تالار گفتمان مانشت
درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - be_sooye_movafaghiat - 31 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ

سلام دوستان

یک درخواستی از خدمت شما داشتم و اون اینکه لینک آخرین جزوه مناسب درس طراحی الگوریتم استاد سید جوادی رو که ترجیحا برای تدریس سال پیش ایشون باشه اگر براتون مقدور هست برای دانلود قرار بدید...

چون کلا این طور میگن که بهتر هست جزوه ایشون هم برای درس طراحی الگوریتم حتما خونده بشه...

خیلی ممنون میشم اگر امکانش هست و کسی لینکش رو در اختیار داره اون رو ارائه کنه...

به امید موفقیت همه در کنکور ارشد و تمامی مراحل زندگی...

درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - mohammad.ardeshiri - 19 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ

این جزوه که لینک کردین برای سال ۸۸ هست

درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - violet - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

یه جزوه که تو نت هست به نظرم خیلی قدیمیه
ولی کتاب خود دکتر جوادی جزو کتابهای در حال انتشار نصیر هست
به نظرتون اگه کتابش بیاد خوبه ؟ یا جزوه خودشون واقعا خوبه؟

RE: درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - MajidManesht2012 - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یک درخواستی از خدمت شما داشتم و اون اینکه لینک آخرین جزوه مناسب درس طراحی الگوریتم استاد سید جوادی رو که ترجیحا برای تدریس سال پیش ایشون باشه اگر براتون مقدور هست برای دانلود قرار بدید...
چون کلا این طور میگن که بهتر هست جزوه ایشون هم برای درس طراحی الگوریتم حتما خونده بشه...
خیلی ممنون میشم اگر امکانش هست و کسی لینکش رو در اختیار داره اون رو ارائه کنه...

سلام- من یه جزوه ی دست نویس ایشون رو دارم که بی نظیره میشه گفت بسیار کامل و بدون نقضه، البته مال ۲ سال پیشه یکی از بچه ها تو کلاس حضوری ایشون نوشته- تو این دو سال هم خودم استفاده کردم و هم به هر کسی که دادم خیلی راضی بودن حتی یکی از بچه ها یه جزوه دست نویس از ایشون داشت که جدیدتر بود ولی میگفت خیلی غلط غلوط داره ولی از جزوه ای که من بهش دادم خیلی راضی بود
اگر خواستین براتون پست میکنم
با خوندن این جزوه حاضرم شرط ببندم که هر کسی به الگوریتم علاقه مند میشه و اطلاعاتش نسبت به الگوریتم چند برابر میشه، شک نکنید

RE: درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - M*Gh - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)*ku6 نوشته شده توسط:  از اینجا میتونی جزوه دستنویسش رو دانلود کنی ولی نمیدونم مربوط به چه سالی هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک دانلودش مشکل دارهHuh. میشه خواهش کنم اگر شما دانلود کردید، اینجا قرارش بدید.
ممنون

RE: درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - scorpion - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام- من یه جزوه ی دست نویس ایشون رو دارم که بی نظیره میشه گفت بسیار کامل و بدون نقضه، البته مال ۲ سال پیشه یکی از بچه ها تو کلاس حضوری ایشون نوشته- تو این دو سال هم خودم استفاده کردم و هم به هر کسی که دادم خیلی راضی بودن حتی یکی از بچه ها یه جزوه دست نویس از ایشون داشت که جدیدتر بود ولی میگفت خیلی غلط غلوط داره ولی از جزوه ای که من بهش دادم خیلی راضی بود
با خوندن این جزوه حاضرم شرط ببندم که هر کسی به الگوریتم علاقه مند میشه و اطلاعاتش نسبت به الگوریتم چند برابر میشه، شک نکنید

سلام امکان اسکن کردنش هست؟اگه اسکن کنید و برای دانلود بذارید یه دنیا ممنونتون میشمBlush

RE: درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - maede__r - 22 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام ، ممکنه آپلود کنبدش تو سابت برای دانلود ؟

RE: درخواست آخرین جزوه طراحی الگوریتم استاد سید جوادی - سیدرضا بازیار - ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ

منم جزوه رو میخوام
لطفا بزارید