تالار گفتمان مانشت
درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - mammad_asir - 10 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ

سلام من میخوام شبکه یاد بگیریم اطلاعاتم در حد خوندن کتاب آقای حقیقت واسه کنکوره.
یه فیلم میخوام به زبان فارسی که mcitp و سیسکو رو توضیح بده اگه لینک خرید پستی رو دارین بگین

درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - sybarite - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ

واسه مایکروسافت امیر چوپانی رو قطعی بهت پیشنهاد می کنم . جواب داده . اکثر بچه های شبکه همینو خوندن میگن عالیه . سیسکوش هم عالیه . من ویس و جزوه mcse2003 رو خودم خریده بودم، خوندم کیف کردم. جدیدا فیلم زده که خیلی تعریفیه

درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - mammad_asir - 21 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ق.ظ

بالاخره یکی جواب داد

از کجا باید گیرش بیارم
متشکر

RE: درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - strongxxx - 21 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ

برای مفاهیم سیسکو(CCNA) از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونی فیلم های آموزشی رو به صورت رایگان دانلود کنی
البته بهتره قبل از اون با network Plus شروع کنی

درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - mahshid1383 - 21 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ

امکانش هست برای network plus منابعی معرفی کنید. فیلم جزوه
ممنون

RE: درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - strongxxx - 21 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ

برای network+ هم می تونید به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنین که آموزش Net+ به صورت رایگان هست
البته آموزش های خوب دیگه ای هم داره Cool
یه جزوه سبک هم براتون میزارم برای شروع خوبهBig Grin

درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - friends - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ

یه فروم خیلی عالی بهت معرفی میکنیم یه چیز تو مایه مانشت خودمون تو شبکه هستBig Grin مطلب و کتاب فارسی هم توش هست تو قسمت سمینار و کنفرانس ها هم اساتید ویدئو های فارسی گذاشتن که می تونی استفاده کنی

البته برا شبکه باید عادت کنی به مرجع انگلیسی خوندن چون خیلی از کتابا فارسیش نیست اونایی هم هست خیلیاش ۱۰۰ درصد مطمئن نیست این سایت تمیزیه برا کتابای انگلیسی مدارک مختلف

اگه هم فیلم انگلیسی بخوای که به نظرم سریعترین راه برا یاد گرفتن هست برا سیسکو فیلمای CBT nuggets آقای Jeremy Cioara فوق العاده هست برا مایکروسافت هم train signal خیلی خوبه......اینم یه سایت کامله البته برای فروشه فیلماش

درخواست فیلم آموزشی سیسکو و مایکروسافت - saeed_435 - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

واسه سیسکو کتابای مسعود حسینقلی پور خوبه کامل توضیح داده کتابشم انتشارات کیان منتشر کرده
لابراتوریه و با عکس کامل جا انداخته