تالار گفتمان مانشت
پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - khoofi66 - 03 اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۱ ب.ظ

تا الان کلید سه درس نظریه و منطقی و سیستم عامل از مشترک
گسسته از ریاضیا
طراحی الگوریتم از هوش مصنوعی
و طراحی الگوریتم از نرم افزار رو قرار داده
در ضمن نیازی نیست که همه رو جواب بدین همون اول برید خاتمه آزمون رو بزنید تا کلیدها رو ببینید.

RE: پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - موج - ۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۱ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  تا الان کلید سه درس نظریه و منطقی و سیستم عامل از مشترک
گسسته از ریاضیا
طراحی الگوریتم از هوش مصنوعی
و طراحی الگوریتم از نرم افزار رو قرار داده
در ضمن نیازی نیست که همه رو جواب بدین همون اول برید خاتمه آزمون رو بزنید تا کلیدها رو ببینید.

نه عزیزم گفته هر چی که بیشتر شرکت کنن تخمینش دقیقتره پس خواهشن این کارو نکنید تمام تستاش رو علامت بزنید

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - shahryar - 03 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۵ ب.ظ

بچه‌ها سوال ۷۹ -۸۰ رو چی گفته؟
من که هر کاری می کنم باز نمیشه.

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - Maryam-X - 03 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ

تمام موسسات کنکوری امروزه در پی این هستند تا کارنامه و درصدهای داوطلبین(و بعد از اون تراز و قبولی‌ها شون) امسال را به دست بیاورند..تا اطلاعات خودشون کامل بشه...
این آگهی‌ها کاملا بهانه است.....

یه ذره صبر و حوصله به خرج بدید دوستان...چرا این قدر هولین؟؟؟؟
به فرض که یک موسسه به شما بگه نفر اول کنکور هستی یا مجاز هم نمیشی؟؟به چه درد می خوره؟
مهم درصدی است که سازمان سنجش اردیبهشت به شما اعلام می کنه.
اینجوری استرس خودتون رو هی زیاد می کنید.

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - yas67 - 03 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۱ ب.ظ

با توجه به کد دفترچه ای که در سایشون قرار گرفته
۷۹-۲
۸۰-۱

RE: پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - ailin - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۳ ق.ظ

بابا شما خودتون رو علاف نکنید .. اینا همش تبلیغ .. خیلی سنگین بنشینید تا خود سازمان سنجش ۷ اسفند کلید پاسخنامه بده .. اینا تبلیغ می کنن تا عقب نمونن .. فقط این وسط پارسه پاشو عقب گذاشته .. زرنگه دیگه ... خودشو وارد این خر تو خری نکرده

RE: پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - ۱qazxsw2 - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ

دوستان
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ادعا کرده که کلید IT رو گذاشته ولی برای ورود به سیستم تخمین رتبه یوزر پس میخاد کسی میدونه؟Huh

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - javadjj - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ

همش اشتباهه که سیستمشون قاطیه

RE: پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - ف.ش - ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ)۱qazxsw2 نوشته شده توسط:  دوستان
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ادعا کرده که کلید IT رو گذاشته ولی برای ورود به سیستم تخمین رتبه یوزر پس میخاد کسی میدونه؟Huh
بله همون شماره پرونده و رمز ورود کارت کنکور ارشدتون !

RE: پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - shahryar - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ)۱qazxsw2 نوشته شده توسط:  دوستان
دیگه من پررو‌تر از این موسسه ندیدم.فکر کردن ملت مثل خودشون گاگول هستن.بعدا می رن با این مشخصات و کارنامه و چیزای دیگه رو هم در میارن.شاید به جای ما هم واسمون انتخاب رشته کنن!
این موسسه دیگه وقاحت رو به حد اعلا رسونده!...

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - ۱qazxsw2 - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۳ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ)۱qazxsw2 نوشته شده توسط:  دوستان
دیگه من پررو‌تر از این موسسه ندیدم.فکر کردن ملت مثل خودشون گاگول هستن.بعدا می رن با این مشخصات و کارنامه و چیزای دیگه رو هم در میارن.شاید به جای ما هم واسمون انتخاب رشته کنن!
این موسسه دیگه وقاحت رو به حد اعلا رسونده!...
من شماره پرونده و رمز ورود کارت کنکورم رو میزنم میگه اشتباهه!!
آخه اینا از کجا میدونن البته من با کمی تغییر زدم برای اینکه دست اینا رو خوندم

ولی جالب ابنجاس که اینا یعنی دیتابیس سازمان سنجشو دارن که چک میکنن؟! قطعا خیر .

مدسان شریف هم مثل ماهان .... از آب در اومد
بازم دم پارسه گرم شعور داره.

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - موج - ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ ب.ظ

نه بچه‌ها یوزر و پسش توی تبلیغاتشه من یکی دارم براتون میذارم
البته تخمینش اصلن دقیق نیس بایکم باهاش ور رفتن مشخص میشه
sharif3336
b3336d4336

البته لینک کلیدش هم خرابه اگه کسی تونست بگیره توی همین تاپیک برای ما هم بذاره
مدرسان شریف رو گفتم

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - zr2358 - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ

میگه:
شما قبلا" از این کارت استفاده کرده‌اید !!!

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - موج - ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۹ ب.ظ

اره به قول شما کارت سوخته
شرمنده
ولی خب در هر صورت تخمینش خیلی ضعیف بود
من هر چی کارنامه های پارسال رو بهش دادم درست نگفت
کلیدم که نمیداد
بازم معذرتBlush

پورتال ماهان-تخمین رتبه و دریافت سوالات کنکور ارشد ۹۰ - ۱qazxsw2 - 05 اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ

همینکه اطلاع رسانی کردی جای تقدیر و تشکر داره