تالار گفتمان مانشت
اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Parva - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان
خواهشا صادقانه بگید، امیدوارم از این پست خوشتون بیادTongue
می نوشتم (ستاره‌ی شبم)

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mosaferkuchulu - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۲ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خواهشا صادقانه بگید، امیدوارم از این پست خوشتون بیادTongue
می نوشتم (ستاره‌ی شبم)

ین که دو کلمه استBig Grin
من می نوشتم خدا (فکر کنم بازم جوهر تهش مونده باشه)Tongue

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Parva - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ین که دو کلمه استBig Grin

بابا حیفه یه کلمه دیگه هم بنویس هرچند خدا تنهایی پر مفهومه
خودکار من جوهرش در حد دو کلمه بود برا اینکه مانشتی بودم بهم تخفیف خورد Angel

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mosaferkuchulu - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۲۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ین که دو کلمه استBig Grin

بابا حیفه یه کلمه دیگه هم بنویس هرچند خدا تنهایی پر مفهومه
خودکار من جوهرش در حد دو کلمه بود برا اینکه مانشتی بودم بهم تخفیف خورد Angel

آخه گفتین یک کلمه!اینجا همه مانشتی هستن!

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Parva - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ

منظورم بچه های بالا بودن بهم کفتن چون مانشتی هستی یه کلمه بیشتر بنویس
بابا عیب ندار من تصحیح می کنم یه کلمه( ستاره) Tongue

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - admin - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ

می‍نوشتم: مانشت

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mosavat - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۱ ب.ظ

من مینوشتم "حق"

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - arshad90 - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۲ ب.ظ

من مینوشتم: آزادی...

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - parsaNA - 04 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ

می نوشتم‌: " هیچ " Exclamation

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - **sara** - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ

می نوشتم:
سلام

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - hamidkhl - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ق.ظ

می نوشتم امید

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - javadjj - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ ق.ظ

من مینوشتم "علی(ع)"

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - ف.ش - ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۸ ق.ظ

مینوشتم
قبولی Big Grin

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - admin - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ق.ظ

اگه خودکار دومیم هم یک کلمه جوهر داشت می‍نوشتم: امید
بعدش می‍رفتم و خودکار سومی رو برمی‍داشتم می‍نوشتم:
دلم می‍خواد به مانشت برگردم. بازم به اون نصف ایران برگردم!
برم اونجا بشینم، در کنار سیمره بخونم از ته دل ترانه و شعر و هوره

خودکار سومیم جوهرش زیاده و حالا حالاها می‍نویسه!!
هوره: یک نوع شعر کردی است که مخصوص ایلام است و نمی‍توان به مضمون و منظور شعر پی برد. با این وزن: ووووو ههههههه اااااااا دوباره ووووو ااااااا ههههههه و همین طور میره جلو تا آخرش!

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - ۱۲۸qwi - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ

منم خودکارمو میدم به دکتر یک وقت حرفی تو دلش نمونده باشه Big Grin