تالار گفتمان مانشت
عکسایی که خودتون گرفتید - نسخه‌ی قابل چاپ

عکسایی که خودتون گرفتید - narges_r - 11 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  خراسان رضوی - اخلمد (خیلی جای باصفاییه) ...

یادش بخیر ۱۰ سال پش رفتیم اخلمد...
خیلی جالب بود ، وسط بیابان به یک منطقه سرسبز میرسی
اونموقع که مارفتم باید مسیری پیاده میرفتی تا به ابشار برسی...

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - azad_ahmadi - 11 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  ]
کردستان - بفرمایید سیب ...
[تصویر:  170774_1_1379084821.jpg]
]

ببخش میپرسم این جا کجای کردستان هستش؟

خواهش می کنم دوست عزیز. اینجا روستایی هست بنام هبکی (habaki) بین سقز (استان کردستان) و بوکان (استان آذربایجان غربی).
من عکس رو گرفتم خودم نیستم تو کادر Smile

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  خراسان رضوی - اخلمد (خیلی جای باصفاییه) ...

یادش بخیر ۱۰ سال پش رفتیم اخلمد...
خیلی جالب بود ، وسط بیابان به یک منطقه سرسبز میرسی
اونموقع که مارفتم باید مسیری پیاده میرفتی تا به ابشار برسی...

این عکس (اخلمد) هم مال دقیقا ۱۳ خرداد ۹۰ هست. یادش بخیر. بینهایت منطقه قشنگیه. درضمن من تا آخرین آبشار هم رفتم TongueSmile
(اگه درست یادم باشه ۳تا آبشار داره که آخریه خیلی قشنگه).

عکسایی که خودتون گرفتید - Eternal - 11 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من هم یه عکس خیلی هنری از خودم گرفتم!
البته تو این عکس بیشتر شبیه دانشجو های هنر هستم!!!

واقعا شبیه نقاشا هستین Smile
راستی تو تصویر آواتارتون ، موهاتون رو با مو صاف کن صاف کردین یا با فتوشاپ Tongue Big Grin
(شوخی بود امیدوارم ناراحت نشید)

عکسایی که خودتون گرفتید - narges_r - 11 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته تو این عکس بیشتر شبیه دانشجو های هنر هستم!!!
طفلکها دانشجو های هنر! Big Grin
(البته شوخی کردم، ناراحت نشید از حرفم) Smile
برام جالبه هر وقت دیگران میخوان یک ظاهر متفاوت مثال بزنند حرف از ظاهر دانشجوهای هنر میزنند.
درحالی که اینطور که دیگران میگن نیست(خواهرم فارغ التحصیل یکی از رشته های هنر هست، نه خودش ظاهر متفاوت داره و نه همکلاسیهاش!)

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - alirrrrrr - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ

اول بگم که عکس ها رو خودم نگرفتم! اما باز دلم نیومد این عکسها رو نزارم
شیراز در بهار
بلوار چمران
[تصویر:  250099_262699107079975_212045815478638_1...6880_n.jpg]
[تصویر:  170786_1_1379084821.jpg]

[تصویر:  170786_2_1379084821.JPG]
شیراز و دور نمایی از دانشگاهمونBig Grin
[تصویر:  170786_3_1379084821.jpg]

باغ زیبای جهان نما
[تصویر:  170786_4_1379084821.jpg]
[تصویر:  170786_5_1379084821.jpg]
-------------
[تصویر:  170786_6_1379084821.jpg]

عکسایی که خودتون گرفتید - p.parsaee - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ

azad_ahmadi
آفرین ، خوب ایران رو گشتی ها! من هم کماکان در این حالت هستم :
خواب >> خوراک >> کامپیوتر

راستی می خواستم بگم از الگوریتم فروشنده دوره گرد هم استفاده کردی؟ D: همین که می گفت یه فروشنده هست می خواد از یه شهر بره چند تا شهر دیگه بهینه ترین روش برای اینکه همه شهرها رو بره ولی کمترین مسیر رو پیماییده باشه.

