تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mis masi - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ق.ظ

یکی تو خونمون هست که اونم داره واسه کنکور ارشد میخونه.ولی خیلی شل و اصلا تلاش زیادی نمیکنه .این باعث شده منم به اون نگاه کنم و تلاشمو کم کنم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - samaneh_aftab - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  ....
میخوام راهنماییم کنید که چه فصل هایی مهم تره

من یه توزیع موضوعی دارم برای ۵ سال اخیر سوالات ارشد هست ، حالا نمیدونم چقدردرسته ولی به ترتیب زیر فصول مهمش اینهاست :
گراف و درخت - روابط بازگشتی - منطق ریاضی وجبربول - تئوری اعداد - روابط وتوابع - ساختارهای جبری - مجموعه - توابع مولد
میشه اینجا هم بذارید؟من یکی دارم که تا سال ۸۹ را داره

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jafarir - 24 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سلام به همگی....
خسته نباااااااشید.... من امروز هیچی نخوندم بچه هااااااااااااااا.... چه اشترسی(استرس!) دارم! Big Grin
یه روز درس نمی خونم کلی عذاب وجدان میگیرم! آخرش یه روز خود کشی میکنم!
موفق باشید...
دوست خوبم یک دلیل اینکه میگن برنامه هفتگی خوبه اینه که اگه یک روزی نخونی یک روز دیگه جبرانش میکنی اگردوست داشتی برنامه ریزی خودما بهت میدم یک نگاه بکن،خودم که باهاش اصلا خسته نمیشم تازه راضی هم هستم با اینکه من سرکارهم میرم باز به همه درسام هم میرسم.
داشتن وحفظ روحیه خودش ۵۰درصد راه هست پس سعی کنید روحیه خودتون را ازدست ندید ودرهمه حالات بدونید موفق میشید.اگه یک روز حوصله ندارید کلا اون روز را استراحت کنید اشکالی ندارد به جالش روز دیگه بیشتردرس بخون.

سلام دوست عزیز، میشه ۱ هفته برنامه ریزی ایی که کردی رو بذاری تا ببینم شاید روش شما از روش من خیلی بهتر باشهSmile
ممنون

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها این درسته یا نه؟؟ به نظر من که درسته چون رابطه پایینیش که به عنوان پاسخ نوشتم برقراره! اما مقسمی گفته که این برقرار نیست! چرا؟

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4
سلام ، این که تابلو درستهSmile

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ

دوستان مهندسی نرم فصل مدیریت و تضمین کیفیت نرم افزار و فصل مدیریت پیکر بندی توی پرسمن "سالخورده نیست ؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - SaMiRa.e - 24 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  میشه اینجا هم بذارید؟من یکی دارم که تا سال ۸۹ را داره

بفرمایید :

[attachment=7782]

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 24 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستان مهندسی نرم فصل مدیریت و تضمین کیفیت نرم افزار و فصل مدیریت پیکر بندی توی پرسمن "سالخورده نیست ؟

چرا داره. از من به تو نصیحت، موقع خوندنش یه چشت به سالخورده باشه یه چشت به نسخه زبان اصلیش یا حداقل کتاب پوران. من سوتی های زیادی توی کتاب سالخورده دیدم که اگر اون قسمت سالخورده رو حفظ باشی بازم نتونی یک تست ساده ی اون قسمت بزنی.

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)mahak.k نوشته شده توسط:  لازمه برای شبکه فرکانسو یسری اعداد دیگرو بدونیم؟؟

آمدن چنین سوالاتی بعید است. اما باز هم بستگی به اعصاب طراح و همچنین وقایع اخیری که بر وی گذشته دارد. همچنین بیماری هایی همچون سادیسم و مازوخیزم هم بی تاثیر نمی باشد.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستان مهندسی نرم فصل مدیریت و تضمین کیفیت نرم افزار و فصل مدیریت پیکر بندی توی پرسمن "سالخورده نیست ؟

چرا داره. از من به تو نصیحت، موقع خوندنش یه چشت به سالخورده باشه یه چشت به نسخه زبان اصلیش یا حداقل کتاب پوران. من سوتی های زیادی توی کتاب سالخورده دیدم که اگر اون قسمت سالخورده رو حفظ باشی بازم نتونی یک تست ساده ی اون قسمت بزنی.

