تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mohammadali1990 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ق.ظ)sarhang نوشته شده توسط:  سلام

نمیدونم میتونم این پست رو اینجا بزنم یا نه ولی اگر مدیران اجازه بدن فقط تا شام غریبان اینجا باشه بعد خودم یا خودشون پاکش کنن
حدود ساعت یک شبکه تهران یک ویدیو کلیپ زیبا گذاشت اما کوتاه

کاملش رو دانلود کردم الان بار ۵ یا ۶ که گوش میدم خیلی بهم حال داد خواستید دانلودش کنید (زیاد اهل مداحی نیستم ولی این خیلی حال داد)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کی دلش شکست منم دعا کنه

زیــبــــــــــا .......Confused ممـــــنـــون Sad(

بچه ها همتون دان کنید گوش کنید

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  عصبانیم ، ۲ ساعت دارم با الگوریتم .... بدم میاد از این حس که یه چیزی اینقدر وقتم رو الکی بگیره .

سلام
دیشب یه نفر که میگه خیلی عصبانی بوده 'ana_12345' رفته رو پروفایل من دو تا منفی اعتبار گذاشته و دلیلش رو هم نوشته "ادامه موضوع بی ربط با پیج "! حالا منظورشون چی بوده و کدوم موضوع رو دقیقآ میگن ؟! Smile
من فعلا توی این تاپیک فقط مینویسم که در اینجا هم صحبتهام نسبتا مورد توجه دوستان بوده Heart و اینجا هم که بچه حتی درمورد خواب و خیالاشون هم میگن ولی من چندتا پست کوچیک درمورد موفقیت نوشتم و هیچکدوم از مدیران هم تاحالا تذکری ندادن که حرفهام بی ربط هست!
فکرنمیکنید اگه بخوایم پیشرفت داشته باشیم باید بتونیم حتی نظرات غیرموافق رو هم لحاظ کنیم و احترام بذاریم؟حداقل ماهایی که تحصیلکرده های این مملکت هستیم! Exclamation
باآرزوی موفقیت

انصافا من که این کار رو نمیپسندم --- به هیچ وجه --منفی دادن و ... مدیران سایت چنین کاری نمیکنند .. حالا ایشون --- نمیدونم والله

محدودیت اعتبار دادن من پرشده واسه امروز ---فعلا نمیتونم... فردا خودم ۲تا میزنم تنگش که لااقل منفی نباشه و در جوابیه ایشون مینویسم نظرمو ....

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sir_ams - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ

سلام به همه دوستان مصمم و رقیبان پر تلاشBig Grin
خب، دیشب یه پست گذاشتم اما گفتم کاملش کنم و بعد بذارم که به درد آیندگان بخوره!Angel
---------------------------
زبان :۵۷/۷۸
مشترک : ۲۰ Angry
تخصصی مشترک : ۵۰
معماری ۲۷/۷۸
رتبه :امنیت ۲۶ تجارت ۵۲
---------------------------------
دوست خوبم آرتا هم گفت که تستایی هستن که آدم طمع و حرص برا زدنشون نداره و مطمئنه که درسته،اما یه دفعه یه نکته پنهان اما جالب داره!
من اولین آزمونم بود که میدادم و برای خودم تعیین کرده بودم که این آزمون میشه حد بالا ، یعنی از آزمون بعد رتبه بهتر از این بشه و نهایتا مثه همین بشهAngel

من دیروز این حرص رو کشتم و اگرچه یه سری تست ها رو شک داشتم (یعنی به احتمال ۶۰% میگفتم که فلان گزینه جوابه!) اما نزدم،کنار اون تستها علامت زدم و گزینه مورد نظرم رو کنارشون نوشتم و بعدش که اومدم و نگاه کردم دیدم که ۶تا از ۸تا تستی که اینکار رو کرده بودم،شکم درست بوده اما از این به بعد هم همینکار رو میکنمCool

زبان : به نظرم آسون بود و یه کم بیشتر دقت میکردم میشد ۸۰ به بالا زد(توی این درس هم ۶تا نزدم که در مورد همشون حدس هایی که زده بودم درست بودنDodgy)

اما در مورد مشترک:خودم توقع خیلی بیشتری داشتم آخه من گسسته رو اصلا نزدم و از ۱۲تای ساختمان و طراحی ۱۱تاش رو زدم اما کم دقتی باعث شد که تعدادیش غلط بشه!
مهندسی نرم رو هم دوره نکرده بودم و میتونم بگم هیچیش یادم نبود!
شبکه هم که ماشالا بعضی تستاش سخت بود اما من حال کردم،چون نه آسون بود که همه بتونن بزنن و نه اینقدر سخت که نشه جواب داد! یعنی یه کم کسی دقت میکرد میشد جواب داد.من ۳تا زدم که هر۳تاش درست بود و ۲تاش رو هم که شک داشتم توی پاسخنامه وارد نکردم.

