تالار گفتمان مانشت
رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نمونه کارنامه های ارشد کنکور سراسری - Soheil - 29 شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۱۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمونه کارنامه های ارشد کنکور سراسری - admin - 29 شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ

بهتره این کارنامه‌ها رو توی مانشت آپلود کنیم. ان شا الله من فردا بعد دفاع لینک مستقیم رو می گذارم.

RE: نمونه کارنامه های ارشد کنکور سراسری - Soheil - 30 شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  بهتره این کارنامه‌ها رو توی مانشت آپلود کنیم. ان شا الله من فردا بعد دفاع لینک مستقیم رو می گذارم.
من هم خواستم همین کارو بکنم ولی محدودیت ۱۰۰ کیلو بایت دارم! اینارم از سایتها یه بار دانلود کردم دوباره با اکانت خودم آپلود کردم ولی خب مانشت یه چیز دیگست!

نمونه کارنامه های ارشد کنکور سراسری - ف.ش - ۰۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۰۱ ق.ظ

اینم دو تا کارنامه ارشد مهندسی کامپیوتر به نظرم اگه همه کارنامه‌ها یک جا باشه بهتره.

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - ف.ش - ۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام به نظرم اومد خوب باشه اینجا هرکسی از دوست و آشناهاش جایی قبول شده رتبه‌، گرایش و دانشگاهی که قبول شده رو بگه که تا اواخر اردیبهشت که نتایج میاد از روی آماری که دوستان گفتن بتونیم به بهترین نحو انتخاب رشته کنیم و یه جورایی از الان بدونیم که اگه جایی قبول میشیم اونجا کجاست و .....
با تشکر

RE: رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - محیا - ۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ

سال ۸۹
رتبه‌: ۶۴
رشته‌: علوم کامپیوتر
دانشگاه‌: شهید بهشتی
نوبت‌: اول(روزانه)

رتبه‌: ۳۱۱
رشته‌: هوش
دانشگاه‌: اصفهان
نوبت‌: اول(روزانه)

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - parsaNA - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ

سال ۸۹
رتبه‌: ۴۸۰
رشته‌: هوش مصنوعی
دانشگاه‌: بوعلی سینا همدان
نوبت‌: دوم (شبانه)

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - javadjj - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ ق.ظ

رتبه ۳۸۵
هوش روزانه
صنعتی شاهرود

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - sepid - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ

دوستان شما به این آماری که میدید مطمئنید؟
منظورم پارسانا و جواد هست.
آخه دوست من میگه پارسال با ۳۸۰ هوش هیچ جا رو نیوورده!!
یک جای کار می لنگه!!

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - Maryam-X - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ

ممنون آفاق جون

بقیه جدی نگیرند این پست رو!

RE: رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - parsaNA - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)sepid نوشته شده توسط:  دوستان شما به این آماری که میدید مطمئنید؟
منظورم پارسانا و جواد هست.
آخه دوست من میگه پارسال با ۳۸۰ هوش هیچ جا رو نیوورده!!
یک جای کار می لنگه!!

بله من که مطمئنم ،چون دوستم الان داره همون دانشگاه ادامه تحصیل میده‌، البته الان که نه‌، در حال حاضر در خوابگاه به سر می برند . Smile

در مورد دوست شما هم به نظرم باید انتخاب رشته ای که ایشون انجام دادند رو ببینیم . شده حکایته اون دوستانی که ۲-۳ سال پیش تو کنکور سراسری شاکی بودند که با رتبه زیر ۱۰۰ چرا هیچ جا قبول نشدند . و وقتی انتخاب رشته اون دوستان بررسی شد ،معلوم شد که بله طرف روزانه همه رشته های شریف رو انتخاب کرده با رتبه ۸۰‌، بعد هیچ جا قبول نشده و شاکی از زمین و زمان هم هست . دوست شما هم حتما تو انتخاب رشته توقع بالایی داشتند و همه دانشگاه‌ها رو انتخاب نکردند .

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - luna - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ

بچه‌ها توی همین سایت یه قسمت هست که بچه های سال پیش رتبه‌ها و دانشگاه قیولیشونو زدن.

رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - ف.ش - ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۵ ق.ظ

خواهش میکنم مریم جان

به قول مریم خانم بقیه جدی نگیرند: دی

RE: رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - Soheil - 19 اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  بچه‌ها توی همین سایت یه قسمت هست که بچه های سال پیش رتبه‌ها و دانشگاه قیولیشونو زدن.

RE: رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته - موج - ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ

آره این تاپیک تقریبا تکراریه
ولی خب برای اینکه زیاد خسته نشید از گشتن
فایل رو از یه جای دیگه تالار اینجا میذارم
حدود صد قبولی در گرایشهای مختلفه مهندسی کامپیوتر