تالار گفتمان مانشت
میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - rainy - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان، یه سوال داشتم اینکه:
دانشگاه آزاد برای دانشجوهای ممتازی که معدلشون بالاست،آئین نامه ی تخفیف شهریه داره؟ ممکنه بعضی واحدای آزاد تخفیف بدن ولی بعضیاشون نه؟

تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - narges_r - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

فکر میکنم برای این مورد تخفیف بدن
یکی از موارد دیگه تخفیف اینه که دو نفر از یک خانواده باهم در دانشگاه ازاد دانشجو باشن و مورد دیگه هم اینه که والدین یا همسر عضو هیات علمی دانشگاه ازاد باشه

تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - diligent - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ

میتونید آیین نامه دانشگاه آزاد رو هم مطالعه کنید. یه سرچی بزنید.

RE: تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - rainy - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  میتونید آیین نامه دانشگاه آزاد رو هم مطالعه کنید. یه سرچی بزنید.

من رفتم سایت سازمان مرکزی ولی چیزی دستگیرم نشد،تو آئین نامه های توی سایت که چیزی نبود. برام مهمه که بدونم چقد تخفیف میدن.چون شهریش واقعا زیاده

RE: تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - narges_r - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)rainy نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  میتونید آیین نامه دانشگاه آزاد رو هم مطالعه کنید. یه سرچی بزنید.

من رفتم سایت سازمان مرکزی ولی چیزی دستگیرم نشد،تو آئین نامه های توی سایت که چیزی نبود. برام مهمه که بدونم چقد تخفیف میدن.چون شهریش واقعا زیاده

نهایتا ۱۰ یا ۱۵ درصد
من تو تمام ترمها بیشتر از این نتونستم تخفیف بگیرم
بعضی ترمها هم ۵درصد

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - ali1391 - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ق.ظ

لطفا هر کی اطلاع داره اعلام کنه؟

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - Bache Mosbat - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ

برای ورودی های ۸۹ که ۸۸۰ تومن شهریه ثابت ۵۷ تومن شهریه واحد های نظری و حدود ۹۰ تومن واحد های عملی بود تا جایی که یادمه.
با ارشد شبانه سراسری تقریبا یک قیمت هست. شبانه کمی گرونتر.

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - happyfeat - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ

به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - ali1391 - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ما که جدولی ندیدیم!!

RE: میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - happyfeat - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)ali1391 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

ما که جدولی ندیدیم!!

تو لینک زیر یه عکس قرار داره که شماره خورده . توی عکس های شماره ۱ به بعد جدول شهریه ها قرار داره

RE: میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - ali1391 - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)ali1391 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  به عکس های خبر زیر نگاه کنید همه چیزش معلومه میتونید محاسبه کنید

ما که جدولی ندیدیم!!

تو لینک زیر یه عکس قرار داره که شماره خورده . توی عکس های شماره ۱ به بعد جدول شهریه ها قرار داره

ممنون ولی چیزی از شهریه ثابت ننوشته بود.

آیا شهریه ثابت نسبت به سال پیش افزایش داشته؟؟؟؟؟؟؟

RE: تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - rainy - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  نهایتا ۱۰ یا ۱۵ درصد
من تو تمام ترمها بیشتر از این نتونستم تخفیف بگیرم
بعضی ترمها هم ۵درصد
پس با این وضع تقریبا هیچی تخفیف نمی دن، ۵درصد ۲میلیون خیلی کم میشهSad
ولی من فکر میکردم کمه کمش ۳۰ درصدو بدن، یادمه یه خبر تو اینترنت دیده بودم شایدم مال لیسانس بوده

تخفیف شهریه برای دانشجوهای ارشد؟؟! - yasemi - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

یه سوال به این سادگی و این همه منفی !

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - mehdi67ma - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ

شهریه ثابت سال ۹۰ یک میلیون بیست هزار تمن

سال ۹۱ شهریه ثابت یک میلیون و هفتادو دو هزار تمن فقط ۵۲ هزار تمن گرون شده

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و تخفیف شهریه - arminjahan - 07 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ

چقدر وام میدن؟؟ شهریه آزاد خیلی سنگینه