تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  .
.
بعدش ساختمان:سوال اول --> حل شد
سوال بعدی ---> حل شد
و......
درهم سازی رو حل کردی؟ میشه توضیش بدی؟
نقل قول: زبان :۴۸%
مشترک:۵۰%(البته به نظرم یه سوال شبکه،سوال ۵۵ رو اشتباه حل کرده!)
تخصصی مشترک: ۴۸%
معماری: ۵۰%
خیلی عالیه. حتما رتبه عالی میشی Smile

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ana_12345 - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  امروز ازمون سنجش داشتم سوالاش جالب بود.ومخصوصا اینکه تعداشم زیاد شده بود ۱۰۵ سوال ۲۱۰ دقیقه
نکنه قراره امسال تعداد سوالای کنکور عوض شه!؟
دوست عزیز میشه ریتم سوالا و تعداد هر درس روی بگی!ممنون میشم!

تفاوت سنحش تسلط این دفعه با ازمون های قبلیش :
۱۰۵ سوال در ۲۱۰ دقیقه
تعداد سوالهای مدیریت ۱۵ تا شده بود قبلا کمتر داده بود .
توی ازمون های قبل درصد ها رو به تفکیک توی ۳ درس سیستم ، هوش و پایگاه می داد این دفعه همه رو با هم داد با عنوان دروس تخصصی مشترک

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  تفاوت سنحش تسلط این دفعه با ازمون های قبلیش :
۱۰۵ سوال در ۲۱۰ دقیقه
تعداد سوالهای مدیریت ۱۵ تا شده بود قبلا کمتر داده بود
مرسی دوست عزیز
میشه بقیه درس ها رو هم بگید!؟
تا اینجا معلوم شد سوالای مدیریت ۹ تا بیشتر شدن!
احتمالا باید معماری همم بیشتر شده باشه!درسته؟!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - deh-ab - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ

اینم کارنامه من:

زبان عمومی و تخصصی: ۰
دروس مشترک:۳۱/۱۱
اصول و مبانی مدیریت:۱۱/۱۱
مجموعه دروس تخصصی:۴۶/۳۰

شرکت کنندگان:۱۱۱۰
رتبه:۱۲۴
تراز :۵۱۲۲

خدایی دیگه بریدم/...همش دارم منفی میزنم و رتبه ام میاد پایین نمیدونم چرا این جوری میشه/...
موفق و پیروز باشید/...

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

پارسه ۵۰ دوم

زبان ۸۸
ریاضی ۰
مشترک ۱۸/۵
هوش ۲۲

رتبه ۱۳۶ / تعداد شرکت کننده ۱۳۰۹

راضیم مثل همیشهRolleyes

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  خدایی دیگه بریدم/...همش دارم منفی میزنم و رتبه ام میاد پایین نمیدونم چرا این جوری میشه/...
منم همینطور شد...

متاسفانه بی دقتی! ۴ تا مشترک رو الکی اکلی غلط زدم!! سوال داده بود بیشترین گره در ارتفاع h در Btree چقدر است؟ من بیشترین کلید رو حساب کردم!
خیلی بد شد... امیدوارم کنکور اصلی اینطوری احمقانه اشتباه نکنم.

درصدای دیگم رو میگم ولی:

زبان ۴۲
مدیریت ۳۳
دروس تخصصی ۴۳
مشترک: افتضاحSad

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - azad_ahmadi - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

دوستانی که ازمون تسلط !!! Smile شرکت کردن، وجدانا خنده تون نمی گیره از این سوالا و این جوابا؟
گفتم این ۳تا رو شرکت کنم تسلط پیدا کنم اما انگار فقط جنبه شوخی داره.
سوال ۵۸ منطقی گفته، ۶۴۷۲ در مبنای ۸، مکمل ۸ش چی میشه؟
مگه نمیشه ۱۳۰۶ ؟ (اولی رو از ۸ کم می کنیم، بقیه رو از ۷).
خب این که تو گزینه ها نیست...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ali.329 - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ

بچه ها مگه پازسه سوال ۸۲ اشتباهی نیست؟
همچنین سوال ۸۹ اشتباهی حل نکرده؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - tayebe68 - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)neda14078 نوشته شده توسط:  سلام دوستایی که آزمونهای سنجش را امتحان میدن میخواستم بدونم چند درصد با سوالای سال قبل انطباق داره برای رشته آیتی؟ ریتم سوالا عوض نشده؟ آخه آزمونهای سنجش بر اساس ایده ی طراحای سواله من جرات نکردم شرکت کنم ترسید بی دقتی کنم و بد بدم و بعد اعصابم خرد شه و بیخیال شم اما خواهشن هر کی شرکت کرده اطلاع رسانی کنه؟ سوالات سنجش برا اساس گفته های اساتید معتبر دکتر حقیقت مهندس یوسفی و... استانداردتر از بقیه و به سوالا کنکور نزدیکترن اما هیچی ۱۰۰درصد نیستHuhSleepy

