تالار گفتمان مانشت
خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - ۱۳۶۵ - ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ

سلام بچه ها کسی سوالات ارشد۹۱ گروه الف مهندسی نداره ؟؟؟

سلام بچه ها... سوالات ارشدآزاد۹۱ گرو ه الف مهندسی میخواستم اگه کمک کنیدممنون میشم..

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - sellena - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

سلام بجه ها

کسی میدونه کتاب هوش مصنوعی برای آزاد چه کتابی خوبه؟ سرفصلاش چیاس ؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - SaMiRa.e - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  کتاب هوش مصنوعی برای آزاد چه کتابی خوبه؟

کتاب راهیان ارشد کتاب خوبیه . ( البته یک مقدار زیاد هست ولی خوب توضیح داده )

سرفصل هاش :
( مقدمه هوش - عامل های هوشمند - حل مسئله با جستجو - جستجوی آگاهانه واکتشاف - مسئله ارضای محدودیت ،
جستجوی خصمانه - عامل منطقی - منطق مرتبه اول - استنتاج در منطق مرتبه اول - ۲ فصلش هم مباحث تکمیلی .)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - tesna - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ

دوستان پیشنهادتون برای زبان تخصصی توی این فرصت چیه ؟ مرور تست های سال های قبل کفایت میکنه؟

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - Amir V - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  کتاب هوش مصنوعی برای آزاد چه کتابی خوبه؟

کتاب راهیان ارشد کتاب خوبیه . ( البته یک مقدار زیاد هست ولی خوب توضیح داده )

سرفصل هاش :
( مقدمه هوش - عامل های هوشمند - حل مسئله با جستجو - جستجوی آگاهانه واکتشاف - مسئله ارضای محدودیت ،
جستجوی خصمانه - عامل منطقی - منطق مرتبه اول - استنتاج در منطق مرتبه اول - ۲ فصلش هم مباحث تکمیلی .)
شبکه‌های عصبی هم جزو سرفصل‌های دانشگاه آزاد هست. اگه کسی میدونه چه کتابی این بحث رو پوشش داده بگه لطفن.

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - mahsarasht - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

هرکی دوست نداره بره آزاد چرا میاد اینجا روحیه دیگران بهم میریزه.....
این همه پست چرا وارد این قسمت میشین بعدا تند تند منفی میدین که چی بشه!!
اصلا منفی مثبت واسم مهم نیست Smile) Smile)
شما هم فکر کنین واسمون مهمه Smile

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - kati - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شبکه‌های عصبی هم جزو سرفصل‌های دانشگاه آزاد هست. اگه کسی میدونه چه کتابی این بحث رو پوشش داده بگه لطفن.

بله شبکه های عصبی واسه آزاد هست. همین کتابی هم که معرفی کردند (کتاب راهیان ارشد) خوبه ... مباحث تکمیلی فصل ۱۱ در مورد همین شبکه های عصبی هست و انتهاش هم تست های زیادی از سال های قبل داره. کتاب دیگه ایی من سراغ ندارم.اگر کسی سراغ داره بگه لطفاا....

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - mahdokht91 - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ق.ظ

سلام .
بچه ها فقط تستای آزاد سال های اخیر رو بزنیم به نظرتون کافیه ؟
در مورد زبان خوندن هم اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید . اگه زبانمون خیلی خوب نباشه "تخصصی پارسه " کفایت میکنه ؟ یا " ۵۰۴" هم بخونیم ؟ بجای وقت گذاشتن روی زبان روی دروس دیگه بیشتر وقت بذاریم چی ؟
ممنون

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - maryam deilamirad - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  من نمی فهمم این منفی ها برای چیه اگر کسی مخالفه نظرشو بده

عیب نداره ...بحث دانشگاه آزاد که می شه دوستان هم لطف می کنند منفی می دن.... مخالفتشون هم با دانشگاه آزاده...
حالا دوستانی که مخالفند می تونند اصلا به این تاپیک سر نزنید تا اعصابشون هم خورد نشه ... اما بازم مختارید...
مرسی دوست عزیز همه داریم برای یک هدفی درس می خونیم تو دانشگاه آزاد هم می شه موفق شد من سراسری رو خوب نزدم حالا امیدم به ازاده . از راهنمایی همه ممنونم امیدوارم همه موفق بشن.