تخصصی مشترک:پایگاهش جالب بود!اما من قسمتهای حفظیش رو مرور نکرده بودم و یه تست رو نشد که جواب بدمShy اما بازم باید کارکنم.
هوش هم که هلو بود اما بازهم بی دقتی و کامل نخوندن سوال تا آخر کار دستم داد و ۱ تست غلط شد! و اما سیستم عامل که سر جلسه که دیدمش یه کم نا امید شدم و گفتم نمیشه زدشونHuh اما یه نگاه به خودم انداختم و دیدم که ای بابا من که لباس رزم تنمه بذار برم یه رجزی بخونیم ببینیم چی میشه! وقتی رفتم جلو همچین که رجز خوندم ۴تاشون به پام افتادنو تسلیم شدن اما من ۲تاشون رو گذاشتم تو قسمت شکیات و نزدم! سوال اولش رو هم که خیلی ساده بود رو با بی دقتی تمام نزدم!

معماری : ۳تا زدم که ۲تاش درست شد ! از دست خودم ناراحتم که میتونستم بالا بزنم! اما توی قسمت سخت افزار معماری یه که ضعیفم! بهتره ابنجوری بگم که درست و با دقت نخوندمش!

پیشاپیش از همه اونایی که این پست رو میخونن،ممنونم.Heart

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ

سلام از دوستان کسی خبر نداره این رتبه هایی که تو کنکور آزمایشی میگیریم تو کنکور اصلی چه جوری میشن؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - shima_24 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ

بچه ها به نظرتون رو نقطه ضعف های ازمون های قبلیم کار کنم یا ۲۵% سوم رو شروع کنم بخونم؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mohammadali1990 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام از دوستان کسی خبر نداره این رتبه هایی که تو کنکور آزمایشی میگیریم تو کنکور اصلی چه جوری میشن؟

بستگی ب خودت داره و سعیت و ادامه دادن درسیدنت ... وگرنه معیار خاصی نیست خب

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام از دوستان کسی خبر نداره این رتبه هایی که تو کنکور آزمایشی میگیریم تو کنکور اصلی چه جوری میشن؟

شما هم دانشگاه صنعتی میرین فکر نمیکردم از بچه ها اونجا کسی اینجا باشه.آره ولی میشه یه تخمین زد البته منظورم پارسه

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mahi_24 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من که طبق معمول خراب کاری

زبان : ۳۵ ( خوبه تا حالا نخوندم!!)
ریاضی : ۰ (نتیجه ی زدن ۱۰ تا سوال)
مشترک : ۱۷
تخصصی : -۶ (تو ۳ تا آزمون حضوری همین شده)
...
ینی روحیه داغون در حد لالیگا!!!
میخوام زار بزنـــــــــــــــــــــــــم...

تا کی شکست؟؟...هر چی میخونم بد تر میشه!!!

منم دو آزمون قبلمو خیلی بد دادم و انم بخاطر منفی زدن بود.سعی کنید وقتی به جواب میرسید روی جوابتون فکر کنیدو ۱۰۰% مطمئن شید که درسته و همچنین خودتونو کنترل کنید برای زدن همه ی تست ها.مثلا من سر امتحان باخودم میگفتم تو اینقدر آمار خوندی باید تستاشو بزنی حتما.ولی به جوابی که در میوردم مطمئن نبودم و بعد توی پاسخنامه میدیدم اشتباهه!!
ولی اینبار اینکارو نکردم که خدارو شکر جواب داد و تراز و رتبم نسبت به قبل خیلی خوب شد
به این درصدا به شکل شکست نگاه نکنید.اینها واسه بیدار کردن ماست و اینکه به خودمون بیایم.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون رو نقطه ضعف های ازمون های قبلیم کار کنم یا ۲۵% سوم رو شروع کنم بخونم؟

من که ترجیح میدم ۲۵%سوم بخونم ولی هر شب ۲ ساعت هم واسه قبلیا وقت بذارم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  سلام
دیشب یه نفر که میگه خیلی عصبانی بوده 'ana_12345' رفته رو پروفایل من دو تا منفی اعتبار گذاشته و دلیلش رو هم نوشته "ادامه موضوع بی ربط با پیج "! حالا منظورشون چی بوده و کدوم موضوع رو دقیقآ میگن ؟! Smile

-!- منفی دادن من کاری به عصبانیتم نداشته . Smile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mohammadali1990 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام از دوستان کسی خبر نداره این رتبه هایی که تو کنکور آزمایشی میگیریم تو کنکور اصلی چه جوری میشن؟

