تالار گفتمان مانشت
عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - parsaNA - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ

چه دنگ و فنگی داره بابا .... ما راحت یه vpn ساختیم . بپرسید از کتابخونه مرکزی حتما آی پی vpn میدن بهتون بعد با یوزر پسورد اکانت دانشگاهتون احتمالا می تونید وارد بشید . به نفعتونه که به سرور اصلی دانشگاه وصل بشید Smile ، سرعت بالاتری هم خواهید داشت .

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - Br2012 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۱ ب.ظ

آره ما هم اینقد پیچیده نیست با vpn به دانشگاه وصل میشیم

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - parsaNA - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  هنوز نرفتین آزمایشگاه؟! اگه برین آزمایشگاه اونجا معمولا کامپیوتر دارین یا می تونین یه کامپیوتر رو برای این کار اختصاص بدین. کامپیوترهای سایت رو فکر کنم خاموش می کنن و دسترسی این کار رو هم نتونین خودتون بذارین. نمی دونم به صورت عمومی راه دیگه ای هست یا نه!

یعنی یه کامپیوتر باید دائم الروشن باشه تا شما بتونید از خونه به مقالات دسترسی داشته باشید ؟ Big Grin رحم کنید بابا ... یهو اگه سیستم reset یا خاموشه بشه چی ؟ Tongue

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - luna - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  هنوز نرفتین آزمایشگاه؟! اگه برین آزمایشگاه اونجا معمولا کامپیوتر دارین یا می تونین یه کامپیوتر رو برای این کار اختصاص بدین. کامپیوترهای سایت رو فکر کنم خاموش می کنن و دسترسی این کار رو هم نتونین خودتون بذارین. نمی دونم به صورت عمومی راه دیگه ای هست یا نه!

یعنی یه کامپیوتر باید دائم الروشن باشه تا شما بتونید از خونه به مقالات دسترسی داشته باشید ؟ Big Grin رحم کنید بابا ... یهو اگه سیستم reset یا خاموشه بشه چی ؟ Tongue

حالا این روشن بودنش بی اهمیت ترین قسمتشه. همین طوری هم نصف کامپیوترا همیشه روشنه. ولی خوب برای کسایی که رو کامپیوترشون تو دانشگاه کارای تحقیقاتیشون هست وصل شدن بهش براشون مهمه.

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - Bache Mosbat - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ

پس تهران خیلی اوضاعش بهتره. اگر به کتابخونه دیجیتال دانشگاه تهران وصل بشیم با اکانت آتنز می تونیم به هر دیتابیسی که داخل دانشگاه دسترسی داریم از وایلی گرفته تا اسکوپوس و اشپرینگر و ieee دسترسی داشته باشیم Big Grin .

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ

یعنیاااااااااااا از فقر کامل امکانات داریم رنج میبریم. یه مقاله نمیتونم دانلود کنم بعد میگن چرا ملت دارن از ایران میرن.

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - baran - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اکانت نمی‌دن اما می‌تونید یه remote و یا یه VPN از دانشگاه ایجاد کنید و دسترسی داشته باشید.
تو کتابخانه مرکزی نوشته برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکترا. مطمئنید برای ارشد هم هست؟ اگه هست چطوریه؟

دوست عزیز مثل اینکه به تازگی این امکان فراهم شده

این متن ایمیلی هست که چند روز پیش از طرف کتابخونه به بعضی از دانشجوها ارسال شده من تست کردم از خونه میتونم به راحتی مقاله های ieee و sciencedirect و ... رو دانلود کنم. متن ایمیل به شرح ذیل هست:

دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی و مجلات الکترونیکی تحت اشتراک کتابخانه از خارج دانشگاه

با سلام و احترام
به اطلاع می رساند، دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی و مجلات الکترونیکی تحت اشتراک کتابخانه از خارج دانشگاه از طریق ADSL و یا هر عرضه کننده اینترنتی امکان پذیر شده است. لذا برای استفاده از این سرویس، بایستی در سایت Daneshyar.netواقع در صفحه خانگی کتابخانه ثبت نام (Register) نمایید. لازم به ذکر است که هنگام ثبت نام نمودن بایستی از نشانی پست الکترونیکی دانشگاه شریف خود استفاده نماید.

با تشکر
مدیریت کتابخانه مرکزی

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - Bache Mosbat - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ

سیستم دانشیار هم خیلی خوبه . مثل اینکه اونم athens داره نه؟

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سیستم دانشیار هم خیلی خوبه . مثل اینکه اونم athens داره نه؟
athens چیه؟

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - Xilinx - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سیستم دانشیار هم خیلی خوبه . مثل اینکه اونم athens داره نه؟
athens چیه؟

athens Login
یه نوع ورود به سایتهاست(مثل سایت IEEE) که واسه موسسات و مراکز مختلف هست و تقریبا میشه گفت در مقابل این حالته که شما وارد همون سایت بشی و با یوزر و پسورد لاگین کنی.اینجا نام موسسه ای که شما توی اون هستی و اونم با یه سایت خاص قرارداد داره (مثل IEEE) رو وارد میکنید و طی مراحل وارد میشد(خیلی خلاصه گفتم)

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - luna - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ)baran نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
به اطلاع می رساند، دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی و مجلات الکترونیکی تحت اشتراک کتابخانه از خارج دانشگاه از طریق ADSL و یا هر عرضه کننده اینترنتی امکان پذیر شده است. لذا برای استفاده از این سرویس، بایستی در سایت Daneshyar.netواقع در صفحه خانگی کتابخانه ثبت نام (Register) نمایید. لازم به ذکر است که هنگام ثبت نام نمودن بایستی از نشانی پست الکترونیکی دانشگاه شریف خود استفاده نماید.

با تشکر
مدیریت کتابخانه مرکزی

این قبلا هم بود ربطی به دانشگاه نداره! به نظر منم این که ما این امکان رو به طور مستقیم نداریم خیلی مسخره است! من فکر می کردم کل دانشگاه های ایران اینجورین. ولی الان که می بینم همه این امکان رو دارن به نظرم باید یه فکری واسش بشه.

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - Bache Mosbat - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ

athens login به نوع سیستم دسترسیه . شما مثلا تو اشپرینگر برین اون بالا نوشته یا sign in یا athens مثلا شما به سیستم دانشیار وصل می شین و از طریق مانشت و سیستم آتنز وارد می شین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ)baran نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

با تشکر
مدیریت کتابخانه مرکزی
این قبلا هم بود ربطی به دانشگاه نداره! به نظر منم این که ما این امکان رو به طور مستقیم نداریم خیلی مسخره است! من فکر می کردم کل دانشگاه های ایران اینجورین. ولی الان که می بینم همه این امکان رو دارن به نظرم باید یه فکری واسش بشه.
منم این رو تو سایت کتابخانه مرکزی دیدم ولی تو عنوان خبر نوشته بود برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکترا.
نمیشه از این امکان دانشجوهای ارشد هم با عضویت تو دانشیار استفاده کنن؟

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - baran - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ)baran نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

با تشکر
مدیریت کتابخانه مرکزی
منم این رو تو سایت کتابخانه مرکزی دیدم ولی تو عنوان خبر نوشته بود برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکترا.
نمیشه از این امکان دانشجوهای ارشد هم با عضویت تو دانشیار استفاده کنن؟

بله میتونن ما هم با میل شریفمون تو دانشیار عضو شدیم و از طریق همون سایت دسترسی به مقالات داریم

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ

فعلا که میل شریف وا نمیشه!