تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - sahar_rostami2 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  کسایی که توو این تاپیک الکی بهم منفی میدن به زودی حق رای ازشون گرفته میشه

من منفی ندادما! ولی شاید با نظرتون مخالفن که منفی میدن! منفی معنیش همینه دیگه ، چرا باید حق رای ازشون چون به شما منفی دادن گرفته شه؟ بازم میگم من منفی ندادما ! سوتفاهم نشه! Big Grin

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  دیگه این تاپیک فک کنم باید اسمش عوض شه! "گروه درسی آبان " اصلاً درخورش نیست الان! Big Grin
:whistle:

دوستم به نظرت اگه امسال ریاضی کم بزنیم تاثیرش زیاد میشه؟ریاضی ضریب دو بودنی تاثیرش زیاد بوده الان به نظرت چطور میشه؟ Huh

راستش من فک میکنم بقول یکی از دوستان مانشتی , شما فک کن ضرایب هیچ تغییری نکرده فقط ضریب زبان ۲ برابر شده!
ریاضی باید مث سالهای قبل تاثیر داشته باشه, ولی خب هیچیو نمیشه پیش بینی کرد!Smile
اینایی هم که گفتم فقط حاصل دو دوتا ۴تا کردن خودم بود و خواستم ج دوستمونو بدم,
الان بقیه نیان نگن شما هوشیا, شما نرم افزاریا ... شما کامپیوتریا!!!! ماشاالله یجوری هم میان میگن انگار دعوا داریم باهم! Dodgy
انگشت اتهام به سمت ما میگیرن!

گروه درسی آبان ماه - baranian_123456 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ

به خدا یه کاری بکنین اثم سازمان بازرسی رو بفهمن فکر کنم بترسن .نظرتون.

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ

دقیقا دقت کردین این تایپیک شامل موارد زیر میباشید
منابع همه ی دروس
مشاوره کنکور
هر چی دلت میخواد بگو
و...
به جای اینکه چند تایپیک بخوانید این تایپیک را چند بار بخوانید D;

گروه درسی آبان ماه - mehrana_m - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ

سلام.
یعنی میخواین توی دوتا گروه شرکت کنین تا ببینین چی میشه هفته بعد؟
یعنی همه دسته جمعی یه پولی بریزیم تو جیب سازمان سنجش؟

حالا فکر کنین من تو گروه کامپیوتر شرکت کردم برای شبکه...
دیگه دوتا گروه هم نزنم
اگر تصمیم بگیرن شبکه رو ببرن زیر گروه آی تی من باید چه کار کنم؟؟؟

خب تا قبل از تموم شدن ثبت نام جواب درست و بدن آدم بدونه چه کار کنه؟

یه دفعه میشینن تصمیم میگیرن و اجرا میکنن.
هیچی رو هم در نظر نمیگیرن
نمیگن طرف کلی خونده تا حالا
حالا ما سرنوشتش و کلن تغییر میدیم

گروه درسی آبان ماه - baranian_123456 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

من معذرت خواهی کردم.الانم ۵ تا دروس کامپیوتر رو گرفتم تا اونجا تو رشته شما بشم رقیب سرسخت شما.من از مخاطب خاصم عذر خواستم که اون بنده خدا هم بخشید.

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  الان چع هجومی میاد سمت گرایش it و تجارت!!!همون یه ذره شانسی هم که داشتیم رفت رو هوا!بالاخره کیا شبکه قبول میشن بچه های it یا نرم افزارها????

مگه رمال داریم تو مانشت؟ Big Grin Big Grin

گروه درسی آبان ماه - iammiti - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ

Smile)) گروه درسی هم گروه درسی های قدیم
من از اولم هوشو دوس داشتم :ایکس

RE: گروه درسی آبان ماه - mfathizade - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من امروز رفتم وزارت گفتن شاید تبصره بدن
پاشید بوید همگی نزارید زندگیمون تباه شه

صحبت کنید، کمک کنید سازمان دهی کنیم همه بچه ها جمع شن تا دیر نشده بریم وزارت خونه اعتراض کنیم.

