تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Mehran - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه های هوش...کیا سال بعد میخان بیان اینجا؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big GrinTongue

سلام ، من می خوام اینجا ارشد بخونم البته من نرم افزاریمTongue

سلام
من هستم،ان شاالله منتظرم باشBig Grin

بچه ها من سمت چپ در اونجایی که ۲۰۶ داره میره تو وایمیستم شما هم بیاین با هم بریم تو تنهایی غریبیمون نیاد.

فکر کنم واسه بچه های هوش دانشگاه تهران بهتر از شریف باشه!!!!! دانشگاه تهران در سطح جهانی از شریف شناخته شده تر هست !!! به قول یکی از دوستانم که شریف هم درس می خونه "شریف اسمه!!!"

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Engineer - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ

سلام خداقوت الهی همتون اونجایی که به نفعتونه قبول بشیدBlush
از شما که واسه هوش میخونید یه سوال داشتم رشته هوش مصنوعی خالی! با هوش مصنوعی با گرایش رباتیک چه فرقی داره کدوم بهتره؟ البته من واسه نرم دارم میخونم ولی محض احتیاط گفتم بدونم بهترهBig Grin

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mahi_24 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

سلام.
بچه ها کسی سیستم عامل پارسه چاپ امسالو داره؟کتاب من فصل بن بست پاسخ تشریحی نداره.خواستم ببینم مال شماها چطوره.اگه زحمتی نیست یه نگاه بندازید.اگه مال من اینجوره که برم بگم به پارسه

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - moha - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ

من دور دوم خیلی کند پیش میرم اعصابم خورد شدهههههههههههه

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 13 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

بچه ها دوستان کنکوریها بی خیال... Big Grin
من تا حس معماریم نپریده!

یکی لطفا بیاد جوابم رو بدهBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - kati - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ

من واسه این آزمون گسسته و آمار عقبم.البته گسسته که کلا عقبم.(و خیلی واسش نگرانم.)
هنوز تست هم کار نکردم. وای خداجونم کمک کن برسم.Undecided

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - x86 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

با سلام و خسته نباشید
اینجا میتونید نتیجه ی ۴ ماه تلاش منو ببینید :

سنجش شرکت کردم . حقیقتا سوالاش به همه چی ربط داره به جز درس. ۲۶۵ نفر شرکت کرده بودن ۳ شدم
جزئیات رو توی وبلاگم ببینید :

خدا نگهدارتون باشه

Re: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Hamed92 - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

سلام.فصل ۷ مدار منطقی پوران (طراحی سنکرون،کاهش حالات) تو ازمون بعدی پارسه میاد?

Sent from my A500 using Tapatalk HD

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - شاپری - ۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ

سلام بچه ها
سوالهای چهار گزینه ای رانکوهی کتابفروشی شهر ما نداره
از کجا بخرم ؟؟؟؟؟ Sad
یکی راهنمایی کنه لطفا

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asiehmohammadian - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن( نه واسه کنکور کلا درسش و پاس کردن)
من IT بودم
ما ریاضی مهندسی نداشتیم
تا الانم برا کنکورنخوندمش
کلا با فهمش مشکل دارم
میخواستم ازتون بپرسم فصلی توش هست که تواین فاصله براش وقت بذارم بتونم تو کنکور بزنم؟
یک فصل آسون داره اصن؟
مرسی

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Bahar_t - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  اینقدر گفتین سرماخوردگیییییییییییییییی
که منم دچار شدم

بد ویروسیه

از جمعه تا حالا همش خوابیدم
سرم بدجور گیجه. اتاق دور سرم میچرخه. تا نصف صفحه درس میخونم سرم درد میگیره. سرفه امانمو بریدههههه Sad((((((((((

باز شما وضعتون خوبه. همش تو خونه اید . درس میخونید
من تا ۵ سر کارم Sad یعنی اون روزی ۴-۵ ساعتم هم که میخوندم پرید Sad برای آزمون ۲۵% سوم این هفته، حتی نصف هر درس هم نخوندم. چیکار کنم ???????????
افسرده شدم شدید

غصه نخور ... همه عقب هستن و واسه آزمون های جامع میتونی خودتو برسونی. نگران نباش

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  اینقدر گفتین سرماخوردگیییییییییییییییی
که منم دچار شدم

بد ویروسیه

از جمعه تا حالا همش خوابیدم
سرم بدجور گیجه. اتاق دور سرم میچرخه. تا نصف صفحه درس میخونم سرم درد میگیره. سرفه امانمو بریدههههه Sad((((((((((

باز شما وضعتون خوبه. همش تو خونه اید . درس میخونید
من تا ۵ سر کارم Sad یعنی اون روزی ۴-۵ ساعتم هم که میخوندم پرید Sad برای آزمون ۲۵% سوم این هفته، حتی نصف هر درس هم نخوندم. چیکار کنم ???????????
افسرده شدم شدید

غصه نخور ... همه عقب هستن و واسه آزمون های جامع میتونی خودتو برسونی. نگران نباش

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 13 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

ساعت ۹ از سر کار اومدم تا ۱۰ شب خوابیدم. الان میخوام مدیریت بخونم.

از ۲۵% سوم ۲فصل مدیریت مونده و مهندسی نرم هم کلش مونده... امیدوارم تا ۳ ۴ صبح تموم شه که بتونم ۳ روز باقیمونده رو به تست اختصاص بدم.

کلا اعصاب مصاب ندارم. اما انشالله اوضاع ردیف شه عزیزان من ♥

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mahi_24 - 14 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  سلام.
بچه ها کسی سیستم عامل پارسه چاپ امسالو داره؟کتاب من فصل بن بست پاسخ تشریحی نداره.خواستم ببینم مال شماها چطوره.اگه زحمتی نیست یه نگاه بندازید.اگه مال من اینجوره که برم بگم به پارسه

یعنی کسی نداره سیستم عامل پارسه؟؟؟؟؟؟عجبببببببب

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mehdi zanjani - 14 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ

این گراف منو پیر کرد دوستان خواهشا یه راهنمایی خوب کنید گراف رو از کجا بخونم کامل پوشش داده باشه!
مثلا پارسال گراف گسسته آی تی یه سوال داده بودن که هیچ جا نیست!Huh‎‏ Huh

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ۸Operation - 14 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ

Heartتقدیم به همه دوستان عزیز مخصوصا عزیزانی که یکم خسته شدن یا امیدشون کم رنگ شده...Heart
[تصویر:  e524bf740dc8.jpg]
Heartالتماس دعا از همگی...Heart