تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mahdieh1 - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ

سلام لطفا لینک سوالات کنکور ۹۲ و ۹۱ و ۹۰ مهندسی کامپیوتر با پاسخنامه تشریحیشو اگه دارین بذارین هرچی میگردم پیدا نمیکنم حتی تو سرچ مانشت هم زدم پیدا نکرد.

سلام لطفا لینک سوالات کنکور ۹۲ و ۹۱ و ۹۰ مهندسی کامپیوتر با پاسخنامه تشریحیشو اگه دارین بذارین هرچی میگردم پیدا نمیکنم حتی تو سرچ مانشت هم زدم پیدا نکرد.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

دلمو به حالش میسوزه. واقعا خیلی درد کشیده و غصه خورده.
طراح سوال آمار پارسه رو میگم
این بنده خدا تو جوونی یه بسته تخم مرغ شش تایی تاریخ انقضا گذشته بهش انداخته بودند ، در حدی این ناراحت بوده از این جریان که هر سال یکی دو بار این سوال رو تو پارسه میده
فکر کنم اگه یه شونه تخم مرغ مجانی بهش بدیم دیگه از سال بعد این سوالو تکرار نکنه

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ

اگه من رو همروندی و حافظه مجازی و مباحث منطق هوش و پیچیدگی زمانی و بازگشتی طراحی مسلط شم تقریبا هیچ غمی ندارم Smile)

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ

تخصصیم تا اینجا محک جدی نخورده... آزمونای مدرسان خیلی تخصصی هاش ضعیفه...

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  اقا من نمیدونم چرا این حساب رابطه ای رو دوست ندارم بخونمش
به نظرتون ممکنه ازش تو پایگاه سوال بیاد ایا بخونمش؟

منم نخوندم خیلی حس تنفر دارم نسبت بهش نمیدونم چرااااااا؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

بچه ها شما چند دور خونیدید؟؟؟
من ناراحتم خب
اصلا درس نمیخونم
نمیدونم چم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Huh Huh Huh Huh Huh Huh

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - zoltrix_66 - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دوستان ایشالله با تلاشی که کردین و توکل بر خدا، آزمونتون بهترین روز و خاطره باشه براتون و بعدش ی دل سیر استراحت و تفریح کنید.
هدفم از ورود به این تایپیک ی سوال بود گفتم اینجا بپرسم شماها بیشتر در جریانید شرمنده اگه جاش مناسب نیست:
دنبال جروه های پارسه یا موسسه های دیگه ترجیحا (پارسه) هستم برای کنکور ،که فکر کنم این جزوه ها هم خلاصه هستند. یا همون جزوه های دستنویس یا غیر دستنویس... اگر میشه ی آدرسی لینکی چیزی برای پیدا کردن این pdf ها بدین من ببینم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ

امروز یه ۱۵ میلیونی از یجا رسید رفتیم خرجش کردیم نشد اصلا درس بخونم یه روز آوانس برا رقباBig Grinولی پول عجب چیزیه و چقدر پولدرای حس خوبیه خوشبحال پولدارا راحت خرج میکنن من از صب هر چی حساب میکنم کم میارم یا زیاد فکر کنم باید جمع و تفریقا از اول ابتدایی بیامBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - bermoda14 - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  سلام لطفا لینک سوالات کنکور ۹۲ و ۹۱ و ۹۰ مهندسی کامپیوتر با پاسخنامه تشریحیشو اگه دارین بذارین هرچی میگردم پیدا نمیکنم حتی تو سرچ مانشت هم زدم پیدا نکرد.

می تونی تو لینک زیر که مربوط به پورتال ماهان ثبت نام کنی بعد کنکور ۹۱ و ۹۲ با حل تشریحیش مطابق با رشته ثبت نام یتو دانلود کنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  امروز یه ۱۵ میلیونی از یجا رسید رفتیم خرجش کردیم نشد اصلا درس بخونم یه روز آوانس برا رقباBig Grinولی پول عجب چیزیه و چقدر پولدرای حس خوبیه خوشبحال پولدارا راحت خرج میکنن من از صب هر چی حساب میکنم کم میارم یا زیاد فکر کنم باید جمع و تفریقا از اول ابتدایی بیامBig GrinBig Grin

شما که ۱۵ میلیون همین طوری واستون میرسه یه روزه هم خرجش میکنین دیگه واسه چی درس میخونین؟!TongueShy

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - lotus - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  سلام لطفا لینک سوالات کنکور ۹۲ و ۹۱ و ۹۰ مهندسی کامپیوتر با پاسخنامه تشریحیشو اگه دارین بذارین هرچی میگردم پیدا نمیکنم حتی تو سرچ مانشت هم زدم پیدا نکرد.

