تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ

ای خدا بگم چیکارت نکنه سنجش
این نتایج رو بذار من گریه هام رو بکنم و یه کمی احساس بدبختی کنم و بعدش تموم بشه این حس های مزخرف
زندگیم فلج شده از دیروز :| :| :|
سابقه نداشته من حتی حوصله فیلم دیدن هم نداشته باشم و اعصابم هم در حد صفر! کسی یه چیزی میگه سریع عصبانی میشم. :| :| :|

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hatame - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ

ساعت نزدیکه دههههههههههههه... چرا نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا قول میدم امشب همین که چشامون گرم شه از همه جا اس میاد که جوابا اومد....
کلا نمی تونن مثله ادم جوابارو اعلام کنن.......

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - software94 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ

اگه نیومد شب با خیال راحت بخوابید,بچه ها به هرحال فردا میاد ومیبینید,استرس نگیرید زیاد ,انشالله فردا همه شاد هستید.[/php]

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ

دو دسته شدیم، یه سریا این تاپیک میحرفن یه سریا تاپیک تاریخ اعلام نتایج، مجلس بی ریاس بیاین همینجا خب

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - IT93 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ

اومد
نیومد
زیاد بهش فک نکنید بلاخره میاد. این نیز بگذرد
چیزی میمونه نتیجه هست...

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sepehr . kh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ

چیکااار دارید نتیجه ها بیاد؟؟ گیریه کنیم فغااان بکشیم...
داریم اینجا گپ میزنیم
جک میگیم...
فردا اینموقع میگیم با رتبه ۱۴۸ کجا میاریم، همش استرس

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nima88 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ

منو اهدافم و آیندم و آرزوهام الان دستامون زیر چونه هامون خیره شدیم به سایت تا تکلیفمون روشن بشه.لعنت به این لحظات بلاتکلیفی [تصویر:  354058_boredsmiley.gif]

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - maryam.raz - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ فردا سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ منتشر می شود.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم شده است و کارنامه کلیه داوطلبان فردا سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: دفترچه انتخاب رشته از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

توکلی اظهار داشت: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند ضرورت دارد بر اساس برنامه از روز چهارشنبه پس از دریافت دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی و اطلاعیه های سازمان سنجش نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل از کدرشته های امتحانی مجاز اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از روز دوشنبه ۲۸ تا پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه به سایت سنجش مراجعه کنند و فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل کنند. پس از تایید کد رشته های انتخابی کد ۱۵ رقمی در به داوطلب داده می شود و در غیر اینصورت انتخاب رشته تکمیل نخواهد بود.
منبع:http://www.mehrnews.com/service/University-Howzeh

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sepehr . kh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  به نظرم رتبه های خوب الان از خودشون مطمن هستند و شاید ذوق زدگی که می خوان در برابر خانواده دلشته باشن رو بارها با خودشون تمرین کردند. عده ای دعا می کنند که رتبه شون در رنجی قرار بگیره به دانشگاههای تاپ برن. عده ای حدود رتبه های ۱۵۰ تا ۲۰۰ دعا می کنن رتبه شون لا اقل به شبانه های تهران بخوره. بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ به روزانه های شهرستانهای بالا مثل اصفهان و شیراز و فردوسی فکر می کنن و الی آخر. خلاصه شما هم نظرتون و علاقه تون و رتبه ای که حدس می زنید رو بفرمایید.
من که فقط دارم دعا می کنم درصدام همونی باشه که خودم حساب کردم Sad اخه سال پیش پاسخنامه ام که سنجش زد دیدم با اینکه مهندسی نزده بودم اما تو پاسخنامه پر شده ظاهرا جوابارو جابجا زده بودم و این باعث شده بود هم زبان و هم ریاضیم منفی شه Sad((((((( اصلا نمیدونم انتظار دیدن چه رتبه باید داشته باشم Confused
خدایا واقعا نمیدونم با چه رویی تو صورت خانواده نگاه کنم .... یا ستار العیوب

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)sara00 نوشته شده توسط:  من فقط ازین تیتر " کاردانی فنی و حرفه ای " حالم داره بهم میخوره یا شماها هم اینجورین؟

من حالم از کل سایت داره بهم می خوره Tongue

این همه این لینکا دیدید، به پیوسته بودنش دقت نکردید! ;-) کاردانی فنی حرفه ای پیوسته

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nedamoeini20 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ

خدا بگم چیکارشون کنه مردییییییییم :-( ساعت ده شد پارسال که خوب نداده بودیم ساعت شش عصر روز قبل جوابا رو سایت بود

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ

آقا یه حمله انتحاری بزنیم به سایت سنجش بلکه پهنای باند کم بیارن بزنن Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nima88 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ب.ظ

بچه ها یه صلوات واسه موفقیت مانشتی ها همین الان بفرستین زحمتی نداره اما بی جواب نمیمونه.یالا

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Relax Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - yasmin.jll - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ

بابا چه وضعیه من دل و روده ام داره میاد تو حلقمSad