تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hadi_m - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها لطفا نظرتون رو در مورد این برنامه ریزی بگید:
شهریور و مهر: مطالعه آزاد دروس و آشنایی
آبان و آذر: حل تمرین و آشنایی با تست و مرور
دی و بهمن: شبیه سازی کنکور و رفع اشکال

به نظر من که عالیه؟
حالا نظروتون رو نسبت به این برنامه بگید.
از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ضهر سر کار
۱۲ تا ۳ استراحت و اگر بشه یه چنتا جمله خوند
۳ تا ۷ شب بازم سر کار
۸ شب تا ۱۲ برنامه ریزی واسه درس خوندن
۱۲ تا ۵ صبح هم خواب
به نظرتون امیدی به زنده ماندن هست ؟Big GrinTongueSmile

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - si.mozhgan - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ ب.ظ

سلام
من تازه شروع کردم به برنامه ریزی! فردا و جمعه هم که مسافرتم پس از شنبه شروع میکنم. اما شما سه ماهه که شروع کردین: دی البته من آی تی هستم . اما اینجا انگار همه کامپیوتری هستن. تا ده مهر سعی میکنم منبع های مهم رو بخونم و رو درسهایی که مشکل دارم تمرکز کنم.از دهم به بعد طبق برنامه‌ی آزمون پارسه میرم و کتابهای کنکور و تست و منبع (برای رفع اشکال و مفهومی خوندن) رو می خونم. امیدوارم امسال همگی دوستانی که زحمت می کشن موفق شن.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Helmaa - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  به نظر من که عالیه؟
۳ تا ۷ شب بازم سر کار
۱۲ تا ۵ صبح هم خواب
اگر بتونید از مهر تا بهمن ۳ تا ۷ شب رو کار نکنید خوب میشه ،یا اینکه یه سره از صبح تا ۲ سر کار باشید.
موفق باشید.

دوستان عزیز یادمه چند روز پیش درباره حل المسائل clrs بحث شد گشتم پیداش نکردمSad،ممنون میشم اگر کسی میدونه اسمش رو اینجا بنویسه،در ضمن شامل همه تمرینها میشه؟؟

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - parimehraban - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
دوستان عزیز یادمه چند روز پیش درباره حل المسائل clrs بحث شد گشتم پیداش نکردمSad،ممنون میشم اگر کسی میدونه اسمش رو اینجا بنویسه،در ضمن شامل همه تمرینها میشه؟؟

تشریح کامل تمرین های طراحی الگوریتم clrs
تالیف و ترجمه‌: سید هاشم داورپناه
مریم گلچین
انتشارات معارف دینی

البته این کتاب بعضی از فصل‌ها حلش رو نداره و اون فصل هایی که حل شده همه تمرین‌ها را شامل نمیشه

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - shahryar - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  
نقل قول: دوستان عزیز یادمه چند روز پیش درباره حل المسائل clrs بحث شد گشتم پیداش نکردمSad،ممنون میشم اگر کسی میدونه اسمش رو اینجا بنویسه،در ضمن شامل همه تمرینها میشه؟؟

تشریح کامل تمرین های طراحی الگوریتم clrs
تالیف و ترجمه‌: سید هاشم داورپناه
مریم گلچین
انتشارات معارف دینی

البته این کتاب بعضی از فصل‌ها حلش رو نداره.
pdf انگلیسی این کتاب تو اینترنت هست.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - parimehraban - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ

[quote='shahryar' pid='40257' dateline='1314801680']
[quote='Parimehraban' pid='40256' dateline='1314801569']
نقل قول:
نه فکر نمی کنم باید بخریدش قیمتش هم حدودا ۸۷۵۰ تومان است .

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Helmaa - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  [quote='shahryar' pid='40257' dateline='1314801680']
[quote='Parimehraban' pid='40256' dateline='1314801569']
نقل قول:
نه فکر نمی کنم باید بخریدش قیمتش هم حدودا ۸۷۵۰ تومان است .

