تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - helena - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  حوزه ما افتاده دانشگاه خودمون Smile
من کنکور کارشناسی هم شهیدبهشتی بودم ...

حوزه منم شهید بهشتیهSmile
جاش خوبه؟

عااالیه :دی اصن بیا دلت باز میشه . کدوم دانشکده؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

ای کسانی ک در کارت شما ، عکستان سمت راسته ، CTRL+SHIFT بزنید ، چپ چین شهBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - helena - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  حوزه ما افتاده دانشگاه خودمون Smile
من کنکور کارشناسی هم شهیدبهشتی بودم ...

منم یونی خودمون افتادم همون دانشکده همون سالن روبروی همون کلاس خودمون "بچه های نرم افزار ورودی ۸۶ ! " Heart Heart
ماشالا پیرزنی شدم باسه خودم Tongue 
هییییی زندگی چقدر خاطره دارم ! چقدر حااااااااال داد اون دوران ... دانشکده فنی و مهندسی و دخترای داف و پسرای پاف ! خخخخخخ

آخ که چقدر دلم درس و دانشگاه میخااااد .... من که بالاخره میرم دانشگاه و ارشدمو میگیرم حالا دیر وزود داره ولی سوخت و سوز نداره ! عاره قربونش Smile
بگو ایشالااااا ... هممون ایشاللا‌Smile
میترسم برم سر کنکور همش یاد خاطراتم بیفتم !!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sara_omd - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ

آخ جون SmileHeartواقعا می گی یا چون دانشگاه خودته Big Grin
دانشکده علوم اقتصادی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tayebe68 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  بچه ها عکس شما هم سمت راسته؟ یا من اینجوریم؟
مال ما هم سمت راسته! فکرکنم این هفته سنجش بیکار بوده گفته بشینیم یه تغییری به کارتها بدیمSmile

احتمالا جای عکسو عوض کردن تا اگر کسی کارت مجعول! هفته قبلشو برد سر جلسه ، راحت تشخیص داده بشه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ

آخ جون تو کارتم رتبه مو نوشته دلتون بسوزه Tongue Big Grin Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - helena - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  آخ جون SmileHeartواقعا می گی یا چون دانشگاه خودته Big Grin
دانشکده علوم اقتصادی

من علوم زمین
کارشناسی اقتصاد بودم
نه بابا خوبه واقعا Smile
حالا تشریف بیارین بعد نظرتون رو بدین :دی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ

تا امروز فکر میکردم محاسبات ۱۰۰ میزنم. امروز فهمیدم یکی بزنم شاهکار کردم! حسِ یاس در من فوران میکند اکنون! Sad

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آخ جون تو کارتم رتبه مو نوشته دلتون بسوزه Tongue Big Grin Big Grin
برا منم توی قسمت معدل , فکر کنم اشتباهی رتبم رو نوشتن Smile
باور کن من به ۳۳ یا ۱۴ راضیم .. Angel
(اینجا هست که معدلت پایین باشه باعث فخرت میشهWink )

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آخ جون تو کارتم رتبه مو نوشته دلتون بسوزه Tongue Big Grin Big Grin

چند زدن؟۱۱ دیگهBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آخ جون تو کارتم رتبه مو نوشته دلتون بسوزه Tongue Big Grin Big Grin

چند زدن؟۱۱ دیگهBig Grin

Big Grin
نوشته "رتبه کاربر به حروف : یک میلیون ودویست وهشتادوهشتهزارونهصدوهفده"

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ

برای منم نوشته Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  Big Grin
نوشته "رتبه کاربر به حروف : یک میلیون ودویست وهشتادوهشتهزارونهصدوهفده"

ممنون .
اگر زحمتی نیست شماره پرونده رو هم بفرمایید که ما دیگه خودمون رتبه واقعیتون رو وقتی نتایج آمد چک کنیم Wink

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ

داشتم فک میکردم چقد خوب میشد اگه هممون باهم تو شریف همکلاس می شدیم ^_^
مثلا صب میرفتیم دانشگاه میگفتیم خب امروز برنامه چیه¿ ترکوندن دانشگاه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  خدا هیچکی رو تو حلقه for کنکور نندازه صلوات !

لا مصب breakوelseهم نداره گیر کردیم تو بن بست ما میکشیم این ور کنکور میکشه اونور خلاصی هم نداریمDodgy خداییش من خسته شدم یا شمام مث من شدید؟

ما مرد روزای سختیم خسته نمیشیم تازی روزی تقریبا ۵۰% درسا رو با تست میخونیمو میزنیم
تضعیف روحیه