گروه درسی آبان ماه - pesaredelsokhte - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ

بچه ها یه سوال داشتم ازتون

من الان کلا ۵ واحدم مونده این ترم که شامل یه درس ۱ واحدی + پروژه و کاروزی هست که تا بهمن فکر کنم تموم بشه .

این فرمی که برای دانشجویان سال آخر کارشناسی هست رو باید حتما ۲ تا کپی بگیرم و ببرم دانشگاه تائید کنه ؟

معدلم الان چجوری حساب میشه ؟

اگه این ترم خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد و مجبور شم یه ترم دیگه بخونم جریان چی میشه ؟

یکی میشه راهنمایی کنه منو ؟

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ

من هم همین الان ثبت نام کردم.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار.

+الهی به امید خودت...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  معدلم الان چجوری حساب میشه ؟

اگه این ترم خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد و مجبور شم یه ترم دیگه بخونم جریان چی میشه ؟
پارسال چن روز مونده به کنکور که میشد معدل رو ویرایش کرد
ولی اگر نشه ملاک همین معدل فعلی شماست که تو همون فرم هم مینویسید.

،

اگه فارغ التحصیل نشید خب یه ترم دیگه میخونید.
مهم اینه در صورت قبولی تا شهریور فارغ التحصیل بشید که بتونید برید ثبت نام.

گروه درسی آبان ماه - jparisa - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ

اصلا چرا باید سال دیگه هم رشته ایتی به این روز بیفته؟
اینجوری استرسمونم زیاده اگه امسالم وضع عوض بشه باز سال دیگه هجوم همه رو تجارته و با این رقابت و ظرفیت کم احتمال قبولی واقعا کمه

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  این فرمی که برای دانشجویان سال آخر کارشناسی هست رو باید حتما ۲ تا کپی بگیرم و ببرم دانشگاه تائید کنه ؟
معدلم الان چجوری حساب میشه ؟
یکی میشه راهنمایی کنه منو ؟
بله باید دوتا بگیری مثل گواهی اشتغال به تحصیل میگیری دانشگاه یکی هم برای خودش میزنه و نگه میداره اینم همونجوریه یکی را دانشگاه برای خودش نگه میداره،البته من خودم که برم رییس نبود(جدید عوض شده و حق امضا به هیکس نداده)گفت نیست بعد گفت مهم نیس نمیخواد حتما لازم نیس پر بشه برو اگه قبول شدی بیا ما همون موقع پر میکنیم ، ولی من هفته ای ۲روز کلاس دارم میبرمشون تا رییس بیادTongue
فعلا طبق معدلی که الآن وارد کردی ولی باز موقع توزیع کارت ورود به جلسه باز میشه و باید معدل جدید را وارد کنی.
شما تا ۳۰/۶/۹۴ باید فارغالتحصیل بشی
کردم دیگهBig Grin

گروه درسی آبان ماه - leilaeb - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ

بچه ها من اصا تو مود زبان نیسم ...چیکار کنم Sad
از دروس مشترک فقط منطقی و نظریه و ساختمان میخونم
از دروس تخصصی هم الگوریتم و پایگاه و طراحی زبان
از ریاضیا شااید محاسبات رو بخونم
با این اوضاع میشه امیدی هم داشت ؟؟؟؟

گروه درسی آبان ماه - sa.ghasemi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ

باور کنین نه بخاطر این ناراحتم که شبکه حذف شده وامکان قبولی ام کمه نه فقط بخاطر این ناراحتم که کشور ماایران ما به مهندی اس تی شبکه وامنینپت نیاز داره نه به این همه رشته های الکی که بودجه میدن اخرشم معلوم نیست چی بشه ایران ما به مهندس امنیت نیاز داره نمیدونم امیدوارم دلیل قانع کننده ای داشته باشن