تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - alagh - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ

دوستان به نظرتون امروز سوالا آپلود میشن؟؟
خیلی دوس دارم ببینمشون!

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - A V A - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  حوزه ما (مدیریت دانشگاه تهران) تا ساعت ۹:۳۰ تقریبا نصف صندلی ها خالی شد و تا ساعت حدود ۱۰:۳۰ حدود ۸۰ درصد صندلی ها خالی شد!!!
این یعنی خیلی آسون بوده و سریع زدن و رفتن؟
یا از گرایشات دیگه بودن و اومدن ۲ یا ۳ درس رو زدن رفتن؟

ا من نگران بودم فردا حوصله م سر رفت چیکار کنم پس میشه وسطش رفت؟ فکر میکردم نمیشهSmile

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sohei.la - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ

سوالارو کی میزارین تو مانشت؟پارسال سوالا تو مانشت بود
ببینیم چ کردیم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - A V A - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  حوزه ما (مدیریت دانشگاه تهران) تا ساعت ۹:۳۰ تقریبا نصف صندلی ها خالی شد و تا ساعت حدود ۱۰:۳۰ حدود ۸۰ درصد صندلی ها خالی شد!!!
این یعنی خیلی آسون بوده و سریع زدن و رفتن؟
یا از گرایشات دیگه بودن و اومدن ۲ یا ۳ درس رو زدن رفتن؟

سریع ترک کردن جلسه یک معنا بیشتر ندارد: سیاهی لشکر بوده اند.
کسانی که حتی تحمل ندارند یک روز، به مدت سه ساعت روی صندلی بنشینند،
انتظار دارید چند ماهی، روزانه چندین ساعت، بنشینند و مطالعه کنند!

خب یه سریا مث من آزمایشی شرکت کردن و فقط چندتا درسو میتونن بزنن چرا اینقدر ناجوانمردانه قضاوت میکنین؟Smile

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sahar_rostami2 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  زبان:متوسط
مشترک(گسسته-ساختمان-الگوریتم-نرم-شبکه): متوسط و سخت. صرفا سوالات این گروه "سوال" بود!
سوالات ساختمان و الگوریتم بیشتر شبیه سوالات گسسته بود!
اینجاست که ارزش ذاتی ریاضیات گسسته در رشته آی تی و کامپیوتر مشخص می شود!
تخصصی(پایگاه-هوش-سیستم):آسان. سوالات این گروه سطحی و راحت بود.
مدیریت: آسان. سوالات حفظی ساده.
معماری: آسان. آسان تر از حد انتظار.

با اینکه گرایش اصلیم هوش است، کنکور آی تی آسان بود.
خلاصه هر چه در گروه سوالات تخصصی، مدیریت، و معماری
گشتم سوالی بیابم که سخت باشد و اندکی کلنجار بروم با سوال، نشد که نشد!!!
اصلا انتظار نداشتم در این حد ساده باشد.(غیر از مشترک ها) Wink

یعنی شما ۱ میشی دیگه؟؟؟؟؟ Dodgy کجا آسون بود آخه؟

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mani_it - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

مشترک به شدت سخت.........تخصصی آسون بود.....حیف ززمانی که روی داده،طراحی و شبکه گذاشتم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - alagh - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

اقای تنهایی به نظرتون سوالا امروز میاد؟

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - kati - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  جدا احتمال داره معماریش رو صد زده باشم:دی

آورین Smile صد در صد رتبه خوبی میارید Smile

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - soheila2012 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

خسته نباشید.
ان شاالله فراتر از اون چیزی که انتظار دارید نتیجه بگیرید!
ما هم همچنان منتظر فردایم!...

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - unicornux - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - hoseinali - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

سلام ب همه بچه های مانشت خسته نباشین خوش بحال همتون ک میگین راحت بوده ولی اقا کلا تریپ سوالا با تریپی ک من خوندم زمین تا... دارم روانی میشم ۷ ماه تلاش رفت ب باد
پاسخ نامه ها کی میاد تا ببینیم کجاییم
Huh

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

سلام من اومدم.گسسته اسون بود.Big Grin
کلا سوالا نسبت به پارسال منطقی تر بود.
شبکه هم خیلی ناجوانمردانه بودCool

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - admin - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  اقای تنهایی به نظرتون سوالا امروز میاد؟
بعید می‌دونم.

هر سوال در یک تاپیک! (چون فعلا سوالات نیومدن هر درس در یه تاپیک هم با اغماض رد تایید نمی‌شه)

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mehdi.m2 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  اقای تنهایی به نظرتون سوالا امروز میاد؟

سوالات چند روز دیگه منتشر می شن
پارسال یک سایت سوالات رو بعد از ازمون کامپیوتر منتشر کرد که نباید منتشر می شدن

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mänu - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

کلا نمیدونم اما نسبت به پارسال آسون تر بود
یه حس خوب دارم
یه حس بدم دارم که میگی همه اشتباه زدی
اصلا دوس ندارم سوالات رو چک کنم
میخوام آرامش داشته باشم بعد از چند ماه
توکل بخدا
امکانش خیلی کمه که آدم منفی نزده باشه پس الکیه هم حرص نخورید ...اشتباه هم جزئی از امتحانه