تالار گفتمان مانشت
حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - Amoojan - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ق.ظ)jaberghasemi13 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  پارسال ۵ سوال مشترک مهندسی کامپیوتر یا حذف شد یا تاثیر مثبت داشت. چندتا مشکل دار دیگه هم بود.

تاثیر مثبت داشت یعنی چی؟
مرسی اگه جواب بدی نمیدونم

یعنی اگه درست زدی امتیازش رو میگیری... اگر غلط زدی برات نمره منفی حساب نمیشه و کلا انگار سوال حذف شده...

RE: حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - npour - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ق.ظ)jaberghasemi13 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  پارسال ۵ سوال مشترک مهندسی کامپیوتر یا حذف شد یا تاثیر مثبت داشت. چندتا مشکل دار دیگه هم بود.

تاثیر مثبت داشت یعنی چی؟

یعنی اگه درست زدی امتیازش رو میگیری... اگر غلط زدی برات نمره منفی حساب نمیشه و کلا انگار سوال حذف شده...

اگه غلط زدی و یا نزدی..درسته؟

RE: حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - mahdiazadbar - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ق.ظ)jaberghasemi13 نوشته شده توسط:  

تاثیر مثبت داشت یعنی چی؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سوال ۵۹ مدارمنطقی، فلیپ فلاپ، صورت سوال اشتباه داده ترتیب متغییرها رو، حذف میشه؟؟
باید حذف بشه!!!

نه من درست زدم خدا کنه حذف نشه

به نظرم حذف بشه بهتره. چون تو صورت سوال گفته چه ترتیبی داشته باشه. اگه ترتیبشو نمیگفت میشد با درصد مثبت

Re: RE: حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - jaberghasemi13 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ق.ظ)jaberghasemi13 نوشته شده توسط:  

تاثیر مثبت داشت یعنی چی؟

مرسی دوست عزیز

حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - chita70 - 09 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ

مرسی ، لطف کردی

حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - NTZ - 13 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ق.ظ

لینک حل تشریحی من نتونستم دانلود کنم یه ارشدی شجاع یه جا دیگه آپلود میکنه

حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - Morris - 13 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ق.ظ

لینک را تست کردم.
سالم بود ولی به هر حال در مدیافایر آپلود کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - rouhan - 25 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
اگه لطف کنید سوالات ارشد کامپیوتر (نرم افزار) با پاسخ تشریحی برای سالهای ۹۰-۸۹ بذارید.
مرسی از لطفتون.

حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - rouhan - 25 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ

ا عرض سلام خدمت تمامی دوستان
اگه لطف کنید سوالات ارشد کامپیوتر (نرم افزار) با پاسخ تشریحی برای سالهای ۹۰-۸۹ بذارید.
مرسی از لطفتون.

حل تشریحی سوالات ارشد مهندسی کامیپوتر ۹۳ توسط اساتید پارسه - ۸۸۱۴۹۸۰۴ - ۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ق.ظ

سلام.لینکی که معرفی کردین به سایت پارسه میره و اونجا حل تشریحی نیست.میشه لطفا حل تشریحی کنکورارشد ۹۳ رو بذارین؟
ممنون