تالار گفتمان مانشت
فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - نسخه‌ی قابل چاپ

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - Maryam-X - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان ویژه دانشجویان ترم آخر و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر-نرم افزار دانشگاههای شهر تهران

شرکت بهپرداز جهت توسعه تیم فنی خود ،از فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاههای تهران (دولتی و آزاد )جهت استخدام دعوت بعمل می آورد،افراد منتخب ابتدا در موسسه آموزش عالی فن پرداز ،دوره آموزش تخصصی را بصورت بورس و رایگان گذرانده و پس از موفقیت در این دوره‌ها با ارائه تعهد ،به استخدام شرکت در می آیند.

این خبر را در یکی از سایت‌ها خوندم.اطلاعاتی در مورد صحت و سقم خبر و جزئیات ندارم.
برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - fateme66 - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۲ ق.ظ

ممنون از اینکه اطلاع دادین ولی خیلی نامردن!!!!!!!!!!!!SadSadSad
حالا کسی که تهران درس نخونده چه گناهی کرده!!!!!!!!!!Sad
(حیف که شکلک گریه نیست وگرنه تا صبح گریه می فرستادم)

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - Maryam-X - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ

نه عزیزم غصه نخور...
اگر بگردی تو شهرستان هایی هم چنین چیزهایی پر هست.
ولی اول باید ببینیم شرایطش خوبه یا نه(تعهدات کاری)

RE: فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - fateme66 - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۵ ق.ظ

آخه از این دلم میسوزه که تهران زندگی میکنم و شهرستان درس خوندم
از دلداریت ممنون مریم جان

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - Msccom - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ

fateme66 جون دیگه گریه واسه چی عزیز دلم؟البته اگه دلت می خواد گریه کنا به من دخلی نداره.چون گریه خیلی آدمو آروم میکنه.مخصوصا وقتی دلت شکسته باشه.نامرد تو دنیا زیاد هست.این که نمیشه اسمشو گذاشت نامردی.نامردی ندیدی گلم!!!
حالا خیلی هم دلت می خواد بری واسه شرکتا کار کنی ،تهران که دیگه ریخته!!!!!شهرستان بودی چی می گفتی؟شما تهرانی‌ها هم عجب موجوداتی هستین بخدا!!!!همینطوری راحت هر انگی دلتون می خواد به این و اون می زنین.(نامرد!!)خلاصه به دل نگیر عزیزم.دنیا ۲ روزه.یه روزش گریه است و یه روزشم اصلا معلوم نیست کی زنده است و کی مرده(مدل زندگی ایرانی)!این خوبیها و ارزشهاست که می مونه.به ارزشهات فکر کن.

RE: فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - fateme66 - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  fateme66 جون دیگه گریه واسه چی... .
جدا گریه نکردم از ناراحتی این حرف رو زدم عزیزم،ممنون از دلداریت.هر کس یه تعریفی از دنیای اطرافش داره.به خدا ما تهرانیا هم مثل بقیه ایمWink .البته با این موافقم که شهرستان کار خیلی سخت پیدا میشه.
به امید روزی که همه بچه های خوب ایران زمین به آرزوهاشون برسن 

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - momon64amster - 20 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ

این یه کلاه برداری بسیشتر نیست؟
برای اینکه معلومه شرکت بیشتر از کار داره کلباس می زاره//به احتمال زیاد می ری می گه باید بیای کلاس هزینه بدی بعدش هم ما شما رو معرفی می کنیم استخدام شید

RE: فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - mosavat - 20 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ)momon64amster نوشته شده توسط:  این یه کلاه برداری بسیشتر نیست؟
برای اینکه معلومه شرکت بیشتر از کار داره کلباس می زاره//به احتمال زیاد می ری می گه باید بیای کلاس هزینه بدی بعدش هم ما شما رو معرفی می کنیم استخدام شید

شک نکنید این روشی هست برای جبران کسری بودجه شرکت ‌، این روزها اگه با همچین شرایطی اطلاعیه بزنن باید شک کرد

به نظر من همون داستان پول گرفتن هست ‌، اول میان با یه تبلیغات دروغی شما رو ترغیب میکنند که دوره هاشون رو ثبت نام کنین ‌، ولی بعدش میگن ‌: ببخشید ...

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - Maryam-X - 20 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۴ ق.ظ

موافقم
به هیچ وجه نمیشه به شرکت های خصوصی که در اون فقط سود مدیر عامل مطرح است اعتماد کرد.
در هر صورت تحت هرشرایطی شرکت ضرر نمی کنه!!!
ولی نمی گم که شرکتی با آموزش رایگان هم نداریم.
شرکت‌ها هرچی در دور اول روی یک نفر سرمایه گذاری کنند توی مرحله‌ی بعدی جبران می کنند. و دو برابرش را از طرف می کشند
عبارت"با دادن تعهد کاری"در فرم استخدام هم موید همین مطلب بود.

بد نیست یکی یه زنگی بزنه ببینیم این شرکته چند مرده حلاجه؟؟!!!

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - arshad91 - 29 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۵ ب.ظ

جدا اصلا نمیشه اعتماد کرد؟

RE: فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - sama668 - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ

پس چجوری باید دنبال کار باشیم
من تازه فارغ التحصیل شدم کار نیس تا الان هر چی گشتم تو این سایتا
اونم با این شرایط

فراخوان استخدام در شرکت بهپردازجهان با دوره های آموزشی رایگان پیش از استخدام - aatwo - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ

دوستان این شرکتها ازتون تعهد میگیرن یعنی یه چک یا سفته چندین میلیونی تحت عنوان های مختلف
که البته غیر قانونی از نظر اداره کار هست
دلیلش هم اینه هر وقت بخوان بهتون زور بگن و یا اگر بیمه رو رد نکنند یا حقتون رو پرداخت نکردن و یا بد رفتار کردند شما نتونی شکایت کنی و با این سفته و چک تهدیدتون کنند پس مواظب باشید هر شرکتی نرید