ذخیره در اعلام نتایج استخدامی به چه معناست ؟ - mohsen f - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  سلام
اگه یکی بخواد قبولیشو تو آزمون استخدامی بفروشه چقد از ذخیره ها بگیره خوبه؟
بنده خدا پول لازم داره اگه گیرش بیاد نمیخواد استخدام شه ۱۰ میلیون خوبه؟

عالم محضر خدا در محضر خدا معصیت نکنید. امام خمینی (ره)

گویند کریم است و گنه میبخشد، گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟

فک نکنم بشه :-؟
یعنی شما خودتو بذار جای اون فرد ذخیره
همچین کاری میکنی؟ :-?

RE: اصلی و ذخیره در اعلام نتایج استخدامی به چه معناست ؟ - saeed_435 - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ

همچین کاری فک نکنم ممکن باشه مگه که طرف سهمیه .... داشته باشه.

اصلی و ذخیره در اعلام نتایج استخدامی به چه معناست ؟ - mammad_asir - 25 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ

چرا نکنم اگه واسه کسی استخدامی مهم باشه ۵ تومن پوله؟ نهایت چند ماه کارش بی حقوقه بعدش استخدامی داره خیلی ها دنبال کار استخدامین.
خوب من باهاش شر میزارم استفا بدم بعد که اون رفت ماهی ۵۰۰ بهم بده؟
البته این مال خودم نیست