خوش بگزره.
با آرزوی موفقیت

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - azad_ahmadi - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  azad_ahmadi
آفرین ، خوب ایران رو گشتی ها! من هم کماکان در این حالت هستم :
خواب >> خوراک >> کامپیوتر

راستی می خواستم بگم از الگوریتم فروشنده دوره گرد هم استفاده کردی؟ D: همین که می گفت یه فروشنده هست می خواد از یه شهر بره چند تا شهر دیگه بهینه ترین روش برای اینکه همه شهرها رو بره ولی کمترین مسیر رو پیماییده باشه.

خوش بگزره.
با آرزوی موفقیت

ممنونم دوست عزیز. البته این عکس ها رو در زمان جوانی گرفتم Big Grin . خودم که کردستان هستم، شرق کشور دانشجو بودم، این وسط ها هم به شمال هم رسیدم، الگوریتم نمی خواد که . به قول خودمون از همون راهی که رفتم از همون هم برگشتم Big Grin
موفق باشید و سلامت.

عکسایی که خودتون گرفتید - H3NGAM3H - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ

به جز ساحل خلیج فارس ، باقی عکسا مربوط میشه به ۱۳ به در سال ۱۳۹۱ ... چقد سریع گذشت ...

عکسا رو به لینک میذارم که صفحه سنگین نشه ، هرکی دوست داشت کلیک کنه Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عکسا مربوط به روستایی در شهرستان تنگستان (استان بوشهر ) ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حسن ختام عکس ها ... خودمون در ارتفاعات رشته کوه زاگرس !!!!! (تپه ماهور) در حال شادی

عکسایی که خودتون گرفتید - Avicenna - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  گیلان - قلعه رودخان

آقا! بالا رفتن از این پله ها کار هر کسی نیستا! خیلی ها وسط راه می‎بُرَند! Wink

(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  حسن ختام عکس ها ... خودمون در ارتفاعات رشته کوه زاگرس !!!!! (تپه ماهور) در حال شادی

یک عکس هنری! آفرین عکاس، عکاس آفرین!

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - azad_ahmadi - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  گیلان - قلعه رودخان
آقا! بالا رفتن از این پله ها کار هر کسی نیستا! خیلی ها وسط راه می‎بُرَند! Wink

بله درست می گید، البته بار اولم بود می رفتم گرم بودم نمی فهمیدم! (البته ما جزء اون هرکس نیستیم)Big Grin
یه جایی هست فکر کنم فومن باشه، "ساحل گیسون/گیسوم" دقیق نمی دونم کدوم یکیه. اونجاهم جای خیلی دیدنی بود.
به خیلی از سواحل دریای خزر(جنوب رو نمی دونم) نمی رسند(از لحاظ خدمات و امکانات)، وگرنه گردشگری یکی از بهترین درآمدها بود تو ایران.
اما ...

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - شاپری - ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ

پارک جنگلی وساحل گیسوم
گیلان - تالش -کیلومتر ۱۷ تالش به رشت

گیسوم ساحلی زیبا در استان گیلان و در شهرستان تالش است که به واسطه وجود توامان جنگل و دریا شهرت فراوانی یافته است. مسیر جنگلی و زیبای آن نیز یکی از دیدنی های آن به شمار می رود

زیباترین جاده ی دنیارو داره..جاده نیست که! یه تونل جنگلیه!! خیلی زیباست

سومین لینک رو حتما ببینید Smile کیفیت عکسش خیلی خوبه

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - mehdi.m2 - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

خوب اینم ادامه طبیعت بهاری Smile

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Amir V - 14 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

شکوفه درخت گیلاس. (فک کنم گیلاس بود!) Big Grin

[attachment=10228]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Mohammad WR10 - 14 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شکوفه درخت گیلاس. (فک کنم گیلاس بود!) Big Grin

خوش بحال شما این طبیعت ماست Sad

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - شاپری - ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شکوفه درخت گیلاس. (فک کنم گیلاس بود!) Big Grin

خوش بحال شما این طبیعت ماست Sad

الان این چیه؟