تالار گفتمان مانشت
روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - MSZ - 31 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  ...
...

مرسی از راهنماییتون . همین حقیقت رو ادامه بدم یا برم کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان که توی پست های بالا دربارش توضیح داده شده رو گیر بیارم ؟ شما که وضعیت مشابه من داشتین کدوم رو برام پیشنهاد می کنین . البیه تنن بام رو هم دارم اما یه جوری کتابش . یه PDF FOROZAN به زبان اصلی هم دارم . خوبه . اما این مدولاسیون رو ازرو فروزان هم نفهمیدم. حالا کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان رو هم بگیرم در کنار حقیقت بخونم .؟ کمکم می کنه ؟

ملکیان رو برای مباحث آخر کتاب حقیقت بخونین
ولی مدولاسیون رو حقیقت نسبتا خوب گفته، فقط کمی باید تکرارش کنین و فرمولاشو حفظ کنین.
من خودم اون فصل رو ۳ یا ۴ بار خوندم که کاملا برام جا افتاد

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - phoenix.softeng - 01 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)phoenix.softeng نوشته شده توسط:  فصل آخر کلا فرق داره و یه سری قسمت ها هم اصلاح شدن
این طور نیست
دو فصل آخر هر کدوم در حد ۲-۳ صفحه تغییرات خیلی سطحی داشتن
اکثر غلط های پارسال، در کتاب امسال هم باقی مونده

کلا خیلی خیلی بیشتر از اینا انتظار میرفت که کتاب تغییرات داشته باشه، ولی ظاهرا قبل از چاپ این کتاب حتی یک بار هم خونده نشده!!! چون بعضی جاها نه تنها اصلاح نشده، کمی بدتر هم شده! بعضی از لغت های غلط کتاب پارسال رو حذف کردن، ولی لغت درست رو جاش نذاشتن و همین طور خالی مونده!!! همون قدری که میشد از لغت غلط فهمید که جمله چی میگه، الان همونم نمیشه فهمید دیگه!!!

من هنوز نخریدم اما اینطور گفتن!پس اگه قبلی رو داریم نخریم دیگه؟!
البته یکی از اشتباهات رو خودم دیدم که اصلاح شده اما با این حرفها در مجموع خرید مجدد زیاد به صرفه نیست...

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - shima_24 - 08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

اشکالای شبکه مو اینجا میتونم مطرح کنم؟

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - Helmaa - 09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  اشکالای شبکه مو اینجا میتونم مطرح کنم؟

اگر اشکالتون سوال درسی هست که تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بپرسید ،اگر هم درباره نحوه مطالعه این درس هست که تو همین تاپیک مطرح کنید.Smile

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - pita - 09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ

کتاب شبکه گارسیا فصل ۳ رو دارم می خونم سخته Confused فرمول زیاد داره . نمی فهمم A(f) اینا....تو شکلا فهمیدنش برام سخته.

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - white bird - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ

دوستان کتاب شبکه دکتر حقیقت چند فصلش مثل ملکیان نیست؟

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - Mohammad-A - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ

لایه‌های انتقال، پیوند داده٬ شبکه و اگر اشتباه نکنم بخش‌هایی از شبکه‌های سیار٬ جزء کتاب دکتر ملکیان هست.
بقیه‌ی بخش‌ها مثل لایه‌ی فیزیکی کتاب حقیقت خوب توضیح داده و مثال‌ها و تست‌های خوبی هم آورده

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - pita - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

من امروز فصل ۴ گارسیا رو شروع کردم. سعی می کنم که تا اول مهر تمومش کنم که دور دوم شروع کنم اما بعید می دونم تموم بشه تا اون موقع- تمام فصول گارسیا برای کنکور باید خونده بشن؟

ترکیب گارسیا با پارسه می تونه کافی باشه یا حتما باید ملکیان هم خونده بشه؟چندین دور ملکیان رو بخونم بهتره یا گارسیا رو؟(کتاب ملکیانو اصلا نخوندم تا حالا)

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - ania_13 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ

دوستان کسی خبر داره دکتر حقیقت کتاب شبکه شونو اصلاح کردن یا نه؟ اگر آره چه فصلایی؟

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - RadMan - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ

سلام
پارسه مشهد این کتاب حقیقت رو نداد به ما، چیکارش کنم؟Big GrinBig GrinBig Grin
حالا من همه کتابای پارسه رو از سال های پیش دارما بازم میگه همش باهم !!!

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - sadaf... - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  خب یه امیرکبیری جوانمرد بیاد بگه آخرین رفرنس شبکه تو امیرکبیر چی بوده؟

با تأخیر خیلی زیادی میگم ولی شاید یکی لازمش شد! الان تو امیرکبیر راس تدریس میشه.

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - pita - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

چه بد. من وسطای کتاب گارسیام. الان دوباره شروع کنم به خوندن راس؟شبکه حقیقت هم شباهت زیادی به گارسیا داره. پس من چی بخونم.؟

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - sadaf... - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  چه بد. من وسطای کتاب گارسیام. الان دوباره شروع کنم به خوندن راس؟شبکه حقیقت هم شباهت زیادی به گارسیا داره. پس من چی بخونم.؟

نه در واقع اونجا مخلوطی از هردوش درس داده شده اگه واستون مهمه. اونجا دو درس شبکه۱ و شبکه ۲ هست که توی شبکه یک مخلوطی از هردو( بعضی فصل ها از راس(۴ فصل اول راس) و بعضی فصل ها از اون یکی که بیشترش میشه گفت راسه) درس داده شده و تو شبکه ۲ فقط از گارسیا.

RE: روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - white bird - 03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)RadMan نوشته شده توسط:  سلام
پارسه مشهد این کتاب حقیقت رو نداد به ما، چیکارش کنم؟Big GrinBig GrinBig Grin
حالا من همه کتابای پارسه رو از سال های پیش دارما بازم میگه همش باهم !!!
باز خوبه که از سال های قبل دارید من که هر چی میگردم نیست
به غیر پارسه کدوم کتاب شبکه خوبه؟هم درسنامه هم تست؟
چاپ سال های ۸۸ ۸۹ ۹۰ پارسه فرقی با هم دارند؟

روش درست درس خواندن از صفر (شبکه های کامپیوتری) - mammad_asir - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ

سلام کسی واسه فصل های اول (لایه فیزیکی)ویس خوب نداره؟حقیقت یا هر چی؟