تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - *farnaz* - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  دیروز فقط ریاضی مهندسی خوندم. دوره ی ۵۰% اول

چقدر این ریاضی مهندسی مزخرفه. تستای انتگرال و مانده ها خیلی سختن Sad

از رو نصیر بخون

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  جمعه آزمون ۵۰% ه

شما آزمون چه موسسه ای رو دارید؟ نصیر که یک هفته جلو افتاده، جمعه بعدی ۲۵% سومه

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mohammadali1990 - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بــــــچـــــــــــه هـــــــــــا ....
بیاین به کتاب ها حمله کنیم...!!!!!!
حــــمـــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه....
...

چرا اینقد با خشونتConfused -- مسالمت آمیز بهتر نیست؟

باهاشون دوست باشیم Heartو راه بیایم Smile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  شما آزمون چه موسسه ای رو دارید؟ نصیر که یک هفته جلو افتاده، جمعه بعدی ۲۵% سومه

نصیر جمعه ی بعد ۲۵% سومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایکاش منم نصیر بودم. ماهان این جمعه نه جمعه ی بعدی تازه ۵۰% Big Grin

امسال برنامه ی ماهان بهم ریخت بدجور. خوب شد ماهانی نشدید.
پس کافیست ماهانی نشوید.........

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - samaneh_aftab - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ

نصیر خوبه؟ من دارم از روی پوران پژوهش میخونم. اصلا قطر کتابش منو میترسونه. چند هست؟ ارزششو داره تازه حالا برم کتابشو پیداکنم بخرم؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ۸Operation - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

****************توجه - توجه********************
تقدیم به همه دوستان عزیزWink
[تصویر:  ce3bd7d63a2c.jpg]

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  نصیر خوبه؟ من دارم از روی پوران پژوهش میخونم. اصلا قطر کتابش منو میترسونه. چند هست؟ ارزششو داره تازه حالا برم کتابشو پیداکنم بخرم؟
واسه ریاضی مهندسی اگر منظورتونه
کتاب نصیر استاد کریمی و کتاب پارسه استاد معتقدی هر دو خوبن
من خودم معتقدی دارم
اما از لحاظ اینکه بعد از هر مطلب مثالهای مربوط به خودش باشه بچه ها میگن نصیر!

Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Amir V - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  شما آزمون چه موسسه ای رو دارید؟ نصیر که یک هفته جلو افتاده، جمعه بعدی ۲۵% سومه

من پارسه ام.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m@hboobe - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بــــــچـــــــــــه هـــــــــــا ....
بیاین به کتاب ها حمله کنیم...!!!!!!
حــــمـــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه....
...
چرا اینقد با خشونتConfused -- مسالمت آمیز بهتر نیست؟
باهاشون دوست باشیم Heartو راه بیایم Smile

من ۵۰-۵۰ با هر دو موافقم مسالمت آمیز واسه بعضی درسهاست!Big Grin

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m_sardaari - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان.
لطفا در مورد این سوالا یه نفر لطف کنه توضیح بده.این سوالات خیلی مهم هستن نمیدونم فقط من بلد نیستم یا بقیه هم بلد نیستن که جواب نمیدن.
دوستانی که آزمون پارسه دارن باید حتما این سوالات رو خونده باشن دیگه.چون جمعه همینارو باید آزمون بدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Mohammad-A - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ

دوستان عزیز شما پاسخنامه‌ی دکتر حقیقت برای تست‌های سیستم عامل کنکور ۹۱ در دو رشته‌ی کامپیوتر و آی‌تی را دارید؟
اگر پاسخ مثبته٬ ممکنه اگر زحمتی نیست آپلود کنید؟
ممنون میشم.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ

به به اذر Smile تا حالا اینقدر روزها و ساعت ها تو عمرم برام ارزشمند نبوده و تا حالا اینقدر حساب کتابشون رو نمی کردم . هممون رتبه های خوب میاریم ایشالا .
یه چیزی بچه ها من گسسته که می خونم وقتی می خوام نکات مهمش رو بنویسم بعد ۱ ساعت می بینم شماره همه صفحه ها رو نوشتم و جلو همش نوشتم نکته مهم ، بسیار مهم ، بسیار بسیار مهم و الی اخر ..... اصلا این گسسته پوران خط به خطش نکتس .Smile

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mis masi - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ

بچه ها سیستم عامل حقیقت سخته ها.سمافورو نمیفهمم

زندگی ، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری
شعله گرمی امید تو را خواهد کشت
زندگی در همین اکنون است

زندگی شوق رسیدن به همان فرداییست ؛ که نخواهد آمد!
تو نه در دیروزی، تو نه در فردایی
ظرف امروز پر از بودن توست

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mona matin - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

خوش به حالتون چقدر همه امید وارید!!!! انشاالله همه موفق باشید.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - kati - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)mona matin نوشته شده توسط:  خوش به حالتون چقدر همه امید وارید!!!! انشاالله همه موفق باشید.

دوست گلم: به قول یکی از دوستان مانشتی نا امیدی ممنوع.پس شما هم مثل همه ی مانشتی ها تمام تلاشتو بکن و هیچ وقت نا امیدی به خودت راه نده.Blush
موفق باشی Smile

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - fa_karoon - 01 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ

گسسته پوران اعصابم رو خورد کرد، پاسخ تست هاش خیلی خلاصه است، همه مشکلاتم از ضعف دید ریاضیاتم هست، نمی خوام انرژی منفی بدم اما خسته شدم، هر چی تلاش می کنم کم پیش میره، اما من تسلیم نمی شم،موفقیت از آن من و همه اونهایی ست که تلاش می کنند