(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ق.ظ)mahdokht91 نوشته شده توسط:  سلام .
بچه ها فقط تستای آزاد سال های اخیر رو بزنیم به نظرتون کافیه ؟
در مورد زبان خوندن هم اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید . اگه زبانمون خیلی خوب نباشه "تخصصی پارسه " کفایت میکنه ؟ یا " ۵۰۴" هم بخونیم ؟ بجای وقت گذاشتن روی زبان روی دروس دیگه بیشتر وقت بذاریم چی ؟
ممنون

دوست عزیز فکر می کنم رو درسهای دیگه وقت بذاری بهتره مثل ساختمان داده و نظریه و الگوریتم هنوز وقت داری حتما هم امادگی از قبل داری موفق باشی

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - aatwo - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  yasinashk ،این عکسی که من گذاشتم و aatwo هم لینکشو دادند،رو من از دفترچه آزاد سال ۹۲ cut کردم و upload کردمش و اینجا گذاشتم!!!!
بهتره قبل اینکه از صحت حرفاتون مطمئن باشید،خوبه یه بارم که شده برید دفترچه رو دانلود کنید......

دوست عزیز اعصابم خورد شد خواستم بدونم اون پستی که لینکش رو گذاشتم تو کدوم تاپیک بود چرا میگردم نیست میشه راهنماییم کنید؟

تو همین تایپیک بوده...اما حذف شده!!چون نه ارسال شما هست نه ارسالهای yasinashk !!همه حذف شدند

مدیر بسیار محترم بخش لطفا بگید چرا ارسال من رو حذف کردید هیچی مورده نامناسبی نداشت
بقرآن درست نیست این کارها ......................................................

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - mahdokht91 - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ

نقل قول: دوست عزیز فکر می کنم رو درسهای دیگه وقت بذاری بهتره مثل ساختمان داده و نظریه و الگوریتم هنوز وقت داری حتما هم امادگی از قبل داری موفق باشی

ممنون.
منظورم از
نقل قول: بچه ها فقط تستای آزاد سال های اخیر رو بزنیم به نظرتون کافیه ؟
اینه که برای تست زدن فقط آزاد رو بزنیم کافیه ؟
زبان چقدر مهمه ؟

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - ۱۳۶۵ - ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ

سلام بچه ها.یه سوال مهم داشتم لطفا همه اونهای که اطلاعات دارن جواب بدن ...
آیاانتخاب اول نسبت به بقیه انتخابها اولویت داره ؟(میخوام ثبت نام باتاخیرکه یک هفته قبل از آزمون هست انجام بدم) مثلا شخص الف یزدانتخاب اولش باشه وشخص ب که ترازش بیشتره (نمره کلش بیشتره )یزدانتخاب پنجمش باشه حالا اولویت قبولی باکدام شخصه؟؟؟

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - aatwo - 28 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ)۱۳۶۵ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.یه سوال مهم داشتم لطفا همه اونهای که اطلاعات دارن جواب بدن ...
آیاانتخاب اول نسبت به بقیه انتخابها اولویت داره ؟(میخوام ثبت نام باتاخیرکه یک هفته قبل از آزمون هست انجام بدم) مثلا شخص الف یزدانتخاب اولش باشه وشخص ب که ترازش بیشتره (نمره کلش بیشتره )یزدانتخاب پنجمش باشه حالا اولویت قبولی باکدام شخصه؟؟؟

اولویت اول و آخر از نظر اولویت هیچ فرقی نداره
آخه کی دیده یه هفته قبله آزمون دوباره ثبت نام کنند به حق چیزهای ندیده و نشنیدهUndecidedExclamationExclamationExclamation

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - m@hboobe - 29 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ق.ظ

نه نه نه Sad

اصلا از خودم راضی نیستم Sad(

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - shima_24 - 29 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ

بچه ها به نظرتون دیر شده اگه بخوام از الان شروع کنم؟ چه کار کنم ؟