کلی شرمندتم اما میشه بگی این مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت فصل چندپرسمن؟ توی پوران به اسم مدیریت کیفیت و توی پارسه به اسم اطمینان مرغوبیت نرم افزار هستش اما من توپرسمن تو فهرستش پیدا نمی کنم . پرسمن " ویرایش ۷ " فصل مدیریت پیکر بندی رو هم توپرسمن پیدانمی کنم .

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  آخرین خبر:
تاهل (ازدواج کردن) پیش شرط استخدام در آموزش و پروش و جذب در هیات علمی دانشگاه شد! (در راستای سیاست های افزایش جمعیت)

کامنتی در موردش نمیدم! واقعا حرفی نمیتونم بزنم!!!

مجرد نمیتونه درس بده؟!!!!

:|
:|
: |
یه لینک معتبر ازش بدین ؟ کجا گفته ؟ البته اینجا تو این پیج نزارین . توی قسمت های دیگه مانشت یه لینک ازش بزارین . فکر نکنم همچیم چیزی باشه .

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  میشه اینجا هم بذارید؟من یکی دارم که تا سال ۸۹ را داره

بفرمایید :

دوستان واسه رشته فناوری اطلاعات ندارید؟ ممنون میشم بذارید
چقدر بچه های IT کمن امسال همه نرمن Big GrinCoolShy

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  میشه اینجا هم بذارید؟من یکی دارم که تا سال ۸۹ را داره

بفرمایید :

Big Grin کجا همه نرمن؟ همه سر سختن و دارن درس می خونن Big Grin
موفق باشید

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  [quote='samaneh_aftab' pid='143454' dateline='1352869602']
میشه اینجا هم بذارید؟من یکی دارم که تا سال ۸۹ را داره

بفرمایید :

هست تو مانشت بگردی پیدا میشه

هستــــــــــــــــــــــــــــــــــــیم مث مـــــــــــــــــــــرد---کیفیت مهمه Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Big Grin کجا همه نرمن؟ همه سر سختن و دارن درس می خونن Big Grin
موفق باشید
مررررررررسسسسسسسییییییی اون که بلللللهههه اما امسال انگار رقیبای ما کمترن Big GrinBlush

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ENGii - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  انقده نگین گلو درد...من یکی دارم ازش میمیرم...!!!
امروز با چک و لگد تونستم ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه سیستم عامل بخونم...
آزمون اینترنتی هم جالب بود...خوشمان آمد!!

سلام به دوستان عزیز!Big Grin
من یه راهکار برای گلو درد شما دارم تا خدایی نکرده بیش از این از درسا عقب نمانید،ولی اگه خدایی نکرده خودم گلودرد بگیرم حاضر نیستم از این راه استفاده کنم دلیلش رو آخر میگم.حالا اون راهکار چیه؟پیاز رو پوست میکنی میزاری رو شعله پخش کن،زیرشو روشن میکنی با شعله پایین،وقتی داره کبابی میشه خوب بچرخونش تا تمام اطرافشم خوب حالت کباب پز بشه بعد لایه ی روییش رو که تقریبا سوخته جدا کن وبقیش رو بخور.پدر من که از این روش استفاده کرده جواب داده.حالا دلیل من برای استفاده نکردن:من از پیاز متنفررررررررررررررررررررررررم!!!!!!!! Confused

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  کلی شرمندتم اما میشه بگی این مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت فصل چندپرسمن؟ توی پوران به اسم مدیریت کیفیت و توی پارسه به اسم اطمینان مرغوبیت نرم افزار هستش اما من توپرسمن تو فهرستش پیدا نمی کنم . پرسمن " ویرایش ۷ " فصل مدیریت پیکر بندی رو هم توپرسمن پیدانمی کنم .

دشمنت. این سه فصل فصلهای هفتم هشتم و نهم پرسمن ویرایش پنجم هستش و از اونجایی که ویرایش هفتم تغییر کرده اینا توش نیست. معمولا میگفتن ویرایش پنجم بگیرین چون با سر قصل ها مطابقت داره.

موفق باشی

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ

اگر همینجوری بخوام ادامه بدم یه سال دیگه واسه کنکور آماده میشم!!

ولی ولی اگر با همون انرژی که مهر ماه خوندم ادامه بدم حداقل به کنکور امسال میرسم Big Grin

با ارزوی موفقیت برای همه مانشتی ها Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahak.k - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  

بفرمایید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.