چه سوال سختی! در کل سوالاش خوبه به نظرم؛ ولی هنوز سوالای ۹۱ رو نگاه نکردم
یکی از دوستهام که دوسال پیش پارسه شرکت می کرد و پارسال سنجش؛ می گفت سوالای سنجش شبیه سوالای کنکوره و استانداردتره...(نرم افزار بود)

به قول خودتون هیچی ۱۰۰% نیست، من تا حدودی بالایی تایید می کنم

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - azad_ahmadi - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  خدایی دیگه بریدم/...همش دارم منفی میزنم و رتبه ام میاد پایین نمیدونم چرا این جوری میشه/...
منم همینطور شد...

متاسفانه بی دقتی! ۴ تا مشترک رو الکی اکلی غلط زدم!! سوال داده بود بیشترین گره در ارتفاع h در Btree چقدر است؟ من بیشترین کلید رو حساب کردم!
خیلی بد شد... امیدوارم کنکور اصلی اینطوری احمقانه اشتباه نکنم.

درصدای دیگم رو میگم ولی:

زبان ۴۲
مدیریت ۳۳
دروس تخصصی ۴۳
مشترک: افتضاحSad

ناراحت نباش بابا، سعی کن آزمون اصلی رو بی دقتی به خرج ندی.
نزن آقا جان، بلد نیستی نزنDodgy
این آواتارت رو هم بردار اون قبلیه با روحیه تر بود Smile

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  ناراحت نباش بابا، سعی کن آزمون اصلی رو بی دقتی به خرج ندی.
نزن آقا جان، بلد نیستی نزنDodgy
این آواتارت رو هم بردار اون قبلیه با روحیه تر بود Smile
بحث زدن و نزدن نیست!

این ۴ تا باید درست میشد. چون بلد بودم.

یه سوال دیگه پیمایش گراف با Prim بود. جواب صحیح رو بدست آوردم اما گزینه رو اشتباه زدم! خب این ینی چی؟!

بیخیال ... هر چی خدا بخواد...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  پارسه ۵۰ دوم

زبان ۸۸
ریاضی ۰
مشترک ۱۸/۵
هوش ۲۲

رتبه ۱۳۶ / تعداد شرکت کننده ۱۳۰۹

راضیم مثل همیشهRolleyes
رتبه ات خوب شده با اینکه ریاضی صفر زدی...
زبان رو تو کنکور همینجوری بزنی خوبه...
پس یکی از رقبای من تو هوش شمایید.... :دی

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

خوش به حالتون بچه ها...
درصدای منم اینه :
زبان : ۴۰
ریاضی : ۱۰
مشترک : ۱۲
تخصصی هوش : ۱۶
...
فکر کنم قید کنکور رو بزنم بهتر باشه...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  سوال ۵۸ منطقی گفته، ۶۴۷۲ در مبنای ۸، مکمل ۸ش چی میشه؟
مگه نمیشه ۱۳۰۶ ؟ (اولی رو از ۸ کم می کنیم، بقیه رو از ۷).
آره همونه که شما میگین...نگران نباش...شاید از قصد گذاشتن روحیه شما رو خراب کنن...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ali123321 - 16 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

زبان عمومی ۳۱/۱۱

دروس مشترک ۳۲/۲۲

مجموعه دروس تخصصی ۳۵/۱۹

معماری کامپیوتر ۴۴/۴۴

رتبه ۴۷

منم تو مشترک چند تا شوت بازی در اووردم در حد تیم ملی!!

برو بچ چیزی نمونده. یه ماه دیگه رو همه با هم میریم جلو..... به هیچ چیز دیگه هم فکر نکنید .... بیخیال همه چیز ..... یک ماه ارزش نداره که کسی بخواد احساس خستگی کنه.... مثل برق میگذره.... هر چی انرژی دارید بذارید چون دور اخر ماراتنه.....
به همه و به خودتون ثابت کنید کسی نیستید که واسه فقط یک ماه زحمت کشیدن میدونو خالی مکنید ....