تالار گفتمان مانشت
آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - Nfrs - 19 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  مگه کتاب حقیقت می خواد عوض شه ؟

موجودیشون تموم شده بوده دوست عزیز

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - fatemeh69 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
امروز نمایشگاه بودم و حالم از غرفه پارسه بهم خورد!!!
میگن تک فروشی نداریم. در ضمن کتاب ساختمان طورانی هم نیموده تازه اگر هم بیاد تک فروشی ندارنددددددددددConfusedConfusedConfused
رفتم حل المسائل گسسته گریمالدی بگیرم دیدم فقط جواب تمرینات هست بدون صورت مسئله!!!جالبه نه!!!اینطوری کتاب چاپ میکنن که همه۴ جلد را بگیریم ولی کور خوندند،چون نگرفتمSmileSmileSmileSmileSmileSmile
۳تا کتاب گرفتم(clrs-شبکه کراس)شد۶۰ تومنTongueTongue

کتاب اصلیش هم همینطوریه دوست عزیز، کلا اکثر حل المسائل هایی که خود نویسندگان اصلی کتاب ها می نویسن به همین صورت هست.
موفق باشید.

اگه تهرانی هستید گریمالدی رو از کتابخونه های مختلفی می شه امانت گرفت من تمام پارسال هر ماه یکی از جلدهاشو امانت می گرفتم از کاتبخونه انصار حل المسائلش هم از کتاب خونه محقق حلی هر کتابی رو تقریبا یه ماه دستم بود بعد می رفتم جلد بعدی رو می گرفتم
کلا نخریدم اما همه ی کتاب و هم (تقریبا از سیر تا پیازشو ) خوندم

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - shamim_70 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ

سلام
بچه ها پارسه بدای ساختمان داده بهترهدیا مقسمی؟

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - ava68 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ

پارسه متنش خوبه واسه تستم مقسمی

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - sana123 - 03 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  اگه تهرانی هستید گریمالدی رو از کتابخونه های مختلفی می شه امانت گرفت من تمام پارسال هر ماه یکی از جلدهاشو امانت می گرفتم از کاتبخونه انصار حل المسائلش هم از کتاب خونه محقق حلی هر کتابی رو تقریبا یه ماه دستم بود بعد می رفتم جلد بعدی رو می گرفتم
کلا نخریدم اما همه ی کتاب و هم (تقریبا از سیر تا پیازشو ) خوندم

یه سوال، شما که گریمالدی را کامل خوندین تستاشم تو کنکور خوب زدین؟ یعنی می خوام بدونم ارزش این همه وقت گذاشتنا داره؟ آخه این گسسته یه حالیه

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - ریحان - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ

دوستان یک سال گذشتهههه.عایا پارسه طورانی چاپ شده؟ چرا جزو کتابهای خرید اینترنتیشون نیست؟

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - ریحان - ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ

دوستانمممممم؟Huh

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - archer22 - 19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستانمممممم؟Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ - ریحان - ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ق.ظ)archer22 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستانمممممم؟Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وایییییی.تشکرBlush