حالا هست یا نیست؟!
تمرینایی که تو نت دیدم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ترجمه ای که گفتید همین تمرینها رو حل کرده؟
ممنون.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - parimehraban - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ

حالا هست یا نیست؟!
تمرینایی که تو نت دیدم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ترجمه ای که گفتید همین تمرینها رو حل کرده؟
ممنون.
[/quote]

بله دیگه همین تمرینا رو حل کرده البته بعضی هاشون هم حل نشده

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatima1537 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  به نظر من که عالیه؟
۳ تا ۷ شب بازم سر کار
۱۲ تا ۵ صبح هم خواب
۸ تا ۱۰ رو درس بخونید برنامه ریزی که اینقدر طول نمیکشهSmile
شماکه پارسال هم خونده بودید همین هم کفایت میکنه.
میتونید از کارتون کم کنید؟حیفه شما خوب شروع کردید
به نظر من کسی که شاغله،برای درس خوندن باید استرسهاوحاشیه های شغلی رو تا حد ممکن کم کنه

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - shahryar - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ

این کتابی هم که ترجمه هست کپی PDF انگلیسی هست فقط زبونش فارسی هست.
هر چی تمرین تو این PDF هست تو کتاب ترجمه شده هم هست.
از اسمشم معلومه.این کتاب ترجمه هست نه تالیف.

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - ali405 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ

سلام به همه دوستان مانشتی

من الان دانشجو سال آخر هستم و این ترم آخرم هست. میخوام واسه ارشد نرم افزار بخونم.

هدفم در درجه اول شهر خودم هست که اهواز میشه.

۲ تا انتخاب دارم:

۱- غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی خوزستان( کاردانی رو از همین جا گرفتم)

۲ - علوم تحقیقات خوزستان

تا الان چیزی نخوندم.ریاضیات هم ضعیف هستم.زبان قوی هستم( کاردانی به کارشناسی ۹۰ درصد تخصصی و ۹۶ درصد عمومی زدم)

به نظرتون اصلا بخونم؟ یا دیگه وقت نیست واسه درس خوندن؟

شانس قبولیم تو کدوم بیشتره؟

واسه غیرانتفاعی یکی از بچه های همین سایت با رتبه ۸۴۰ در اومده. چه درصدهایی برای رسیدن به این رتبه لازمه؟

آزاد در اومدنش سخت تره درسته؟

ممنون میشم کمکم کنید.خیلی سردر گم شدم.واقعا نمیدونم چه کار کنم.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - marry20 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  این کتابی هم که ترجمه هست کپی PDF انگلیسی هست فقط زبونش فارسی هست.
هر چی تمرین تو این PDF هست تو کتاب ترجمه شده هم هست.
از اسمشم معلومه.این کتاب ترجمه هست نه تالیف.

یعنی این کتاب کامل نیست و همه مسایل را حل نکرده؟؟

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

بچه‌ها لطفا نظرتون رو در مورد این برنامه ریزی بگید:

دیگه کسی از دوستان نظر نمی ده؟
پیشنهاد انتقاد؟

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - firouzi.s - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها لطفا نظرتون رو در مورد این برنامه ریزی بگید:

دیگه کسی از دوستان نظر نمی ده؟
پیشنهاد انتقاد؟
به نظر من تو مهر یه ۲یا ۳ ساعتی رو بذار برای تست زنی ومرور درسایی که تو شهریور خوندی
برنامه آبان وآذرت به نظرمن خوبه
برنامه دی روبذار برای مرور خلاصه هات و مرور تست هایی علامت داری که توی آبان و آذر خوندی
فکر می کنم بهمن برای شبیه سازی کنکور کافی باشه

بچه‌ها لطفا بگید کاردرستی می کنم یا نهHuh
برای کامپایلر وپایگاه می خوام فقط کتاب تست بخونم
ریاضی مهندسی و امارو محاسبات وگسسته روهم همین طور
فقط دروس مشترک و طراحی الگوریتم رو از روی مرجع می خونم Tongue

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - tiyam - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان من برنامه ریزی کردم از فردا شروع کنم به خوندن .
از فردا تا اول مهر دروس کامپایلر و پایگاه داده و برنامه سازی می خونم و از مهر طبق برنامه ریزی مهستان (پوران پژوهش ). نظر تون در باره برنامه و آزمون های پوران پژوهش چیه ؟