از این لینک استفاده کنید

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 27 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  امروز یه ۱۵ میلیونی از یجا رسید رفتیم خرجش کردیم نشد اصلا درس بخونم یه روز آوانس برا رقباBig Grinولی پول عجب چیزیه و چقدر پولدرای حس خوبیه خوشبحال پولدارا راحت خرج میکنن من از صب هر چی حساب میکنم کم میارم یا زیاد فکر کنم باید جمع و تفریقا از اول ابتدایی بیامBig GrinBig Grin

علم تو فقر هست! هیچ کدوم از ما که درس میخونیم بچه مایه دار نیستیم! که اگه باشیم و اینطوری درس بخونیم کارمون کمتر از حماقت نیس!! با ماهی ۵ میلیون حقوق دادن میشه خوشکل ۶-۷ تا از ماها رو سرکار گذاشت !!!!و ماهی ۵ تونم سود کرد حتی اگه طرف سواد نداشته باشه!!! نمونش فت و فراوون!!

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - tarane1992 - 27 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

دوستان این دو تا سوال سیستم عاملو نگاهی بندازن ممنون میشم.
جوابش کمه....Shy

خدایا برای همه چیز سپاسگذارم.

دوست گلم تو لایق به اوج رسیدنیتو لایق بهترین چیزهایی

پس دست بکار شو شروع کن همین الان باور کن از

همین الان می تونی به اوج برسی به بینهایت برسیمهم نیست

که تا الان چی کار کردیاز الان برای آینده ی پاک و زیبا و

پر از آرامشت قدم بردارقدم بردار...شروع کن...حرکت کن

روز به روز با انرژی بیشتر حرکت کن...تلاش کن...تو اومدی

که به اوج برسی پس از همین الان شروع کن

باور کن می تونی..حتما می تونی...باورکن می تونی

تو لایق به اوج رسیدنی پنجره ی اتاقت رو باز کن و نفس

عمیق بکش...نفسی پر از انرژی مثبت...پر از آرامش و شادی...

پر از زیبایی...پر از احساس خوب

"تو لایق به اوج رسیدنی"

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ

۱۵ میلیونی از کجا میرسه ؟ ما هرچقد منتظرش بودیم نرسید بعدا خبرش رسید پشیمون شد تعقیر مسیر داد پس نگو به شما رسید

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

اتفاقا دیروز یکی از آشناها زنگ زده بود ، سایت برای شرکتش می خواست ، میگفت تا ۵ تومن میتونه هزینه کنه.اجبارا دست رد ب سینش زدم ، ب خاطر کنکور لعنتیAngry

خدایا یعنی بعد کنکور هم همچین کیس هایی گیر میاد؟Blush

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  امروز یه ۱۵ میلیونی از یجا رسید رفتیم خرجش کردیم نشد اصلا درس بخونم یه روز آوانس برا رقباBig Grinولی پول عجب چیزیه و چقدر پولدرای حس خوبیه خوشبحال پولدارا راحت خرج میکنن من از صب هر چی حساب میکنم کم میارم یا زیاد فکر کنم باید جمع و تفریقا از اول ابتدایی بیامBig GrinBig Grin

۱۵ میلیونی از کجا میرسه ؟ ما هرچقد منتظرش بودیم نرسید بعدا خبرش رسید پشیمون شد تعقیر مسیر داد پس نگو به شما رسید
بابا من که در آمد ندارم به حساب بابام مطالباتشا ریختن یه عالمه قرض و... داشتیم بقیشم ال دی دی ۵۰ اینچ و... شد من مسئول مالی بابامم همیشه به خودم ۵۰۰ داد دستش درد نکنه واقعا خوشبحال اونا که از هوا پول براشون میاد اما پول فقط حلالش خوبه فقطHeart