شما هم دانشگاه صنعتی میرین فکر نمیکردم از بچه ها اونجا کسی اینجا باشه.آره ولی میشه یه تخمین زد البته منظورم پارسه

بله متاسفانه ..... خانم م.ف دیگه درسته؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  من فعلا توی این تاپیک فقط مینویسم که در اینجا هم صحبتهام نسبتا مورد توجه دوستان بوده Heart و اینجا هم که بچه حتی درمورد خواب و خیالاشون هم میگن ولی من چندتا پست کوچیک درمورد موفقیت نوشتم و هیچکدوم از مدیران هم تاحالا تذکری ندادن که حرفهام بی ربط هست!

۲- ادم باید انتقاد پذیر باشه من تا حالا برای کلیه پستای مربوز با موفقیت تو نه تنها سپاس بلکه تشکر ویژه هم کردم .همیشه نباید تعریف کرد یه حاهایی هم انتقاد هست حالا میشه سرش صحبت کرد . از نظر من شاید اون پست خیلی بی ربط بوده که مطمئنم پستهای مربوط به موفقیت و اینا نبود و موضوع چیز دیگری بود .

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  

بله متاسفانه ..... خانم م.ف دیگه درسته؟
اگه اول اسم و فامیلمو گفتین نه!!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ana_12345 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  فکرنمیکنید اگه بخوایم پیشرفت داشته باشیم باید بتونیم حتی نظرات غیرموافق رو هم لحاظ کنیم و احترام بذاریم؟حداقل ماهایی که تحصیلکرده های این مملکت هستیم! Exclamation
باآرزوی موفقیت

۳-موضوع انتقاد رو میام روی پیج خودت می نویسم که دلیلش چی بوده البته دلیلش رو گفتم گویا اشتباه برداشت شده .و این نظز شخصی من بوده. مگه فقط مدیران حق انتقاد دارن؟ در جامعه ازاد هر کس می تونه نظز خودش رو بگه حتی مخالف با نظر مدیر . دیگه توی یه سایت مجازی که می شه نظرات مخالف رو بدون ترس اعلام کرد.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mohammadali1990 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  من فعلا توی این تاپیک فقط مینویسم که در اینجا هم صحبتهام نسبتا مورد توجه دوستان بوده Heart و اینجا هم که بچه حتی درمورد خواب و خیالاشون هم میگن ولی من چندتا پست کوچیک درمورد موفقیت نوشتم و هیچکدوم از مدیران هم تاحالا تذکری ندادن که حرفهام بی ربط هست!

۲- ادم باید انتقاد پذیر باشه من تا حالا برای کلیه پستای مربوز با موفقیت تو نه تنها سپاس بلکه تشکر ویژه هم کردم .همیشه نباید تعریف کرد یه حاهایی هم انتقاد هست حالا میشه سرش صحبت کرد . از نظر من شاید اون پست خیلی بی ربط بوده که مطمئنم پستهای مربوط به موفقیت و اینا نبود و موضوع چیز دیگری بود .

به من ربطی نداره ولی بذارید نظرمو بگم:
انتقادو میشه پیام خصوصی داد ... نه اینکه تواعتبار منفی بدین-- بنظرمن اونجا مکان تشویق و مثبته . نه انتقاد ... البته هرکسی نظری داره و قابل احترامهSmile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Masoud05 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام از دوستان کسی خبر نداره این رتبه هایی که تو کنکور آزمایشی میگیریم تو کنکور اصلی چه جوری میشن؟

راستش بیشتر فقط میتونی نفاط قوت و ضعفت رو بفهمی و به برنامه مطالعاتیت نظم ببخشی والا رتبه هاش خیلی حاوی نکات مفیدی نیست .
در واقع رتبه کنکور آزمایشی با رتبه کنکور میتونه خیلی متفاوت باشه مثلاش هم راحت تو مانشت و تو مصاحبه پیدا میشه .
در واقع چیزهای جانبی هم مهمه

در مورد کنکور ازمایشی میشه علاوه بر موارد فوق ، مزایای زیر نیز اضافه کرد :

۱- توانایی سوئیچ بین دروس مختلف در زمانی مشخص . این خیلی مهمه که بتونید ذهن خودتون رو از یه درس به درس دیگه سر جلسه منتقل کنید

۲- استرس کنکور اصلی رو کم میکنید

۳- متوجه میشید که چه شکلی تقسیم زمان داشته باشید و چطور جلسه کنکور اصلی رو شروع کنید.

۴- تو جو بچه های کنکوری قرار میگیرد و خودتون رو ملزم میکنید که تلاش بیشتری کنید و تفکراتتون حول کنکور بچرخه